William Penn University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

William Penn University ; liderlik, teknoloji ve Quaker'ın basitlik, barış sağlama, bütünlük, topluluk ve eşitlik ilkelerine odaklanan bir eğitim deneyimi sunar.

Bu hedefler, Misyon Beyanında listelenen ilkelerin nasıl uygulanacağını ve Üniversitenin Akademik Programlar ve Müfredat Bölümleri aracılığıyla öğrencilerine nasıl bir eğitim fırsatı sağlayacağını tanımlar.

William Penn University misyonumuz, ulaşmayı umduğumuz bir dizi hedef değildir. Bizim özümüzde kim olduğumuzdur. Her bireyin bir değeri olduğu ve kaliteli eğitime erişimi hak ettiği inancıdır. Bizi gerçekten güçlendiren şey farklılıklarımızdır. Quaker ilkelerimiz, günümüz dünyasında gerçek liderliğin temel direkleridir.

Sadeliğe, barışı sağlamaya, bütünlüğe, topluluğa ve eşitliğe inanıyoruz. Eğitimin herkes için olduğuna inanıyoruz çünkü herkesin içinde değer var. Hıristiyan inancımızı kutlamaya ve onun 21. yüzyıl dünyasına bakış açımızı şekillendirmesine izin verirken, diğer manevi inançlara sahip olanları da memnuniyetle karşılamaya inanıyoruz. Ve eğitimin hayatta pek çok ödül getirdiğine ve bilgimizi başkalarının hizmetinde kullanmak için bir sorumluluk getirdiğine inanıyoruz.

William Penn University , Yüksek Öğrenim Komisyonu (HLC) tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

Oskaloosa

Address
West Trueblood Avenue,201
52577 Oskaloosa, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: