Arden Study Centre, Berlin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Okul

Burada, Arden'in Berlin çalışma merkezinde, çeşitli endüstri sektörlerinde kariyerlerini ilerletmek isteyenlere yüksek kaliteli işletme eğitimi sağlama konusunda yüzde yüz yetkimiz var.

119555__MG_45551.jpg

hakkında

Arden Üniversitesi'nde, yüksek öğrenimin herkes için erişilebilir olmasını sağlamaya kendimizi adadık. Uzman bir fakülte tarafından verilen Almanya'da endüstri ile ilgili lisans ve postgrad kursları veriyoruz. Öğrenciler tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışmayı seçebilir ve bu nedenle çalışmalarını programlarına uyacak şekilde uyarlayabilirler.

119558_IMG_6772.JPG

Uzmanlık ve İtibar

Öğrencilerin günlük taahhütler konusundaki çalışmalarına uymasının ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Bu yüzden, destekleyici yüz yüze öğrenme ve öğretmeyi bağımsız çevrimiçi çalışma ile birleştiren Blended Learning'i sunuyoruz. Öğrenciler, e-öğrenme kaynaklarının zenginliğine erişim sağlayan yenilikçi çevrimiçi öğrenme platformumuz iLearn'e 7/24 erişebilirler. Bu esnek dağıtım modeli, öğrencilerin yaşamlarına uygun pratik bir zaman çizelgesi oluşturmasını sağlar.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerin akademik gelişimlerini ilk günden itibaren desteklemenin yanı sıra öğrenme çıktılarının elde edilmesini denetlemeye de adanmıştır. Öğrenciler ayrıca yıllarca akademik ve sektörle ilgili uzmanlığa sahip uzman fakültemizden de faydalanırlar.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

yer

Arden'in modern çalışma merkezi, Avrupa'nın başlangıç başkenti olan Berlin'in kalbinde yer almaktadır. Öğrenciler Sony, Deutsche Bahn ve Daimler dahil olmak üzere şirket dünyasının en büyük oyuncularından bazılarının çevrelenmesinden yararlanıyor. Şehrin gelişen iş dünyası, geniş ağ oluşturma fırsatları ve öğrencilerin sınıf dışında akademik olarak gelişme şansı sunuyor.

Çalışma merkezinin kendisi, şehrin zengin kültürel ve politik tarihi hakkında bilgi edinmek için mağazalara, restoranlara ve çeşitli ilgi çekici yerlere kolay erişime sahip son teknoloji tesisleri sunmaktadır.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Kariyer Desteği

Sanal iLearn sınıfında, öğrencilerimizin günümüzün rekabetçi iş piyasasında işverenlere göze çarpmasını sağlamayı amaçlayan çevrimiçi Kariyer Portalımızda bulunmaktadır. Bir röportaj simülatörü ve CV oluşturucusundan, küresel bir arama motoruna ve e-öğrenme kurslarına kadar bir dizi faydalı araç sunan portal, öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çaba göstermektedir.

Online kariyer merkezimiz tarafından sunulan desteğe ek olarak, Arden'deki tüm kurslarımız istihdam edilebilirlik temel alınarak tasarlandı. Teoriyi pratik ile birleştirerek, programlarımız mezun olduktan sonra doğrudan işyerine uygulanabilecek aranan bilgileri sağlayacaktır.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Uluslararası Temyiz

Bugüne kadar 150'den fazla ülkeden 50.000'den fazla öğrenciyi destekledikten sonra, Arden'in yüksek kaliteli eğitiminin dünyanın her yerinden uluslararası öğrencilere ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Ayrıca, tüm kurslarımız dünyanın en önde gelen ticari dili olan İngilizce olarak verilmektedir ve ücretsiz Almanca dersleri de veriyoruz. Bu avantajlı dil becerilerinin öğrencinin Almanya ve dünyadaki iş olanaklarını önemli ölçüde artıracağına inanıyoruz.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Degerlerimiz

  • Erişilebilirlik - Öğrencilerin istedikleri zaman ve yerde çalışabilmeleri için esnek çevrimiçi öğrenme sunuyoruz.
  • Esneklik - Yenilikçi, çevrimiçi öğrenme platformumuz sayesinde öğrenciler çalışmalarını günlük taahhütlerine uygun hale getirebilirler.
  • Kariyer odaklı programlar - Kurslarımız, öğrencilere günümüzün rekabetçi iş piyasasında başarılı olmak için gereken temel işletme becerilerini kazandırmak için tasarlanmıştır.
  • Destek - Çevrimiçi Kariyer Portalımız, öğrencilerimizin kişisel ve akademik gelişimine adanmıştır ve çalışma ortamına tam olarak hazır olmalarını sağlamaktadır.
  • Finansman - Finansal kaygıların kişisel gelişime engel teşkil etmemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, esnek finansman sunuyoruz ve yüksek kaliteli eğitim sunuyoruz.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Konumlar

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin