Esslingen University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Giriş

Esslingen University of Applied Sciences mühendislik, ekonomi ve işletme yönetimi, sosyal bilimler ve hemşirelik bilimleri, eğitimin Esslingen University of Applied Sciences . Toplamda 25 lisans ve 11 yüksek lisans programı sunan 11 fakülteye yaklaşık 5.600 öğrenci kaydoldu.

Üniversitenin ekonomi, sanayi ve ticaret organizasyonlarıyla yakın ağ kurması, farklı bir müfredatta pratik bir yön vermeyi sağlar.

Öğrenciler, sanayi tarafından görevlendirilen kalkınma projelerini yürüten üç kampüste 50'yi aşkın son derece modern laboratuvarlara erişebilirler - Sosyal Çalışma ve Sağlık konularında öncü konularda disiplinlerarası araştırma kapsamlı bir kurumsal ağ ile yürütülür. Üniversite , üniversitede sürekli ön pozisyonlara erişir.

Sıralama

Esslingen Üniversitesi'nin sıralama sonuçları kendileri için konuşuyor. Üniversite Geliştirme Merkezi (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE), ZEIT Öğrenci Rehberi veya "Wirtschaftswoche", "Junge Karriere" ve "Handelsblatt" dergilerinde yayınlananlar sıralamasında olsun, Esslingen Üniversitesi her zaman en iyiler arasındadır. Almanya. Esslingen'in eğitim ve uygulama odaklı programları için "çok iyi" derecesi düzenli olarak verilir.

Mükemmel eğitim ve öğretim

Eğitim ve öğretimde mükemmellik için hazırız. Genç insanlarda zorlu mühendislik, yönetim ve sosyal meslekler için coşku uyandırırız. Öğrencilerimizi profesyonel ve toplumsal sorumluluk almalarını sağlayacak bu kişisel nitelikleri geliştirme konusunda destekliyoruz ve destekliyoruz.

Bilimsel nitelikler

Lisans programlarımız öğrencileri bilimsel bir kariyer için de uygundur. Gelişmiş uzman eğitimi sayesinde, halihazırda meslek sahibi olan kişilerin bilgilerini geliştirebilir ve genişletebiliriz.

Uygulamalı araştırma

Araştırma faaliyetlerimize öncelik veriyoruz. Bunlar, pratik, gelecek odaklı, bağımsız ve öğretmenimizi zenginleştirir. Araştırma yeterliliklerimizi sürekli genişletiyoruz ve öğrencilerimizi aynı şekilde yapıyoruz.

Ağlar

Yerel irtibatlarımız ve küresel ağlarımız sayesinde, öğretimin pratik olarak yönlendirildiğinden ve karşılıklı transferin yüksek derecede olduğundan emin olmalıyız. İş ortaklarımızla sistematik işbirliği yaparak sinerji yaratırız.

Uluslararasılık

Uluslararası ve kültürler arası alışverişler gerçekleştiriyoruz. Bu, öğrencilerimizi küresel bir ortamda kariyer düşünmeye iter ve onlara gerekli becerileri kazandırır.

Akreditasyon

"Esslingen yüksek lisans programları Almanya'da ilk akredite olan ülkeler arasında yer aldı ve ASIIN tarafından düzenli olarak yeniden akreditasyona tabi tutuldu. ASIIN, STEM üniversite programlarının yanı sıra STEM konularını içeren disiplinlerarası programların incelenmesi ve belgelendirilmesinden sorumludur.

STEM mezunları için endüstri odaklı bir yüksek lisans programı olan Esslingen yüksek lisans programları, yüksek kalitede ve uluslararası tanınırlıkta sürekli gelişimlerini sağlamak için ASIIN ile yakın bir şekilde çalıştı. ”

Konumlar

Esslingen

Esslingen University of Applied Sciences, Graduate School (MBA)

Address
Esslingen University of Applied Sciences
Flandernstrasse 101


D-73732 Esslingen, Baden-Württemberg, Almanya
Telefon
+49-711-397-4466

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin