Resmi açıklamayı okuyun

MARKA ACADEMY HOŞGELDİNİZ

  • Marka Akademi'nin eğitim kursları elde etmek için tasarlanmıştır budur - markalarla katma değer yaratmak markalar için uluslararası bir üniversite. Ve tam Marka Akademisi mezunları kariyerlerinde başarılı başlar ve onları uzağa gitmeye sağlayan bir üniversite kılan olmasıdır.

at marka Akademisi Eğer deneyimli profesörler, doçentler, uzmanlar ve tasarım, mevcut iletişim ve markaları yönetmek için nasıl uygulayıcılar uluslararası bir ekip öğreneceklerdir. Sen yoğun kişisel destek garanti pratik durumlarda ve küçük seminer gruplar halinde öğreneceksiniz.

tarih

Büyük markalar için onların hayranlık esinlenerek, Alman ve Çinli bir grup arkadaşıyla 2010 yılında markalaşma için bir üniversite kurmaya karar verdik.

Bu eğitim ve yaratıcılık bir ayrılmaz bütünün iki parçasıdır unutmadan iken - Onlar birleştiren ve marka hikayeleri için bir tutku ile marka bilgisine odaklanan bir eğitim yeri öngörüyordu. Avrasya bölgesinden kültürleri bir araya getiren bir yer. Üniversite doğdu bu düşünce oldu.

kendisi markaların bir şehir - uygulamalı bilimler bir üniversite olarak Kategorisi Marka Akademi Hamburg Elbe Nehri'ne bakmaktadır. ulusal ve uluslararası işletmelerin merkezi stratejik başarı faktörü - markaların odaklanmak için ilk üniversitedir. Markalar heyecanlı hikayeler - ve öğrencilerimizin bu öykülerden gelecek yazarları bulunmaktadır.

Marka Akademi uluslararası lisans ve yüksek lisans derslerini akredite bir devlet tanınan özel üniversite tekliftir.

Biz yaratıcılık, merak ve açık fikirli bir kültürü üzerinde büyük önem veriyoruz. Üniversitemiz Avrupa ve Asya'da marka şirketleri ile bilimsel araştırma ve yakın işbirliğini birleştiren öğrenme yeridir.

MARKA AKADEMİSİ MİSYONU:

Biz, araştırmak, geliştirmek ve markalar öğretmek.

Uygulama odaklı, disiplinlerarası ve pratik temelli - biz marka yönetimi, tasarım ve iletişim bilgisini öğretmek ve bizim öğrenciler sırasında ve çalışmalarından sonra bizzat geliştirmeye yardımcı olmak için kültürlerarası, hedeflenen ağ teşvik.

MARKA AKADEMİSİ VİZYONU

Avrasya odaklı markalar alanında uluslararası yetkinlik merkezi.

MARKA AKADEMİSİ DEĞERLERİ

Düşündüğümüz yolu ve hareket bağlayıcı değerler kümesi tarafından yönlendirilir:

takdir Diyalog taahhüt profesyonel mükemmellik Kültürlerarası İlişkiler

TEŞEKKÜR:

Biz her zaman diğer insanlara karşı ve değer olumlu bir tutum benimsemek; saygı ve tanıma, öğrenme ve çalışma keyifli ve canlı bir atmosfer temelidir.

DİYALOG:

Biz öğrenciler, profesörler, doçentler ve pratik ortaklar arasındaki ve farklı departmanlar ve farklı kültürler arasındaki iç ve dış diyaloğu teşvik. Biz değişimi yoluyla ve birlikte yansıtarak yeni bilgi sahibi.

TAAHHÜT:

Onlar Optimum öğrenme deneyimini elde böylece öğrencilerimizin özveri, coşku ve disiplin gerektirmektedir. Biz sadece teknik performans daha umurumda - biz onların kişisel gelişimine her bireye destek.

PROFESYONEL MÜKEMMELLİK:

Biz elimizden geleni vermek ve sorunları mücadelede yeni yollar bulmak için istekli tarafından yönlendirilir. Onlar için çalışmaların verimli, başarılı kurs ve umut verici bir mesleki gelecek kolaylaştıracak şekilde Öğrencilerimizi teşvik ediyoruz.

kültürlerarası:

Birçok farklı ülkeden gelen öğrenciler eğitim, araştırma ve pratik projelerde bizimle verimli çalışır. Biz kurduk Bu kültürlerarası ortam kişisel gelişimlerine onlara yardım ve mesleki yaşamlarında onlara belirleyici bir avantaj sağlayacak deneyim ve uzmanlığı ile öğrencilere sağlar.

Program dili:
Ingilizce
Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Brand Academy – University of Applied Sciences

Uluslararası Marka İletişimi bizim Master kursunda hakkında tüm uluslararası reklam ve iletişim ajansları alanında kariyer için ana gerekecektir sınır ötesi ve çapraz kül ... [+]

Kızımız üzerinde Uluslararası Marka İletişimi Yüksek Lisans kursu Sınır ötesi ve çapraz kültür marka iletişimini yönlendiren ve marka ve yaratıcı sektörde kariyer yapmak için master yapmanız gereken tüm başarı faktörlerinden öğreneceksiniz. Tabii bu nedenle İngilizce olarak verilecektir.

Bir yeni mezun olarak küresel sahnede ve markaların tüketicilerin kalbini dokunmak reklam sektöründe kariyer başlamak için hazır olacaktır.

Apple, Coca Cola, Mont Blanc, Nike ve Nivea gibi yaratıcı marka iletişim kampanyaları bir ilgi var ve yeni kültürleri keşfetmeye meraklı. bizimle küresel kariyerinin ilk adımı atın.

Sen hırslı ve küresel reklam hızlı hareket eden dünyada excel izin becerilerini geliştirmek isteyen vardır.... [-]

Almanya Hamburg
October 2019
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brand Academy – University of Applied Sciences

Uluslararası Marka Yönetimi bizim yüksek lisans programının içinde farklı ekonomik, kültürel ve hukuk sistemlerinde sınır ötesi ve kültürler arası pazarlama ve marka yöne ... [+]

Gelen eden Uluslararası Marka Yönetimi Yüksek Lisans Programı Farklı ekonomik, kültürel ve hukuk sistemlerinde sınır ötesi ve kültürler arası pazarlama ve marka yönetimi tüm başarı faktörleri bilmek öğrenmek. Tabii bu nedenle İngilizce olarak yürütülür. Bu nedenle, biz de İngilizce olarak aşağıdaki bilgileri sağlamaktadır.

[-]
Almanya Hamburg
October 2019
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburg, Hamburg, Almanya
web sitesi
Telefon
+49 40 380893560