Resmi açıklamayı okuyun

Central Connecticut State Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Çalışması

CCSU azından profesyonel ihtiyaçlarınızı ve entelektüel tutkularını karşılamak için olağanüstü akademik programlar keşfedeceksiniz.

Eğitim ve daha fazlası!

CCSU eğitim ve insan hizmetlerinde profesyoneller yetiştirmeye gurur verici bir geçmişe sahiptir. Programlar mesleki sertifika için yüksek lisans dereceye başlangıç ​​öğretmenlik sertifikası eğitsel liderlik konusundaki iki doktora değişmektedir. Güçlü profesyonel bağları-okullarda, kurum ve saha sitesi profesyonellerin cesaret verici gözetiminde “gerçek yaşam” öğrenme deneyimleri için fırsatlar kliniklerinde oluşturun.

MBA ve MSA dahil - CCSU da lisansüstü sanatlarında programlarda, beşeri bilimler, fen bilimleri, mühendislik, teknoloji ve iş olağanüstü bir çeşitlilik sunmaktadır.

Öğrenmenin bir Topluluk

Çalışmanın 40 alanlar ile, akademik programların heyecan verici bir dizi sunuyoruz. Bizim profesörler - ulusal kaydetti alimler ve yetenekli uygulayıcıları - Eğer araştırma projelerinde onlara katılmaya davet ve kariyerinizde ilerlemek yardımcı olmak için tavsiyelerde, danışmanların olarak görev yapan çalışma rotanızı haritada yardımcı ortaklar olarak sizinle çalışmak.

Ayrıca CCSU öğrenme gerçek bir topluluk olduğunu göreceksiniz. Onların keşfetmek paylaşmak için fikirler hakkında tutkulu ve istekli insanlarla buluşacak. Programlarımız hayatında diğer talepleri dengelemek gibi hedeflerinizi gerçekleştirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Lisans Çalışması sonra Yaşam

Öğrencilerimizin mezun çalışmanın ardından kendi hayallerinin peşinden şekli şöyledir: büyük şirketlerin profesyoneller gibi AETNA dan Verizon.

hastane ve toplum ruh sağlığı ajanslarında evlilik & aile terapistleri üzere; Özel danışman ve psikoterapistler olarak; enstitü ve kliniklerde ruh sağlığı danışmanları olarak; devlet ve ulusal ajanslarında rehabilitasyon danışmanları olarak.

New England boyunca öğretmenler, okul danışmanları, müdürlerin ve yöneticilerin, ve yüksek eğitim, akademik danışmanları, kariyer danışmanları ve yöneticiler olarak.

Ve milletin en iyi profesyonel ve doktora programlarında bazı öğrenciler olarak.

Değer

Programlarımız ulusal eğitim mükemmellik için tanınır. yatırımınızın da aynı getiriyi - Bölgedeki en uygun fiyatlı-devlet eğitimi sunmaya devam ediyor.

Katılım 2016-17 Yıllık Maliyeti

In-Devlet (yıllık) FT Graduate: Eğitim & Gereken Ücretler $ 10.956
Out-of-Devlet FT Graduate (yıllık): Eğitim & Gereken Ücretler $ 23.756

Lisansüstü Başvuru Koşulları

Biz yetenekleri, ilgi alanları ve geçmişleri geniş bir yelpazede öğrencilere başvurularını bekliyoruz. Lisansüstü programlar yüksek öğretim bölgesel akredite kurumdan bir ABD 2.70 GPA eşdeğer gerektirir.

Tercih uluslararası öğrenci tarihleri ​​sonbaharda 1 Mayıs ve bahar için 1 Kasım bulunmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Central Connecticut State University

yüzyıl için (BT) uygulayıcıları bilişim teknolojisini hazırlama hedefine doğru, MS CIT programı genişliği ve derinliği hem kazandırmayı, bilgisayar bilimi, yönetim bilgi ... [+]

Program Gerekçe: yüzyıl için (BT) uygulayıcıları bilişim teknolojisini hazırlama hedefine doğru, MS CIT programı genişliği ve derinliği hem kazandırmayı, bilgisayar bilimi, yönetim bilgi sistemleri ve ağ ve telekomünikasyon dahil olmak üzere BT alanının birden fazla disiplin, entegre Bu alanda bilgi ve beceri tabanlı uzmanlık. Program Öğrenme Çıktıları:

Programda öğrenciler göstermek için beklenir:

bilgisayar bilimi, yönetim bilgi sistemleri ve bilişim alanında başarılı bir kariyer için gerekli olan ağ ve telekomünikasyon becerileri geniş bir tabanın kuramsal ve kavramsal ustalık; bilgisayar bilimi, yönetim bilgi sistemleri ve bilişim alanında başarılı bir kariyer için gerekli olan ağ ve telekomünikasyon becerileri geniş bir tabanın uygulama tabanlı ustalık; ve yürütmek ve mevcut yeteneği bir araştırma ekibi projesi ile uygulamalı araştırma. Kabul Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New Britain
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Connecticut State University

inşaat yönetimi master programının misyonu inşaat yönetim kariyer peşinde bireylerin teknolojik ve yönetsel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış gelişmiş bir çalışma ... [+]

Ve misyonu inşaat yönetimi yüksek lisans programı Bir inşaat yönetim kariyer peşinde bireylerin teknolojik ve yönetsel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış gelişmiş bir çalışma programı sağlamaktır. Lisansüstü eğitimin amacı kendi disiplinlerine ve hızla değişen dünyaya katkıda bulunmak için bilgi ve becerilerini geliştirmek için çevre ile öğrencilere sağlamaktır. Her düzeyde Connecticut yapım işi gücü geliştirmelerine yardımcı olmak için programın amacıdır.

inşaat yönetimi meslek değişiklikler daha inşaat profesyonelleri, terminal derece olarak yerine lisans daha yüksek lisansını dikkate neden oluyor. Ayrıca, ülke çapında meslek kuruluşlarının artan sayıda yöneticileri uygulamak için bir giriş seviyesi profesyonel derece olarak yüksek lisans görüntülemek için başlıyor. Bu, şu anda inşaat yöneticileri için yaygın bir durumdur. Amerika Yapım Yönetimi Derneği, İnşaat Financial Management Association, ve Müteahhitler American Institute dahil olmak üzere birçok inşaat yönetimi meslek kuruluşları, eğitim gereksinimlerini gelişmiş ruhsat programlarını savunuculuğunu yapmaktadırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New Britain
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Connecticut State University

Teknoloji Yönetimi Programı Master of Science öğrencileri olan ve kariyer yolları teknolojik odaklı kuruluşlarda yönetim yöneliktir çalışan profesyonellerin eğitim ihtiya ... [+]

Teknoloji Yönetimi Programı Master of Science öğrencileri olan ve kariyer yolları teknolojik odaklı kuruluşlarda yönetim yöneliktir çalışan profesyonellerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Program Öğrenme Çıktıları:

Programda yüksek lisans öğrencileri beklenir:

Bir ürün ya da hizmetin yaşam döngüsünü yönetmek için teknikleri, yetenekleri ve modern araçları seçmek için gerekli bilgi göstermek; Tesisin, gereksinimleri ve kaynak planlaması da dahil olmak üzere operasyonları, yönetimi hakkında bilgi göster; Bir "Yalın" çalışma ortamı yaratmak için hayati bilgiyi görüntüler; çeşitli işgücü, tesisleri ve kurşun proje ve problem çözme ekipleri yenilikçi lideri olmak ve yönetmek için gerekli bilgi sergiler. Kabul Koşulları: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New Britain
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Connecticut State University

Diğer Dilleri (TESOL) Konuşanlar için İngilizce Eğitimi Bilim derecesi Master, özellikle burada veya yurt dışında İngilizce konuşan öğrencilerle çalışmak isteyen dilde bi ... [+]

Diğer Dilleri (TESOL) Konuşanlar için İngilizce Eğitimi Bilim derecesi Master, özellikle burada veya yurt dışında İngilizce konuşan öğrencilerle çalışmak isteyen dilde bir ilgi ile öğrenciler ve dilbilim için tasarlanmış bir çalışma planıdır.

TESOL programı kendi ana dillerini ve kültürel yeterliliklerin korumak için bu tür öğrencileri teşvik ederken ikinci bir dil ya da yabancı dil olarak İngilizce öğrencileri değişen öğretim ihtiyaçlarını karşılamak için modern yöntem kullanmaya öğretmenler hazırlar. Öğrenciler pratik beceri ve dil öğretimi yöntemleri İngilizce iletişim becerilerini ve uygun akademik becerilerini geliştirmek ve dil ve dil edinimi doğası ve toplumda dilin rolü ile ilgili konularda profesyonel yetkili olmak ayrıntılı bir topraklama alırsınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New Britain
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Connecticut State University

Orta Doğu, Afrika, Asya, Avrupa, Latin Amerika ve (küresel tema odaklı) Küresel Araştırmalar: Master of Science Uluslararası Çalışmalar programında dünyanın çeşitli kilit ... [+]

A Uluslararası Çalışmalar programında Master of Science Orta Doğu, Afrika, Asya, Avrupa, Latin Amerika ve (küresel tema odaklı) Küresel Çalışmalar: dünyanın çeşitli kilit alanlarda öğrenciler yetiştirir. Öğrenciler uluslararasılaşma, çeşitli ülke ve bölgelerde, çapraz-kültürel konular ve çeşitli uluslararası kültürlerin özelliklerini tarihinin teorilerinde topraklı ve uluslararası konuları ele, programlı analitik ve pratik becerileri sağlanmaktadır. Program generalist küresel insan deneyiminin ilgili sorunları gidermek için Amerika Birleşik Devletleri içinde ve dışında devlet ve sivil toplum kuruluşları çalışmaya hazırlar.

Uluslararası Çalışmalar Yüksek Lisans Programı, küresel vatandaşlar bir topluluk içinde üyelikleri güvenen ve Uluslararası Çalışmalar alanı ile ilgili çeşitli mesleki pozisyonları anlıyan küresel olayların birbiriyle doğasını, anlamada yetkin bireyler üretmek için tasarlanmıştır. Bu kapsayıcı hedefleri, IS yüksek lisans programı endişe öğrenme çıktıları resmi (bir tez veya capstone projesi de dahil olmak üzere), deneme ve araştırma projeleri ve politika pozisyonları sunumlarında bu yetkinlikleri ifade etmek öğrencinin yeteneğini ilerletmek için. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New Britain
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku