Anda Sprachschule

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Anda Sprachschule, çok yakın ve samimi bir atmosferde çok çeşitli dillerin öğretildiği konuksever bir dil okuludur.

Okulumuz, Berlin'in en merkezi mahallelerinden ikisinde iki farklı lokasyondan oluşmaktadır: Friedrichshein ve Prenzlauer Berg. Her iki mahalle de Berlin'in yeraltı kültürünü örneklendiriyor ve kentin koşuşturmacasından uzaklaşmak için geniş pub, kafe ve park alanları için biliniyor.

Anda Sprachschule'de, yetişkinler için olduğu kadar, şirketler için de Almanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve Portekizce kursları sunuyoruz. Öğretmenlerimizin tamamı anadili konuşanlar ve nitelikli ve deneyimli ve dil öğretmek için gerçek bir tutkumuz var. Anda'da, ortalama 6 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde dil öğrenme şansına sahip olacaksınız. En başından beri iki ana odağımız iletişim ve sağlam bir dilbilgisi tabanıdır. Esnek öğretim yöntemlerini kullanıyor ve kişisel dikkatini veriyoruz, böylece tüm öğrencilerimiz hedeflerine ulaşıyor ve okulumuzda kaldıklarından en iyi şekilde faydalanabiliyor. Tüm derslerimiz, Diller İçin Ortak Avrupa Referans Çerçevesi ile bağlantılıdır.

Öğrencilerimizin sadece hedef dilde iletişim kurabilmelerini ve sosyalleşebilmelerini istemekle kalmayıp aynı zamanda kültür alış verişinde bulunma şansına sahip olmalarını istiyoruz çünkü sıklıkla dili öğrenmekten ziyade yeni bir dil öğrenmeyi düşünüyoruz. Bu entegrasyonu teşvik etmek için öğrencilerin şehir ve kültürü hakkında biraz daha bilgi sahibi olabilmesi için her hafta farklı kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Bunun da ötesinde, onları birbirlerini daha iyi tanıması için onlara büyük bir fırsat olarak görüyoruz. Hem paylaşılan dairelerde, hem de misafir ailelerde öğrenciler için konaklama imkânı sunuyoruz, ayrıca tavsiye isteyen öğrencilere destek ve bilgi veren bir haftalık Yardım masası da bulunmaktadır.

Gün boyunca, çok rekabetçi ve uygun fiyatlı geniş bir yelpazede ders sunuyoruz. Ayrıca ücretsiz deneme dersi alma olanağı da bulunmaktadır. Bizi ziyaret edin ve deneyin!

Konumlar

Berlin

Address
Rigaerstr. 104
Friedrichshein

10247 Berlin, Berlin, Almanya

Berlin

Address
Raumerstraße 21
Prenzlauer Berg

10437 Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: