American National College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Amerikan Ulusal Koleji Misyon Bildirimi

Amerikan Ulusal Koleji Amerika'da okumak isteyen uluslararası öğrenciler için I-20 vize Öğrenci Ziyaretçi Değişim Programı (SEVP) tarafından onaylanmıştır. Amerikan Ulusal Koleji yurtdışında eğitim M-1 ve F-1 vizesi öğrenciler için programlar sunuyor!

Bu gerekli becerileri yanı sıra, etkin bir şekilde bu meslekleri icra etmek etik ve akademik geçmişi sunarak hayati meslekler için öğrencileri hazırlamak için Amerikan Ulusal Koleji amacı budur.

Bilgi Teknolojisi, Sağlık, Kozmetoloji (Saç Okulu, Nail Okulu ve Estetik) olarak talep olarak meslekler, Cerrahi Teknolog, Asistan ve Tıp Yardımcısı, mükemmellik minimal bir standarttır. Bu nedenle, öğrencilerin sadece en özel çekmek için okul çaba, özen ve endişe ve özel öğretim üyelerinin gözetiminde olan öğrencilerin koyar ve kimin birinci sınıf profesyonel lisans üretmek için mevcut en güncel eğitim materyalleri ile teşvik edici bir ortam sağlar pazar yerinde pozisyon sağlanır.

Amerikan Ulusal Koleji I-20 F-1/M-1 öğrenci vize Öğrenci Ziyaretçi Değişim Programı (SEVP) tarafından onaylanmıştır. Bu daha kendi ülkelerinde heyecan verici bir kariyer yolunda her öğrenciye yardımcı olmak için becerilerini geliştirmek için çalışkan, adanmış uluslararası öğrenciler kapsamlı bir Amerikan eğitim almak sağlamak için Amerikan Ulusal Koleji'nin misyonudur.

Amerikan Ulusal Koleji güneyde sadece Dermalogica, Chi ve OPI Profesyonel Güzellik Okulu.

Konumlar

Atlanta

Address
American National College (Atlanta)
5522 New Peachtree Road, Suite 114

GA 30341 Atlanta, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Houston

Address
American National College (Houston 1960)
5020 Cypress Creek Pkwy, Suite A-12

TX 77069 Houston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Houston

Address
Amercian National College (Houston Pasadena)
1611 Spencer Hwy, Suite E

TX 77587 Houston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin