Cologne University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Köln Uygulamalı Bilimler Üniversitesi HAKKIMIZDA Onun kabaca 22.500 öğrenci ve üç şehirde dört kampüsleri Uygulamalı Bilimler (CUAS) Almanya'da türünün en büyük Köln Üniversitesi olun.

Akademik çeşitlilik, geniş araştırma faaliyetleri ve uluslararası odak bizim güçlü takım: Ancak, boyut uygulamalı bilimler diğer birçok Alman üniversitelerinden CUAS ayıran tek faktör değildir. O yıldız programlarda doktora çalışmalarını destekleme yeteneğine sahip olarak Köln Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, kendisi yüksek öğretim kurumunun modern bir türü düşünmektedir. Aynı zamanda, tüm disiplinlerde öğrenciler için pratik deneyim güçlü bir vurgu yer.

Almanya'da uygulamalı bilimler yedi seçkin üniversitelerin stratejik ittifak - - ve Kuzey Ren-Vestfalya Üniversitesi İnovasyon Alliance kurucu üyesi Köln Uygulamalı Bilimler Üniversitesi UAS7 bir üyesidir. Buna ek olarak, Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) tam üyesidir.

CUAS Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) hiç yabancı değil: Bu bir aile dostu üniversite ve Avrupa Eko-Yönetim ve Denetim Programı (EMAS) uyarınca çevre üzerinde güçlü bir odaklanma ile bir kurum olarak ISO sertifikasına sahiptir 14001.

Uluslararası ilişkiler Köln Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Alman akademik manzara içinde, aynı zamanda uluslararası düzeyde sadece yakın ilişkiler yetiştiriyor. Şu anda çalışmanın / kal-yurtdışında programları ve finansman seçenekleri geniş bir yelpazede aracılığıyla etrafında 290 yurtdışındaki üniversiteler ve koruyucu öğrenci hareketliliği ile ortaklıklar sahiptir.

Köln Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tamamen İngilizce olarak öğretilir çeşitli lisans programlarını sunmaktadır. Afrika, Amerika, Asya veya Avustralya: Bizim uluslararası öğrencilerin üçte biri yurt dışından geliyor.

Rakamlar ve Gerçekler

Toplam öğrenci sayısı (kış dönemi 2013/2014) - 22.624 Personel - 1.500 Profesörler - 414 Birinci sınıf öğrencileri - 5387 Dereceler - 80 Lisans programları - 39 Kariyer entegre programlar - 4 Master programları - 37 Bütçe (2013) - 160.000.000 € Dış finansman - daha fazla 17.000.000 €

Konumlar

Köln

Address
Institute for Technology and Resources Management
in the Tropics and Subtropics (ITT)
Cologne University of Applied Sciences
Betzdorfer Straße 2
50679 Cologne
Germany

50679 Köln, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya