Winthrop University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Winthrop, US News & World Report tarafından Güney devlet üniversiteleri arasında 8. sırada ve bölgedeki kamu ve özel kurumlar arasında ilk 25'te yer alan, kamuya açık, kapsamlı bir üniversitedir. Winthrop, liberal sanatları, profesyonel programları, küresel farkındalığı ve sivil katılımı harmanlayan bir eğitim deneyimi sayesinde, hayatınızı zenginleştirecek ve sizi gelecekteki tüm tehlikelere hazırlayacak bilgi, beceri ve değerleri geliştirmenize yardımcı olacaktır.

1886'da kurulan Winthrop, hem kampüs içi hem de çevrimiçi programlar aracılığıyla lisans ve yüksek lisans dereceleri sunmaktadır. Tarihi ve manzaralı kampüsümüz, Charlotte'un sadece 20 dakika güneyinde, Güney Karolina, Rock Hill'de bulunmaktadır. Ulusal kalibre akademisyenleri, şampiyonluk atletizm ve öğrenci merkezli başarılardan oluşan geleneklerimiz, çeşitliliği, mükemmelliği ve aile atmosferiyle tanınan bir kampüs topluluğu yaratır.

Winthrop University , bakalorya, yüksek lisans ve uzmanlık dereceleri vermek için Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Winthrop University akreditasyonu ile ilgili sorular için 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 adresindeki Southern College of Colleges and Schools Commission on Colleges ile iletişime geçin veya 404-679-4500 numaralı telefonu arayın.

Tarih ve Gelenekler

1886'da, kurucu başkan David Bancroft Johnson, Boston'daki hayırsever Robert C. Winthrop ve Peabody Fund'a öğretmenler için bir eğitim okulu oluşturmak için başarılı bir şekilde dilekçe verdi. Winthrop, ödünç alınmış tek odalı bir bina kullanarak kapılarını Columbia, SC'de 21 öğrenciye açtı. Okul kısa süre sonra devlet yardımı aldı ve 1895'te kalıcı Rock Hill evine taşındı. Kapsamlı bir kurum olma misyonunu zamanla genişletti. Winthrop, 1992 yılında üniversite unvanını aldı. Winthrop'un zengin tarihi, dikkate değer gelenekleri ve daha fazlası hakkında daha fazlasını keşfetmek için soldaki bağlantıları keşfedin.

Konumlar

Rock Hill

Address
Oakland Avenue,701
29730 Rock Hill, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin