Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uygulama için Fit - başarı ikili çalışmalar için Reçete

1993 yılında, Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (FHDW) NRW ilk özel üniversitelerinden biri olarak kurulmuştur. Bu arada, beş yerleri Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann ve Marburg de 1,900 gençler üzerinde çalışma. FHDW iş alanları ve iş bilgisayar bilimi, bu ikili sunuyor ve part-time lisans hangi ve yüksek lisans programlarının spektrum üzerinde yaptıkları çalışmada duruldu.

Teori ve pratiğin kombinasyonu başarısı FHDW için reçetedir. Çift lisans çalışmalarında, o ortağı şirketler pratik aşamaları ile üniversitede öğrenme tüm süresi eşit süreler boyunca karıştırır. Üç aylık bir faz sürer, daha sonra, kendi faaliyet alanında yine öğrencilere açın. Yaklaşık 600 firmaların işbirliği ağı olarak katılıyor. Onlar sık ​​sık tamamen veya kısmen öğrenim ücretleri almak ve mezuniyet sonrası bir mezunlar firma sağlar. Bu şekilde, FHDW öğrencinin çoğunluğu onun sonuca zaten bir işi vardır.

Teori ve pratik, küçük gruplar, ortak şirketlerde aşamalarını uygulama ve uluslararası üniversite işbirliği teklif bir dizi son derece cazip kariyer fırsatları ile bir çalışma mezunları fakülte tarafından yoğun denetim yakın entegrasyon ek olarak.

Gerçekler

  • Konum - Kuzey Ren-Vestfalya ilk özel okullarından biri olarak 1993 yılında kurulan: Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann, Marburg - 1.900 'den fazla öğrenci ve 5.000 mezunları - Çift ve part-time lisans ve yüksek lisans programları - şirketlerde staj - Uluslararası oryantasyon - Küçük Çalışma grupları, bireysel destek - Eğitim Başlangıç: Ekim ve Ocak

Konumlar

Paderborn

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Hauptstraße 2

51465 Paderborn, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Paderborn

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Meisenstraße 92

33607 Paderborn, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Paderborn

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Marie-Curie-Straße 6

40822 Paderborn, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Paderborn

Address
University of Applied Sciences FHDW
Fürstenallee 3 - 5

33102 Paderborn, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin