Resmi açıklamayı okuyun

Markalar aracılığıyla katma değer yaratmak - bu, Brand Academy'nin eğitim teklifinin öngördüğü şeydir. İşte bu tam olarak Marka Akademisini mezunlarının başarılı bir kariyer girişi ve uzun vadeli bir kariyer yapabilmelerini sağlayan bir üniversite yapan şeydir.

Brand Academy'de uluslararası bir deneyimli profesör, öğretim görevlisi, uzman ve uygulayıcılardan oluşan bir ekip size markaların nasıl tasarlanacağını, iletişim kurulacağını, sahneleneceğini ve yönetileceğini öğretecektir. Yoğun ve kişisel destek sağlamak için pratik ve küçük seminer gruplarında.

tarih

2010'da bir grup Alman ve Çinli arkadaşa marka koleji kurma konusunda ilham veren büyük markaların ilgisini çekmiştir.

Eğitim ve yaratıcılığın ayrılmaz bir bütünün iki parçası olduğunu kabul ederek, marka tarihine olan tutkuyla marka bilincini bir araya getiren ve odaklanan bir eğitim yeri. Ve Avrasya uzayındaki kültürleri birbirine bağlayan bir yer olmalı. Üniversite bu fikirden doğdu.

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi olan Marka Akademisi, Markbe Hamburg'da Elbe manzarasına sahiptir. Ulusal ve uluslararası şirketler için merkezi stratejik başarı faktörü olan markalara odaklanan ilk üniversitedir. Sürükleyici hikayeler olarak markalar - öğrencilerimiz bu hikayelerin gelecekteki mucitleri olarak.

Marka Akademisi uluslararası kabul görmüş lisans ve yüksek lisans programlarına sahip, devlet tarafından tanınan bir özel üniversitedir, yaratıcılık, merak ve kozmopolitizm kültürüne büyük önem veriyoruz. Üniversitemiz, bilimsel araştırmaları ve Avrupa ve Asya'daki marka şirketleriyle yakın temasları birleştiren bir öğrenme yeridir.

MARKA AKADEMİSİNİN MİSYONU:

Yakınlaşan bir dünya için kültürlerarası marka uzmanlarını eğitiyoruz.

Uygulamaya yönelik, disiplinler arası ve pratik - marka yönetimi, tasarımı ve iletişimi üzerine uzmanlık bilgisi veriyoruz ve öğrencilerin çalışmaları sırasında ve sonrasında kişisel gelişimi için kültürlerarası, hedef odaklı ağ iletişimi sağlıyoruz.

MARKA AKADEMİSİNİN VİZYONU

Avrasya Bölgesi'nde Daha İyi Bir Marka Kültürü Koleji.

MARKA AKADEMİSİNİN DEĞERLERİ

Günlük düşüncemiz ve oyunculuk, bağlayıcı değerler tarafından yönlendirilir:

  • saygı
  • diyalog
  • taahhüt
  • Profesyonel mükemmellik
  • Kültürlerarası İlişkiler

TEŞEKKÜR:

Diğer insanlara duyduğumuz değer ve onlara karşı olan tutumumuz temelde olumludur - keyifli ve canlı bir öğrenme ve çalışma atmosferi için temeli saygı ve takdir edin.

DIALOG:

Öğrenciler, profesörler, öğretim görevlileri, uygulama ortakları ve ayrıca bölümler ve kültürler arasında iç ve dış diyalogu teşvik ediyoruz. Paylaşma ve yansıtma sayesinde yeni görüşler ediniriz.

BAĞLILIK:

Öğrenme çıktılarını en üst düzeye çıkarmak için öğrencilerimizden özveri, coşku ve disiplin istiyoruz. Bizim için mesleki başarıdan daha önemli - her bireyi kişilik gelişiminde destekliyoruz.

MESLEKİ MÜKEMMELLİK:

Problemlere en iyisini verme ve yenilikçi çözümler bulma isteği ile yönlendiriliyoruz. Öğrencilerimizi onlara verimli, başarılı bir çalışma süresi ve gelecek vaat eden bir kariyer sunmaları için teşvik ediyoruz.

Kültürlerarasıcı:

Burada, farklı menşe ülkelerinden gelen öğrenciler, öğretim, araştırma ve pratik projelerde verimli bir şekilde birlikte çalışır. Bu yaşanmış kültürlerarasılık, öğrencilerimize kişilik yaşamı için mesleki yaşamdaki belirleyici bir avantajı temsil eden deneyimlerini ve yeterliliklerini aktarır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Brand Academy – University of Applied Sciences

Girişimciliğe odaklanan yeni yüksek lisans programı Brand Innovation programında, anlamlı ve sürdürülebilir iş modellerini neyin oluşturduğunu öğreneceksiniz. Ayrıca kend ... [+]

Girişimcilik Odaklı Yüksek Lisans Programımızda Marka İnovasyonu

Dijital değişimleri ve yenilikleri anlamak, sürdürülebilir iş stratejileri geliştirmek, uzun vadeli büyümeyi sağlamak - bu beceriler paha biçilmezdir. Eğitiminiz sırasında harika iş fikirlerinin nasıl göründüğünü ve bir şirketten nasıl bir şirket kurulacağını öğreneceksiniz. Farklı iş modellerini ve bir başlangıcı finanse etme yöntemlerini keşfedecek, finansal başarı göstergelerini anlamayı ve çevik ürün geliştirme tekniklerini uygulamayı öğreneceksiniz.

İnovasyon çalışmalarınızın özüdür. AI, VR, AR, Blockchain veya Big Data gibi yeni teknolojilere dalacak, büyüme hackleme konusunda değerli girdiler alacak ve marka düşüncesi her işletmeyi ilgilendirdiği için marka konumlandırma hakkında her şeyi öğreneceksiniz.... [-]

Almanya Hamburg
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brand Academy – University of Applied Sciences

Dijital zamanlarda, oyunun kuralları sürekli değişiyor, bu nedenle yenilikçilik çalışmalarınızın merkezinde yer alıyor: hangi süreçleri, yöntemleri ve teknikleri bilmem g ... [+]

Pazarlamaya Yönelik Yüksek Lisans Programımızda Marka İnovasyonu

Sürekli değişim zamanlarında yaşıyoruz. Bu nedenle yenilikçilik çalışmalarınızın merkezinde yer almaktadır. Size yenilikçi çözümler bulmanıza, heyecan verici ürünler geliştirmenize ve hedef kitlelere ulaşmanıza yardımcı olacak yöntem ve teknikleri öğreteceğiz.

Küçük gruplar ve yaratıcı bir atmosferde, dijital manzarada anlamlı, güçlü markalar geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz teknoloji ve araçları tanıyacaksınız.

Uygulamaya yakın bağlantılar

Kariyerinize daha hızlı başlamak için önde gelen marka şirketleri ve kurulu acentelerle işbirliği yapıyoruz. Eğitiminiz sırasında sizi büyük uluslararası şirketlerin gerçek projeleri üzerinde çalışacak ve sizi marka endüstrisindeki zorlu stratejik görevlere hazırlayacaksınız. Yaratıcılığınızı, yenilikçi düşünme ve takım çalışması becerilerinizi geliştirin ve profesyonel ağınızı genişletin.... [-]

Almanya Hamburg
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brand Academy – University of Applied Sciences

Yeni yüksek lisans programında Tasarım odaklı bir Marka İnovasyonu ... [+]

Tasarım odaklı bir marka İnovasyon kursumuzda

Yaratıcı beyinler ve dijital problem çözücüler, özellikle anlamlı bir şey yaratabilmek için yeni teknolojilerin nasıl uygulandığını bildiklerinde çok talep görmektedir. Size yenilikçi çözümler üretmenize ve modern dijital kullanıcıyı anlamanıza yardımcı olacak yöntem ve teknikleri öğreteceğiz.

Profesyonellerle birlikte, AR ve VR için kendi uygulamalarınızın yanı sıra dijital dünyalar yaratacak, kullanıcı yolculuklarını ve prototiplerini geliştireceksiniz. Büyük verilerle çalışacak ve yaratıcı konsept, hikaye anlatımı ve UX düşüncesine aşina olacaksınız. Küçük gruplar halinde ve yaratıcı bir atmosferde, gerçekten yenilikçi tasarım becerilerini edineceksiniz.... [-]

Almanya Hamburg
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburg, Hamburg, Almanya
web sitesi
Telefon
+49 40 380893560