Deggendorf Institute of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Seçimler

Uluslararası diplomalara sahip küresel mezunlar üretmeye kendimizi adadık: Dünya çapında 190 ortak üniversite, yurtdışında döviz yarıyılları, stajlar ve çift diploma çalışmaları ile öğrencilere tecrübe kazanmaları ve derecelerine göre kredi kazanmaları için birçok fırsat sunuyor. Aslında, tüm lisans dereceleri, yurt içinde veya yurt dışında yapılabilecek zorunlu staj dönemini içermektedir.

% 30'u uluslararası öğrenciler dahil olmak üzere 8.000 alomst öğrenci popülasyonumuz, İngilizce veya Almanca olarak öğretilen çeşitli derece derslerini okuyor.

Öğrencilerin paha biçilmez iş deneyimi kazanabileceği BMW, MAN, Continental, ZF ve Siemens gibi küresel oyuncular da dahil olmak üzere 500'den fazla bölgesel ve çokuluslu şirketle işbirliği yapıyoruz. Buna ek olarak, üniversitenin Kariyer Servisi, öğrencilerin profesyonel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için profesyonel bir iş danışmanıyla işbirliği yaptıkları bir mentorluk programına ev sahipliği yapar. Bu aktif terfi, akademik mesleğinden profesyonel kariyere geçişi kolaylaştırıyor, yani mezunlarımız iş piyasasında özellikle başarılı oluyor.

Kampüs öğretimi

Öğrenciler sekiz fakültede iki kampüste dağıtılır. Deggendorf'taki ana kampüs, İngilizce ya da Almanca dillerinde öğretilen çok çeşitli lisans programlarına sahiptir. Avrupa Kampüsü Rottal-Inn'de, tüm öğrencilere sadece İngilizce öğretilir (uluslararası öğrencilere Almanca dersleri verilir). Bu iki kampüs bir saatlik sürüş mesafesindedir ve her ikisi de Güney Almanya Bavyera’dadır.

Öğrencilerimizin iyiliği için harika bir yaşam tarzını önemli bir faktör olarak görüyoruz. Öğrenciler, çeşitli öğrenci kulüpleri, kapsamlı bir spor programı (şu anda Alman üniversite futbol şampiyonuyuz), büyük Uluslararası Ofis, Dil Merkezi ve Kariyer Hizmeti gibi birçok olanakla desteklenmektedir. Her yıl kampüste açık bir gün ve her yıl bir müzik festivali düzenliyoruz.

Öğrencilerimiz için tüm fakülteler, atölye çalışmaları ve servis merkezleri kampüs içinde, çevresinde ve çevresinde olup, personel, öğrenciler ve öğretim elemanları arasında açık, arkadaşça ve iletişimsel bir ortam yaratmaktadır.

  • Öğretim kampüslerimizi www.th-deg.de/en/dit/campuses adresinde görüntüleyin

Deggendorf kampüsünün görüntüleri:

121525_Degcampus.jpg 121526_Degaudiolab.jpg 121527_Degcampushallway.jpg 121528_Degcampus2.jpg 121529_Degcampussnow.jpg 121530_Degcampussummer.jpg

Avrupa Kampüsünün Görüntüleri:

121531_ECcafe.jpg 121532_ECcampus2.jpg 121533_ECcampus1.jpg 121534_ECcarpark.jpg 121535_EClibrary.jpg

Konumlar

Pfarrkirchen

Address
European Campus Rottal-Inn
Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen
Germany

84347 Pfarrkirchen, Bavyera, Almanya

Deggendorf

Address
Deggendorf Institute of Technology
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
Germany

94469 Deggendorf, Bavyera, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin