Resmi açıklamayı okuyun

Pennsylvania York College üyeleri, akademik ve kampüs hayatına aktif katılımının ortak bağ paylaşmak öğrenciler ve öğrenme, bir topluluktur. York, biz en iyi üniversite deneyimi bireyler ve yaşam boyu öğrenme olarak büyümelerini kolaylaştırmak ederken, toplumda üretken rolleri için mezunları hazırlar bütünsel kişisel gelişim, kapsamlı bir süreç olduğuna inanıyoruz. York deneyimi damgasını profesyonel hazırlanmasında mükemmellik olduğunu. York Amerikan cumhuriyetin ilk yıllarına kadar geri mirasını izleme, saygıdeğer bir eğitim kurumudur. Uzun tarihi boyunca, York'un bağlılığı yüksek kalite, iş dünyası, hükümet, sağlık, sanayi, bilim anlamlı mesleki roller, sosyal hizmet ve sanat liderlerini hazırlamak uygun eğitim programları sağlamak olmuştur. York College Orta Atlantik bölgesinde ve akademik programları mükemmellik için ulusal düzeyde ve uygun fiyatta olan bağlılığını tanınması elde etti. Nispeten büyük bir kolej (daha 4600 tam zamanlı öğrenciler) gibi, York, küçük bir topluluk ruhu ve kişisel ilgi ile ince bir üniversitenin geniş akademik kaynakları ve müfredat dışı fırsatların birleştirerek, yüksek öğretimde bir "altın ortalama" temsil üniversite.

Görevimiz York College öğrencileri tarafından uygun fiyatlı akademik mükemmellik sağlamak istiyor:

Profesyonel programlar, ve beşeri bilimlere 50'den fazla bakalorya binbaşı sunan; iş, eğitim ve hemşirelik ve hemşirelik uygulamalarında doktora master programları; Öğrenme-eller bireysel ilgi ve odaklanmış bir öğrenme ortamı yaratmak; Öğrenciler için en düşük uygun maliyetler korumak için, verimlilik üstün bir derece ile eğitim programları sağlanması; Çeşitli kampüs programlama kullanarak, entelektüel, mesleki ve sosyal gelişimini kolaylaştırmak için.

Vizyonumuz York College onlar tarafından takip ne olursa olsun kariyer uzmanları olmak hazırlamak adamıştır:

Profesyonellik özelliklerini tanımlayan bir ulusal anket işletilmesi; Profesyonel özelliklere örnek müfredatla programlarının geliştirilmesi.

Uzmanları oluşturma Uygun fiyatlı akademik mükemmellik bir geleneği üzerine inşa ve öğrencilerimiz için profesyonel hazırlık sözümüzü güçlendirmek, York College profesyonellik özelliklerini tanımlar ve mesleki gelişim programlarının geliştirilmesinde yardımcı bir ulusal anket yürüten Profesyonel Mükemmellik (CPE), Center for yarattı Öğrenciler için. Yıllık anket sonuçları bu mezunları olarak kendilerini pazarlanabilir hale geldiğinde öğrencilerimiz ilerisini olduğunu garanti gelecek seminer konularını kılavuz. Profesyonellik üzerine anket sayesinde, öğrencilerimiz insan kaynakları ve iş yöneticileri bugün profesyonel olarak aradığınız tam olarak ne olduğunu emin olun.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

York College of Pennsylvania (YCP)

Eğitim programı Master bölgesel kamu ve özel okulların liderlik kapasitesi oluşturmak için tasarlanmış profesyonel bir hazırlık programıdır. ... [+]

Eğitim Yüksek Lisans Programı

&nbsp

Eğitim programı Master bölgesel kamu ve özel okulların liderlik kapasitesi oluşturmak için tasarlanmış profesyonel bir hazırlık programıdır. Tartışma ve planlama yıllık bir sonuç, M.Ed. Program okul bölgesi personeli ve bölgesel danışma grupları ile işbirliği içinde geliştirildi. Yerel ihtiyaçların tam bir analizini sonra, uzmanlık iki alan tanımlanmıştır: Okuma Uzmanı ve Eğitim Liderlik.

&nbsp

&nbsp

Çalışan Profesyoneller Doğru Dişli

&nbsp

Dersler şunlardır:

Normal akademik yıl boyunca, Pazartesi-Perşembe, akşam saatlerinde sunulmaktadır. Yaz tatilinde, sabah, öğleden sonra ve akşam saatlerinde sunulmaktadır. Tam zamanlı öğretim üyeleri ve yardımcı profesör tarafından öğretti. Kayıt yapıcı bireysel ilgi sağlamak için idare edilmiştir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri York
Bilgi iste
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku