GISMA ULaw

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GISMA Hukuk Üniversitesi ile ortaklaşa

Hukuk Üniversitesi (ULaw), 1876'dan bu yana en iyi yasal zihinlerden bazılarını yaratıyor ve diğer tüm kurumlardan daha fazla yasal uzmana ders verdi. Bu prestijli üniversite, programlarının başarısını gösteren bir% 97 istihdam oranına * sahiptir. İstisnai personel, yalnızca müfredatlarındaki en güncel içeriği içeren çalışma programları geliştirmiş, aynı zamanda öğrencilerin bilgilerini gerçek yaşam senaryolarına uygulayabilmelerini sağlamak için uygulamaya dayalı öğretim de kullanmıştır. ULaw, öğrencilerinin üniversiteye kayıt yaptırdıkları andan itibaren istihdam edilebilirliğine odaklanmaktadır.

GISMA, 2017 yılında ULaw ile ortaklığını duyurmaktan gurur duyuyordu. Bu işbirliğinin bir sonucu olarak, GISMA, insan kaynakları, pazarlama ve veri yönetimi gibi çeşitli lisansüstü programlar sunabiliyor.

119555__MG_45551.jpg

Uzmanlık

Profesörlerimiz, sınıf dışında bile akademik tartışmaya katılmak isteyen her zaman son derece sadık profesyonellerdir. Hem akademik hem de endüstri ile ilgili fakültemiz uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve her fakülte üyesi kendi alanında uzman bir doktora sahibidir.

119557__MG_9987.jpg

Uluslararası bir topluluk

GISMA ULaw kampüsü, Almanya'nın Berlin başkentinde bulunmaktadır. Tüm programlarımız İngilizce olarak öğretilir, böylece dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler gelip bizimle çalışma fırsatı bulur. İstihdam edilebilirliklerini artırmak isteyen öğrenciler için programlarının yanı sıra ücretsiz olarak Almanca dilini inceleme seçeneği de bulunmaktadır. Öğrenciler, sadece Alman toplumu ile bütünleşmelerine yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda rekabet gücü yüksek bir iş piyasasında öne çıkmalarını sağlayan dil becerilerini de geliştirebilirler. Almanca dilini bilmek öğrencilerin Almanya'da ve Avrupa'nın başka yerlerinde iş rollerini sürdürmelerini sağlayacaktır.

119544_ProjectManagement_LATAM.jpg

Programlarını tamamladıktan sonra, uluslararası öğrenciler iş tecrübesi almak veya iş aramak için Almanya'da 18 aya kadar kalabilirler.

GISMA, dünyanın dört bir yanından öğrencileri, en az 60 farklı milletten temsil eden mezunlarımızla çekiyor. Farklı toplumumuz, öğrencilerin dünyaya uluslararası bir bakış açısı sağlayarak çeşitli kültürlerden insanlarla karışmalarını sağlar. Personelimiz ayrıca GISMA'yı gerçekten çok çeşitli ve çok kültürlü bir kurum haline getiren bir dizi farklı ülkedendir.

119556_ProjectManagement_MiddleEast.jpg

yer

Berlin'in dinamik ve enerji dolu kültürü sır değil. Alman tarihini ve mirasını keşfeden 180'den fazla müzeden ilginç temalara ve çeşitli müziklere sahip yeraltı gece kulüplerine kadar Berlin her şeye sahip ve uluslararası öğrenciler için mükemmel bir yer. Eğitimin dışında, tarihe ve fırsata gömülmüş bir şehirde yaşayanlar gibi yaşamı deneyimleyebileceksiniz.

Berlin aynı zamanda yeni başlayan işletmeler için geleceğe yönelik bir merkez olduğu bilinmektedir. Pek çok teknoloji şirketi de kentte kurulmayı seçerek Berlin’in “Silicon Allee” olarak isimlendirilmesine neden oldu.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Öğrencilerimizin kariyerlerini desteklemek

Kariyer Gelişim Merkezimiz, öğrencilerin CV hazırlama hizmetleri ve görüşme pratiği dahil olmak üzere anlamlı istihdam sağlamaları için çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Öğrenciler ayrıca, Almanya'nın en büyük şirketlerinden bazılarına yapılan dış ziyaretler yoluyla sınıf dışında da öğrenmeye davet edilmektedir. Bu, öğrencilerin çalışma dünyasının nasıl olacağını ve öğrendikleri becerileri profesyonel bir ortamda nasıl uygulayabileceklerini anlamalarını sağlar.

119553_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Konumlar

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin