Resmi açıklamayı okuyun

Sizi üniversitemize tanıtmaktan gurur duyuyoruz; Çarpıcı doğal manzara ile çevrili, samimi, rahat ve güvenli bir ortamda modern, ilgili ve pratik kurslarla ilginç ve çok açık bir kurum sağlıyoruz.

DIT, iki kampüste, ilk olarak Deggendorf şehrinde ve Pfarrkirchen'deki Avrupa Kampüsü Rottal-Inn'de eğitim görmeyi teklif ediyor.

Modern kampüslerimiz harika bir öğrenim ortamı sunuyor; en son teknolojiye sahip tesisler ve mükemmel teknolojik destek ile donatılmıştır. Öğrencilerinizin zamanlarını burada mümkün olduğunca verimli, yaratıcı ve heyecan verici hale getirmeye gayret ediyoruz ve sonuç olarak, eğitim tecrübeleri ile yüksek oranda doyurulmaktadır. Mezunlarımız, seçtikleri kariyerlerinde gelecekteki başarılarını sağlamak için mükemmel istihdam olanakları ile ayrılıyor ve yerel, ulusal ve uluslararası şirketler tarafından çokça aranıyor.

Gerçekten de, eğitim kalitemiz için güçlü bir üne sahibiz ve ulusal olarak Almanya'daki uygulamalı bilimlerdeki en iyi üniversitelerden biri olarak yer alıyoruz.

Özellikle İngilizce kurslarımız hakkında, sohbet ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

DIT'de öğrenci hayatının fotoğraflarını ve filmlerini görmek için lütfen Kampüs Medya Sayfamızı ziyaret etmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

DIT Başkanı'ndan bir mesaj

Yeni Avrupa Kampüsü, Rottal-Inn'i Tanıtıyoruz

Deggendorf Institute of Technology parçası olan Avrupa Kampüsü , Ekim 2015'te piyasaya sürüldü. Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve İspanya'dan ortaklarla işbirliği halinde, sağlık bilimleri alanında ve kaynaklarda lisans ve yüksek lisans derecelerinde uzmanlaşacağız. verimlilik ve enerji verimliliği. Tüm derslerin sınırsız girişi ve öğrenim ücreti yoktur ve İngilizce olarak kısmen veya tamamen öğretilecektir.

Dil becerileri: Öğrenciler, egemen dil dili İngilizce olsa da, küresel kariyerlere hazırlamak için çok dilli eğitim alacaklardır. Uluslararası öğrenciler Almanca derslerine katılacak ve çeşitli dil kursları sunulacak.

Modüler ve esnek çalışma: Dereceler modüler bir yapıya sahip olacak, öğrencilerin akademik ilerlemelerine ve odak alanlarına göre bir dizi modülden seçim yapma özgürlüğüne sahip olacak ve böylece kendi bireysel kariyer planlarını geliştirebilmeleri sağlanacaktır.

Profesyonel kariyer: Rekreasyon endüstrileri mükemmel eğitimli turizm, otel ve etkinlik yöneticileridir. Bu endüstriler hızla genişledikçe, başarılı mezunlar kamu ve özel şirketler, oteller ve kaplıcalar gibi rekreasyon ticaretinin tüm alanlarında harika kariyerler geliştirmek için mükemmel beklentilere sahip olacaklar. Turizm / otel işletmeciliği, turizm veya otel sektöründe pazarlama liderliği ve seyahat ve turizm şirketlerinde hedef yönetimde potansiyel profesyonel pozisyonlar olacaktır.

Buna ek olarak, Ekim 2016'da, “Bachelor Endüstri Mühendisliği / Bakım ve İşletme” ilk teknik dersi, PAN, Bakım, Onarım ve Operasyon (MRO) odaklanarak başlayacaktır.

Avrupa'nın Kalbinde Muhteşem Bir Yer

Avrupa Kampüsü Rottal-Inn, Almanya'nın Bavyera eyaletinde, Aşağı Bavyera'daki büyüleyici turistik kasaba Pfarrkirchen'de merkezi bir konumda yer almaktadır. Tuna ve Inn nehirleri arasında, Avusturya ve Çek sınırlarına yakın ve büyük, kozmopolit Münih ve Salzburg şehirlerine yakın, pitoresk tepeler arasında yer alır.

Birçok yerleşmiş işletme dışında sayısız sokak kafesi, bar, gözlerden uzak avlu ve gölgeli bira bahçeleri hem ziyarete hem de yerli halkın tadını çıkarmaya ve eğlenmeye teşvik ediyor. Bunu iltifat etmek ve öğrencilerin sosyal yaşam tarzını en üst düzeye çıkarmak için kampüs ve öğrenci yaşam alanı, şehir merkezine ve tüm yerel olanaklara yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Son yıllarda Pfarrkirchen, olağanüstü sanat sergileri, müze geceleri ve yıl boyunca sayısız festival ve etkinlik nedeniyle Rottal'da kültürel olarak ün kazanmıştır. Yaz aylarında, her yıl eski şehir festivali, “Pfarrkirchen, Avrupa tarzında ve daha da kutluyor” sloganı altında binlerce ziyaretçiyi şehir festivaline davet ediyor. Tüm kasaba çok kültürlü mutfak ve müzik etkinlikleri ile üstlenilmiştir.

Dahası, Pfarrkirchen, sadece 90 dakikalık sürüş mesafesindeki Münih Uluslararası Havaalanı dahil olmak üzere mükemmel toplu taşıma bağlantılarına sahiptir ve seyahatleri hızlı, verimli ve keyifli hale getirir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Deggendorf Institute of Technology

Uluslararası turizm, yılda milyarlarca Euro üretir ve hala en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. İş veya eğlence olup olmamasına bağlı olarak, misafirperverlik ve etkinl ... [+]

Uluslararası turizm, yılda milyarlarca Euro üretir ve hala en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. İş veya eğlence olup olmamasına bağlı olarak, misafirperverlik ve etkinlik yönetimi sektörleri de uluslararası turizmin deneyiminden yararlanır - ve bunlara ek olarak deneyimlenir - ve bunlarla ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdırlar. Bu ilişkili alanları dikkate almak, sadece genel sektörü daha kârlı ve çekici hale getirir.

Bu yüksek lisans derecesinde, öğrenciler uzmanlıklarını genişletir ve sağlık ve turizm sektöründe, kaplıcalar, önleme merkezleri, rehabilitasyon klinikleri, spor merkezleri, rekreasyon, eğlence ve kültür merkezleri gibi sektörler arası sektörlerdeki bilgilerini derinleştirir. Aşağıdaki küresel turizm eğilimleri bu Master programına dahil edilecektir:... [-]

Almanya Pfarrkirchen
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Deggendorf Institute of Technology

Yeni Nesil Sıralama (NGS) teknolojisi, çok kısa sürede büyük miktarda veri üretir. İnsanların, hayvanların veya bitkilerin genetik materyalini sıralayarak elde edilen ver ... [+]

Yeni Nesil Sıralama (NGS) teknolojisi, çok kısa sürede büyük miktarda veri üretir. İnsan genomu, epigenomu ve ilişkili transkriptomu analiz etmek ve anlamak büyümekte olan bir zorluktur. Bu nedenle, biyoloji uzmanları, kimyagerler, doktorlar ve eczacılar arasında etkili ve esnek bir arayüz oluşturmak önemlidir, çünkü yaşam bilimleri araştırmaları yalnızca laboratuvarda yapılmaz. İnsanların, hayvanların veya bitkilerin genetik materyalini sıralayarak elde edilen veri miktarı kullanılabilir hale getirmek için hesaplama işlemine tabi tutulmalı ve ilişkilendirilmelidir: Bu, Yaşam Bilimleri Bilişiminin görevidir .

Biyomedikal araştırma şu anda bir hastalığın tedavisine (kişiselleştirilmiş tıp ve moleküler tanılama) prognoz veya cevabı öngören genleri tanımlamak ve analiz etmek için çok çeşitli bilgisayar tabanlı analizler kullanmaktadır. Bu veri setlerinin analizi ve değerlendirilmesi, uygulamaya yönelik bilgisayar bilimleriyle birlikte tıbbi ve bilimsel temellerin bilgisini gerektirir. Bu temel yetkinlikler, Master Life Science Informatics lisansüstü lisans dersinde uygulama odaklı bir şekilde yoğun bir şekilde öğretilir.... [-]

Almanya Deggendorf
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Deggendorf Institute of Technology

Bu yüksek lisans derecesi ile, sağlıklı ve sürdürülebilir binaların geleceğe yönelik sektöründe, uluslararası bir kariyer için nitelik ve becerileri kazanacaksınız. ... [+]

Bu yüksek lisans derecesi ile, sağlıklı ve sürdürülebilir binaların geleceğe yönelik sektöründe, uluslararası bir kariyer için nitelik ve becerileri kazanacaksınız.

Bu lisansüstü ders, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin çeşitli alanlarında uygulamalar ile birleştirerek, sağlıklı ve sürdürülebilir binalar alanlarında yöntemleri ve teknolojileri öğrencileri nitelemekte. İnşaat mühendisliği, mimarlık, teknik bina donanımı, enerji verimli inşaat veya ilgili kurslar ve profesyonel iş deneyimi gibi lisansüstü derslerden öğrencilerin mevcut bilgisini kabul eder ve genişletir.

Dersler

1. Dönem

HSB-1 Çevre PsikolojisiHSB-2 Sürdürülebilir BinalarHSB-3 Akıllı BinalarHSB-4 İleri Nicel ve Nitel Araştırma Yöntemleri... [-]
Almanya Pfarrkirchen
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Deggendorf Institute of Technology

Study at the European Cmapus Rottal-Inn in Pfarrkirchen

Student accommodation in Deggendorf

A semester abroad at DIT

Stephen, an International Management student

Address
European Campus Rottal-Inn Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen, Bavaria, Almanya
Address
Deggendorf Institute of Technology Dieter-Görlitz-Platz 1 94469 Deggendorf Germany
94469 Deggendorf, Bavaria, Almanya