Berlin School of Economics & Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaklaşık 11.000 öğrenci ile Berlin Ekonomi ve Hukuk Okulu, Almanya'daki genç yöneticilerin en büyük akademik eğitim merkezlerinden biridir. Güçlü pratik bir ilişki, yüksek kalite standartları ve güçlü bir uluslararası yönelimle etkileyicidir.

Berlin Profesyonel Okulu - HWR Berlin'in ileri eğitim enstitüsü - üniversitenin portföyünü uluslararası ve pratik yönetim sürekli eğitim kurslarıyla tamamlar.


Yönetim eğitiminde 25 yılı aşkın deneyim

1992 yılında, Berlin Ekonomi ve Hukuk Fakültesi, İngiliz ortak üniversiteleriyle birlikte, uluslararası düzeyde yöneticileri eğitmeye başladı. Almanya'daki ilk MBA sağlayıcılarından biriydi. Uluslararası akredite Berlin MBA ek olarak, bugün Berlin Profesyonel Okulu, diğer Alman ve İngiliz dili yüksek lisans programları sunmaktadır. Teklifiyle iş ve yönetimden uzman ve yöneticilere yöneliktir.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


Çeşitli teklifler ve bireysel destek

Çok çeşitli çalışma içeriği ve formatları ile Berlin Profesyonel Okulu, deneyimli ve çalışan öğrencilerin bireysel gereksinimlerini karşılamaktadır. Her programın, kişisel olarak öğrencilerin bakımıyla ilgilenen, onlara hem profesyonel hem de organizasyonel olarak tavsiyede bulunan ve tavsiyelerde bulunan kendi çalışma ekibi vardır. "Kariyer alanında geniş faaliyetlerle


Uluslararası ağ

70'i aşkın ülkeden 3.000'den fazla mezun, Berlin Meslek Okulu'nda çalışmalarını başarıyla tamamladı. Avrupa, Amerika ve Asya'daki uluslararası ortak üniversitelere entegre çalışma gezileri, Berlin Profesyonel Okulu'nun kampüsün ötesinde uluslararası deneyimini yaşatmayı mümkün kılar.


Uygulamaya yakın

Aynı zamanda, tüm programlar uygulayıcılarla değişim için geniş bir fırsat sunmaktadır. Sanayi ve bilimden ünlü ortakların ağı coğrafi ve sektöreldir. Şirket ziyaretleri, geziler, konuk dersleri veya proje çalışmaları arayüzleri profesyonel uygulamalara göre çalışır.

Konumlar

Berlin

Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin

Address
Berlin School of Economics & Law
Badensche Strasse 52

10825 Berlin, Berlin, Almanya
Telefon
+49 30 308771262

Akreditasyonlar