EBS Universität

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRMENİZ İÇİN GÜÇLENDİRİYORUZ

EBS Universität für Wirtschaft und Recht, hem Wiesbaden hem de Oestrich-Winkel'de bulunan Almanya'nın önde gelen özel işletme okullarından biridir.

Şu anda, yaklaşık 2.000 öğrenci ve doktora adayı üç fakültede okumakta ve araştırma yapmaktadır ve özellikle uluslararası ortak üniversiteler, şirketler ve mezunlardan oluşan kapsamlı bir ağdan yararlanmaktadır.

Almanya'daki en eski özel işletme üniversitesi olan EBS Business School, 1971'den beri geleceğin liderlerine uluslararası bir bakış açısıyla eğitim veriyor. Almanya'nın en son kurulan hukuk okulu olan EBS Hukuk Fakültesi, 2011'den beri tam özellikli, klasik bir hukuk eğitimi programı sunuyor. İş hukukuna özel bir odaklanma ile devlet sınavlarına ve entegre bir İşletme Yüksek Lisansı (MA). Mesleki eğitim programları ile EBS Yönetici Okulu, uzmanlar ve yöneticiler için ileri eğitim sağlar.

Temmuz 2016'dan beri, EBS Universität , önde gelen eğitim ve sağlık hizmetleri sağlayıcısı olan kar amacı gütmeyen SRH vakfının bir parçasıdır. Ortak hedefimiz, EBS Universität mükemmel bir eğitim kurumu olarak güçlendirmek ve üniversiteyi bağımsız araştırma ve öğretim temelinde daha da geliştirmektir.

GÖREVİMİZ

Yetenekli öğrencileri ve profesyonelleri kişiliklerini ve yetkinliklerini geliştirmeleri için eğitiyor, böylelikle onların yüksek vasıflı, eleştirel düşünen, küresel fikirli, belirsizlik ve değişim zamanlarında başı çeken uzmanlar, yöneticiler ve girişimciler olmalarını sağlıyoruz. Onlara, akademik araştırma, katılımcı merkezli öğrenme ve iş uygulamalarında mükemmelliğe adanmış, mezunlar ve kurumsal ortaklar ağımızla desteklenen, fakültemiz ve profesyonel kadromuz tarafından ortaklaşa oluşturulan, Almanya'da uluslararası eğitim deneyimi sağlıyoruz.

Konumlar

Oestrich-Winkel

Address
Rheingaustraße 1
65375 Oestrich-Winkel, Hesse, Almanya

Wiesbaden

Address
Gustav-Stresemann-Ring,3
65189 Wiesbaden, Hesse, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin