Yeshiva University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sy Syms İşletme Fakültesi

Sy Syms İşletme Okulu, yarının iş liderlerini ve yenilikçilerini yaratmaya kendini adamıştır. İş temelleri ve uygulamalarında mükemmel, kapsamlı bir eğitim sağlamak için birlikte çalışan canlı bir öğrenci ve fakülte topluluğudur. Sy Syms, benzersiz misyonu ve değerleri ve uygulamaya odaklanması nedeniyle diğer okullardan farklı bir işletme eğitimi sunmaktadır.

Okulun odak noktası, etiği her derste birleştirmek, öğrencileri girişimcilik ruhunu kutlarken, öğrencileri entelektüel, yaratıcı ve etik dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmaya teşvik eden ve ilham veren çevre genelinde kutlamaktır. Programlarımız bugün iş dünyasında en saygılı yüksek lisans derecelerini içerir - muhasebe, iş analizi, girişimcilik, finans, pazarlama, emlak ve strateji.

Katz Bilim ve Sağlık Okulu

Yeshiva University Mordecai D. ve Monique C. Katz Okulu, öğrencilere entelektüel ve profesyonel uğraşlarını geliştirme fırsatı sunuyor ve ABD'deki News ve World Report'un ABD'deki en iyi 80 üniversitesinden biri ve Yeni'de en iyi 5 üniversitenin bir parçası haline geliyor. York şehri. Katz Okulu, yeni ve gelişmekte olan disiplinlerde dünya çapında bir eğitim sunmayı, öğrencileri New York City ve ötesindeki düşünce liderleri ve işverenlerle bağlamayı ve örnek bir öğrenci ve öğretim deneyimi yaratmayı taahhüt eder.

Programlarımız, teknoloji yenilikleri tarafından dönüştürülen STEM, veri ve tasarım, sağlık bilimleri ve benzeri gelişen ve genişleyen mesleklere odaklanmaktadır. Yeshiva University bir akademik merkezdir ve sizi katılmaya davet ediyoruz.

Olağanüstü Bir Eğitim

İster kampüste ister internette olsun, kurslar, her biri kaliteli eğitim ilkelerine bağlı, istisnai bir grup tam zamanlı ve uygulayıcı öğretim üyesi tarafından verilmektedir. Sınavlara ve sınavlara dayanmak yerine, kurslar genellikle proje tabanlıdır, böylece öğrenciler yaptıklarını ve yaptıkları şeyleri değerlendirirler. Sonuç olarak, öğrenciler iş piyasasında rekabet avantajı sağlayacak bir iş portföyü ile mezun olurlar. Fakülte ayrıca, dijital olarak bağlantılı ve veri açısından zengin organizasyonların sağlanmasında teknolojinin kritik rolünü tanımakta ve dolayısıyla en yeni yazılım ve laboratuar ekipmanlarını kendi kurslarına dahil etmektedir.

Yeshiva University" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Önemli Bir Deneyim

Öğrencilerimizin ve öğretim elemanlarımızın her birine değerlere (nezaket, dürüstlük, cömertlik, dürüstlük ve başkalarına karşı adalet) değer vermeyi ve dünyayı bulduklarından biraz daha iyi bir şekilde bırakmaya davet ediyoruz. Bizler sadece bu hedefin değil, yolculuğa getirdiğimiz değerlerin olduğu inancına bağlıyız.


Konumlar

New York

Katz School Office of Enrollment

Address
215 Lexington Avenue
10016 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 (917) 326-4870