Frankfurt School of Finance & Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Frankfurt School Finans ve Yönetim Frankfurt School , iş, yönetim, bankacılık ve finansın her alanını kapsayan bir AACSB, EQUIS ve AMBA akredite, araştırmaya dayalı bir işletme okuludur. Derece derslerinden Yönetici Eğitim programlarına, araştırma projelerinden danışmanlığa kadar uzanan etkileyici bir hizmet portföyü, Frankfurt School şirketlere ve kuruluşlara, yeni kariyerlere ve deneyimli yöneticilere danışmanlık, katalizör ve eğitim ortağı olarak hareket ettiği anlamına gelir. Entelektüel ve pratik bir faaliyet merkezi olan işletme okulu, gündem ve konuların sürekli olarak değiştiği iş, finans ve yönetim dünyaları için ileri görüşlü çözümler geliştirmektedir.

Yedi farklı program bölümünde birinci sınıf kurslar ve sürekli eğitim seçenekleri sunuyoruz. Dört uzman araştırma merkezi işletiyoruz ve çok sayıda uluslararası danışmanlık projesi yürütüyoruz. Tüm eğitim, araştırma ve danışmanlık faaliyetleri finans ve yönetime odaklanmıştır. Finans ile, finansal yönetim ile ilgilenen tüm şirketlerde işlevler arası finansal faaliyetleri kastediyoruz. Ve yönetim olarak, yöneticilerin çalışanları ve kaynakları şirketin hedeflerini mümkün olduğunca düşük maliyetli bir şekilde karşılayacak şekilde dağıttıkları klasik kurumsal liderliği kastediyoruz.

Frankfurt School Finans ve Yönetim Frankfurt School finansal sektörden kaynaklanmıştır, ancak bugün hizmetlerimiz diğer iş sektörlerinde de artan takdir görmektedir. Gelecekte, iş dünyası ile ulusal ve uluslararası ağımızı genişletmeye devam edeceğiz.

Uluslararası Programlar

Günümüz yöneticileri, son derece çeşitlendirilmiş ve dinamik piyasalar, artmakta olan küresel rekabet ve giderek kendine güvenen müşteriler ve tedarikçiler açısından büyük zorluklarla karşı karşıya.

Böylesine karmaşık bir iş ortamında hayatta kalan kuruluşlar, iyi geliştirilmiş stratejileri ve yüksek vasıflı yöneticileri olan kuruluşlardır. Yönetici Eğitim Programları, yöneticilerin liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir, onlara en iyi uygulamalardan öğrenme fırsatı verebilir ve dünyanın dört bir yanından en başarılı lider ve şirketlerle akran ağı kurmalarına yardımcı olabilir.

Frankfurt School Finans ve Yönetim Frankfurt School , yöneticileri ve çalışanları eğitme konusunda 50 yıllık deneyime sahiptir. Yöneticilerin günümüzün zorlu piyasasının gereksinimlerini karşılayabilmelerini sağlamak için tasarlanmış çok sayıda yönetici eğitimi programı ve diğer özelleştirilmiş eğitimler sunuyoruz.

Portföyümüz

Eğitim programlarımız arasında nitelikli ve deneyimli bir fakülte ile yerinde sınıf öğretimi, kendi kendine çalışma, web tabanlı eğitim ve özel derslerin yanı sıra uluslararası kabul görmüş sınavlar ve sertifikalar bulunmaktadır.

Frankfurt School , bankacılık ve finans, genel yönetim ve liderlik konularında geniş bir konu yelpazesi sunmaktadır. Müşteriler Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Rusça dillerinde dersler ve eğitim materyalleri sunan yaklaşık 3.000 ek fakülte ve uzmanımızın uzmanlık ve öğretim deneyiminden yararlanmaktadır.

Yönetim düzeyinde yürütme eğitimi de dahil olmak üzere, gençlerden üst düzey yöneticilere, finans ve diğer endüstrilerdeki çok çeşitli şirket veya kurumlara kadar her seviyede yönetici eğitimi veriyoruz.

Özellikle özelleştirilmiş yönetici eğitimi programları alanında, Frankfurt School çok çeşitli hizmetler sunmaktadır:

 • eğitim ihtiyaç analizi
 • özel eğitim programı tasarımı
 • seminer materyallerinin ve çalışma kitaplarının kişiye özel üretimi
 • Müşterilerimiz adına e-öğrenme platformları ve web tabanlı eğitim programı yönetimi

Yüksek Lisans Programları

Lisans derecesi ile başarılı bir kariyerin temellerini attığınızda, bir sonraki adım bilginizi arttırmak ve becerilerinizi geliştirmektir. Frankfurt School Finans ve Yönetim Frankfurt School , her biri gelecekteki bir liderlik rolü için kapsamlı bir hazırlık sunan yedi uzman bölümden herhangi birinde bir Master programına katılabilirsiniz; her biri sistematik olarak rakiplerinizin üzerinde bu önemli avantajı elde etmenizi sağlar. Yüksek lisans programlarımızın çoğu İngilizce olarak öğretilir ve uluslararası bir kariyere kapı açılmasına yardımcı olur.

Yoğun bir zaman dilimi içerisinde finans ve bankacılığın temel yönleri hakkında bilgi edinmek isteyen yoğun ve yüksek motivasyona sahip öğrencilere başvurulmalıdır.

Önemli

 • Endüstri uzmanları tarafından yürütülen dersler ve eğitimler
 • Küçük tartışma grupları
 • Finansal kurum ziyaretleri
 • Dünyanın her yerinden öğrenciler arasındaki etkileşim
 • Takım oluşturma, sosyal ve sportif aktiviteler
 • Heidelberg'e kültürel geziler (ünlü kale ziyareti dahil)
 • Alman yemekleri, içecekleri ve kültürünü keşfetme (rehberli şehir turu dahil)

Konumlar

Frankfurt

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Frankfurt, Hesse, Almanya
Telefon
+49 69 1540080

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar