University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Devlet üniversitesi olarak, FHWS derece tüm dünyada tanınmaktadır sunuyor. FHWS on fakülte ve beş araştırma enstitüleri birden fazla 30 derece kursları ile uygulama odaklı ve geleceğe dönük çalışma programları geniş bir yelpazede sunuyor. Neredeyse 9000 öğrenci daha az 40km ayrı ve Almanya'nın güneyinde yer olan Würzburg ve Schweinfurt iki noktada fakültelerinde kayıtlı.

Öğrenim FHWS küçük çalışma grupları ve düşük öğrenci / öğretmen oranı-ile karakterizedir. Seminer kağıtları büyük bir pay ile öğrencilerin bağımsız olarak çalışmayı öğrenirler. Ayrıca, proje çalışmaları, öğrencilerin takım çalışma yeteneklerini teşvik eder. Sanayi ve iş katı mesleki tecrübeye sahip, neredeyse 230 profesör uygulama ve uygulama özel alaka ile bilimsel eğitim. Dersler sanat aletleri yenilikçi teknoloji ve devlet ile donatılmış modern derslikler ve laboratuvarlar gerçekleşecek. Üniversite, bölgesel ve bölgeler arası işletmeler ile yakın işbirliği içindedir. Öğrenciler, bu şirketlerden biri kendi lisans tezi yazmak için staj yapmak için güçlü olmak ile ve olasılık bu yakın işbirliği yarar.

Dahası, onların gelecekteki kariyer için bir ağ kurma şansı var. FHWS uluslararası yönelim tarafından üstünlük: 20 yılı aşkın için zaten üniversite 40'ı aşkın ülkeden gelen öğrencileri ağırlıyor. Dünya Çapında FHWS 130'dan fazla üniversite ile ilişkilidir. Onun uluslararası stratejisi kapsamında FHWS kış dönemi 2014/15 ile başlayan lisans dereceleri İngilizce konuşan sunmaktadır. Sağlamak ve tüm uluslararası öğrencilerin en iyi şekilde entegrasyonunu teşvik edecek şekilde, tüm İngilizce derece kursları, kültürel ve dil eğitim kursları eşlik ediyor.

Neden FHWS? FHWS ikiz programları gibi yedi dönem lisans kursları sunmaktadır. Bu nedenle eğitim dili olarak İngilizce veya Almanca arasında seçim yapabilirsiniz. Alan ve FHWS ve endüstriyel ortaklar arasındaki işbirlikleri faaliyet sanayinin geniş sayesinde öğrenciler pratik yarıyıl ve tezleri için iyi bir fırsat var. Bölgede ayrıca mükemmel kariyer fırsatları sunmaktadır.

Devlet-sanat bilimleri imkanları uygulamalı

Laboratuvarlar (Sanal Gerçeklik, Yaratıcı Küp, Lojistik, Fabrika Planlama, Fabrika Optimizasyon, Ergonomi, ERP Systems) (Iş öğrencilerin eğitim için gerçek bir şirket) Fab bilgi Benzersiz durum bizim bölgesel sanayi Ortaklar ile çalışmalar

Sanayi Böyle Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF ve Bosch Rexroth-olarak hemen alanında çok sayıda çok uluslu şirket vardır. Bunlar öğrencilerimiz projeleri, staj ve tez yapmak için pek çok fırsat sunmaktadır.

Konumlar

Würzburg

Address
Münzstraße 19
97070 Würzburg, Bavyera, Almanya