Western Kentucky University Potter College of Arts and Letters

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Western Kentucky Üniversitesi kapılarını 1906'da açtığından beri, liberal sanatlar okulun misyonunun merkezinde yer alıyor. Sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimlerdeki seçkin programlarla bu, bir asırdan fazla bir süre önce olduğu kadar bugün de doğrudur.

Potter College of Arts & Letters (PCAL), öğrencileri 34 ana dal, 38 yan dal ve 5 sertifikası aracılığıyla 12 akademik program aracılığıyla çok çeşitli kariyer ve ileri eğitim programlarına girmeye hazırlar. Liberal sanatların savunucuları olarak Potter Koleji, tarihi, toplumu ve kültürü anlamanın öğrencilerin dünyayı daha iyi anlamalarına ve başarılı olmalarına yardımcı olduğuna inanır ve akademik ilgisinin birincil alanı olarak erkeklerin ve kadınların - onların geçmişi, bugünü ve geleceği - çalışmalarını alır. yanı sıra estetik ifadeleri, metafiziksel kaygılar ve sosyal etkileşim.

21. yüzyılda dünyamız ekonomik, teknolojik, küresel, kültürler arası, çevresel, sosyal ve politik olarak dramatik bir şekilde değişiyor. Buna göre işverenler, üniversite mezunları ve bugünün ve yarının vatandaşları için liberal bir eğitimin değerini kabul ediyor. Aktarılabilir beceriler arzuluyorlar - çalışanların yazılı ve sözlü iletişim becerileri, karmaşık sorunları çözme yeteneği, başkalarıyla iyi çalışma ve değişen bir işyerine uyum sağlama gibi her türlü işe aldıkları beceriler. Sağlam bir liberal sanat eğitimi ile, mezunlar belirli bir pozisyonla sınırlı değildir, ancak çok çeşitli fırsatlar için esnek ve kalifiyedir.

WKU'da Potter College, öğrencileri çeşitli işlere ve yaşam boyu öğrenme ve büyümeye hazırlamak için geniş bilgi sağlayarak öğrencilerin entelektüel kapasitelerini ve pratik becerilerini geliştirir. Potter College programları, öğrencilerin parlak takım oyuncuları ve mükemmel iletişim, kişilerarası ve liderlik becerileri ile meraklı, analitik ve yaratıcı küresel düşünürler gerektiren bir iş gücünde başarılı olmalarını sağlar. Sınıflarımız, öğrencilere kişisel ilgi ve gerçek dünya uygulamalarıyla faaliyet ve projelerde yer almaları için birçok fırsat sağlar. Öğretim ve öğrenmede mükemmellik bizim en büyük önceliğimizdir. Öğrenciler, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmakla kişisel olarak ilgilenen çeşitli ve dünya standartlarında bir fakülte ve bakım personeli bulacaklar.

Konumlar

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin