Bucerius Law School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bucerius Law School farklılaştıran nedir?

Bucerius Law School , Almanya'daki ilk özel, kar amacı gütmeyen hukuk fakültesidir. Ülkenin en büyük özel vakıflarından biri tarafından kurulan ve finanse edilen Bucerius Law School , toplum hizmetinde önem ve toplum hizmetlerinin önemine odaklanarak adaşı Gerd Bucerius'a teşekkür eder. Bu vizyon sahibi kurum, sürekli olarak en iyi ve en parlak yeni yasal zihinleri eğiten Almanya'daki en iyi hukuk okulları arasında yer almaktadır. Bucerius öğrencileri Alman devlet sınavlarında başarılı ve önde gelen ulusal ve uluslararası hukuk firmaları ve şirketleri, devlet daireleri ve üniversiteler ile çalışmaya devam ediyor.

Bucerius Law School sunar?

Avrupa'nın merkezinde, Bucerius Law School dünyayı birbirine bağlar; günümüzün artan küreselleşen dünyasında öğrencilerini başarılı ve tatmin edici bir kariyer yoluna yerleştirmek için yasal eğitimi, pratik deneyimi ve uluslararası ağı sunar. Bucerius uluslararası bir eğitimin önemini kabul eder ve dünya çapında yaklaşık 100 ortak üniversitenin geniş bir uluslararası ağını ve ABD'deki kendi temsilciliğini geliştirir. Bucerius, İngilizce Yaz Programları, Hukuk ve İşletme Yüksek Lisansı ve Uluslararası Değişim Programında ders vermek için dünyanın en iyi yasal kurumlarından ünlü akademisyenler ve eğitmenler çekmektedir.

Uluslararası öğrenciler için hangi programlar mevcut?

Bucerius Hukuk ve İşletme Yüksek Lisansı (MLB), gençlere bireysel ilgi ve profesyonel rehberliğe odaklanan, samimi bir ortamda gençlere teori ve pratiğin bir kombinasyonunu sunan bir yıllık bir programdır. Bucerius, aşağıdaki alanlarda ileri düzey öğrencilere ve genç profesyonellere 3 yoğun, üç haftalık Yaz Programı sunar: Uluslararası İşletme Hukuku, Fikri Mülkiyette Lisanslama İşlemleri, Yasal Teknoloji ve İşlemler. Bir dönemlik Uluslararası Değişim Programı, öğrencilerin yalnızca ilgili kurslarla değil aynı zamanda kültürel yayılma, tarihi turlar ve seyahat olanakları aracılığıyla kendi üniversitelerindeki çalışmalarını da destekliyor.

Bucerius Law School niteliğindeki yeniliklerle birlikte, Bucerius Law School , Bucerius Yönetici Eğitimi ve Konferansı ve Etkinlik Yönetimi gibi yeni programlar ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Tüm Bucerius programları, katılımcıların teorik ve pratik bilgilerini derinleştirmelerine, uluslararası meslektaşlarıyla tartışmalarına ve profesyonel ağlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Hamburg'un merkezinde yeşil kampüs

MLB veya LL.M.’i arayan öğrenciler için koşullar Bucerius Law School yüksek lisans derecesi mükemmel. Kampüs, Hamburg'un merkezinde park benzeri bir ortamda yer almaktadır. Tamamen yenilenmiş veya yeni inşa edilmiş tüm binalara, öğrencilerin bireysel çalışma alışkanlıklarını takip edebilmeleri için haftanın 7 günü 24 saat erişilebilir. Küçük grup çalışma odaları, öğrencilerin sınıf dışında birlikte çalışmalarını kolaylaştırır; Bir kafeterya, kahve salonu ve küçük bir fitness merkezi öğrencileri rahatlamaya ve sosyalleşmeye teşvik eder. Konumu ve tesislerinin kalitesi nedeniyle, Bucerius Law School çok çeşitli konferansların, dış derslerin ve diğer uluslararası etkinliklerin yeridir. Programın öğretim görevlileri - hem tam zamanlı akademisyenler hem de uygulayıcı hukuk ve iş dünyası üyeleri - ulaşılabilir ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaya ve gerektiğinde önerilerde bulunmaya istekli. Mezunların sık sık vurguladığı gibi, program personeli öğrencilere güçlü idari ve kişisel destek sağlamaya adamıştır.

Konumlar

Hamburg

Bucerius Law School

Address
Bucerius Law School
Jungiusstraße 6

20355 Hamburg, Hamburg, Almanya
Telefon
+49 40 307060

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: