ESMT Berlin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Işletme tarafından kurulan işletme okulu.

ESMT - Berlin, Almanya, kalbinde yer alan Yönetim ve Teknoloji European School, 25 çok uluslu şirketler tarafından kurulan özel bir iş okuludur. okulların uzmanlık sosyal sorumluluk küresel bir odak ve teknoloji yönetimi ile girişimci liderlerin geliştirilmesi üzerinde duruluyor. ESMT üzerinde 50 ülkede mezunları global bir ağ ile Almanya'da üst sıralarda yer alan işletme okullarından biridir.

ESMT üç lisans programları sunmaktadır:

  • Master Yönetimi
  • Full-time MBA
  • yürütme mba (EMBA) yanı yönetici eğitim olarak

Tüm ESMT programları ESMT adlı politika, akademisyenler ve iş dünyası liderleri arasında söylem için disiplinler arası bir platform sunuyor kurumsal ağ ve founders.The işletme okulu ile yakın ilişkiler yarar.

ESMT ESMT öğretim üyelerinden% 80'in üzerinde olmayan bir Alman arka plan var ve her programda sınıflar% 70 ila% 90 uluslararası nitelikte, Almanya'nın en uluslararası iş okuludur.

Okul son zamanlarda birkaç sıralaması girdi. ESMT en EMBA programı Executive MBA 2015 Financial Times küresel sıralamada 30. sırada yer olmuştur. EMBA programı kariyer ilerleme için son beş yıl üst üste birinci sırada olmuştur. "MBA?" En iyi 100 küresel full-time MBA programları sıralamasında ESMT Avrupa'da Almanya'da 2. ve 13'üncü yerleştirerek, 49. sırada yer alıyor Economist.

ESMT olan programları da AACSB, AMBA, EQUIS ve FIBAA tarafından akredite edilmiştir devlet akredite özel iş okulu vardır.

Okul misyonu

ESMT, küresel düşünmek sorumlu davranmaya ve bireysel saygı girişimci liderler geliştirmektedir. Avrupa değerleri köklü bir mirasa ve teknoloji potansiyeli ile ESMT geliştirir ve sürdürülebilir ekonomik büyümeyi teşvik etmek yeni bilgi verir.

Orada araştırma bu alanlar arasında önemli bir örtüşme olduğunu ve öğretim üyelerinin birçoğu çeşitli araştırma alanlarına ya da arayüzleri üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca, davranış-teorik bir araştırma daha yetkinlik üç alanda bağlantı kurmak uygundur.

Konumlar

Berlin

ESMT European School of Management and Technology GmbH

Address
European School of Management
and Technology
Schlossplatz 1

10178 Berlin, Berlin, Almanya
Telefon
+49 30 212310

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin