ESCP Business School - Berlin campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Berlin

Hem Avrupa Yaşamı hem de Uluslararası Görünüm İçin Bir Sembol.

ESCP - Berlin

Devlet tarafından tanınan bir üniversite olan ESCP, Almanya'nın en prestijli ve önde gelen işletme okulları arasında sayılmaktadır. ESCP düzenli olarak hem ulusal hem de uluslararası sıralamada en üst sıralarda yer almaktadır (Almanya'da 1. Avrupa işletme okulu, 1. Yönetim Yüksek Lisansı, 1. Executive MBA ve Almanya Özel Yönetici Eğitiminde 1 numara).

Berlin'de ESCP, uluslararası yönetim temeli ile sürdürülebilirlik, girişimcilik ve dijitalleşme olmak üzere 3 akademik Anahtar alanda özel uzmanlığa sahiptir.

Accenture, Bain, Bayer, Coca-Cola ve P&G gibi şirketler bizimle birlikte çalışır ve fakültemizin kalitesi, araştırmaları, öğrencilerimizin ve mezunlarımızın en üst kalitesi nedeniyle sürekli iletişim halinde kalırlar.

ESCP Berlin'deki eşsiz kültürlerarası ruhu ile Almanya'daki en Avrupa işletme okulunu tanıyın. Lütfen bizimle iletişime geçin veya bizi ziyaret edin. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesör Dr Andreas Kaplan, MPA
Rektör ESCP Berlin

127954_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

En Yenilikçi ve Yaratıcı Şehirlerden Birisinde Eğitim Alın

Eşsiz tarihi ve kültürüyle, Alman başkenti hem Avrupa yaşamının hem de uluslararası görünümün sembolü haline gelmiştir - ve elbette, farklı ekonomisiyle ünlüdür.

3.5 milyon nüfusu ve her yıl yaklaşık 40.000 daha gelmesi ile Berlin, diğer Avrupa başkentlerine kıyasla nispeten düşük yaşam maliyetiyle yüksek yaşam kalitesi sunan, hızla büyüyen bir şehirdir.

Kültürel Çeşitlilik

Berlin, 180'den fazla farklı milleti temsil eden çok kültürlü bir şehirdir.

Kültürel çeşitlilik, şehrin karakterini şekillendirerek kültürel yetenek ve çeşitlilikle birleştirir. Birçok küresel oyuncunun Berlin'de, Amazon, Bain, Bombardier Transportation, EY, Google, PwC, Siemens ve Total SA gibi bir yan kuruluşu var

Ekonomik Faktör

Berlin, zengin bir çok yönlü ekonomik yapı ile karakterizedir.

Uzun bir geleneğe ve güçlü orta ölçekli şirketlere sahip sanayi şirketlerinden çok dinamik hizmetler sektörünün yanı sıra yenilikçi BT ve yüksek teknoloji şirketlerine kadar uzanmaktadır. Bugün, Berlin özellikle canlı başlangıç kültürü ve yaratıcı endüstrisi ile tanınır; önemli bir medya merkezi haline geldi.

Yaşam tarzı

İnsanlar Berlin'e titreşimli manzarası ve gece hayatı, geniş parkları ve bohem mahalleleri için değer veriyor.

Şehir çok sayıda “bira bahçesi”, çok çeşitli restoranlar, kafeler, marketler, yeşil alanlar, göller ve kültürel etkinlikler sunmaktadır.

Berlin Kampüsü

En yenilikçi ve yaratıcı şehirlerden birinde eğitim alın.

Konumlar

Berlin

Address
ESCP,
Heubnerweg 8-10

D-14059 Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin