Hochschule Biberach University Of Applied Science

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biberach Üniversitesi - İnşaat, enerji, biyoteknoloji ve iş idaresi konularında bir canlı üniversite

Geleneksel, İnşaat Okul klasik disiplinler mimarlık ve inşaat mühendisliği için Biberach Üniversitesi'dir. Özel ayırt etme, bu eğitim programları: proje yönetimi (inşaat) ve İşletme (İnşaat ve Emlak). tüccarlar gibi mühendisler - - bu gelecekte görev için kurslar Enerji Mühendisliği ve Güç formu genç profesyoneller: HBC enerji verimliliğinde akademik teklifleri genişletti enerji vizyonu ile yönlendirilmelidir. öğretim ve araştırma odağı yenilenebilir enerjilerin alanındadır.

Aynı zamanda biyoteknoloji tamamen yeni bir odak ile HBC oluşturmaktadır. kurslar Farmasötik Biyoteknoloji ve Endüstriyel Biyoteknoloji güncel araştırma projeleri tarafından desteklenen bir bilimsel eğitim sunuyoruz.

Biberach Üniversitesi Akademi part-time yüksek lisans dersleri ve mesleki eğitim için kapsamlı bir eğitim ve konferans programı sunmaktadır.

Nationwide üniversite sıralaması öğretim ve araştırma alanlarında HBC kalitesini kanıtlamak: Tekrar tekrar HBC üst işaretleri aldı!

Ne Biberach Üniversitesi sürücüler

mimarlık ve mühendislik, inşaat iklim ve enerji sistemlerinin yanı sıra iş yönetimi ve biyoteknoloji alanlarındaki çalışma programları sayesinde, Biberach Üniversitesi bilimsel ve erkek, çevre ve enerji aynı zamanda pratik çatışma da vardır. insan varlığı, farklı şekillerde ve bunların kullanımı enerji varlığına dayanmaktadır. Özellikle, tarla konut, istihdam, iklim ve sağlık insanların temel ve güvenlik ihtiyaçları giderek bütünsel ve enerjinin rasyonel ve makul kullanım hakim bulunmaktadır.

Biberach Üniversitesi, bölgesel ve küresel sosyal değişim kalıcı bir süreç olarak insan ve enerji bilimsel analizini anlar lisans ve ardışık derslerinde öğrencilere sunmaktadır onlara yeterli tabanlı öğretim vermek. Çalışma teklifler düzenli olarak değerlendirilir uyarlanmış ve örneğin, çift çalışma modelleri genişletilir. üniversiteler ve ekonomiye bölgesel ve uluslararası ağlar uluslararası profili güçlendirmek.

vizyon Biberach Üniversitesi aşağıdaki ilkelere tarif edilebilir:

. 1 Biberach Üniversitesi, yenilikçi, mesleki yeterlilik ve yüksek verimlilik, etkililik ve kalite ile mühendislerin pratik eğitim için duruyor.

. 2 Biberach Üniversitesi mevcut enerji ve iklim sorunları çözmek için kendi eğitim teklifi katkıları ile destekledi.

. 3 Biberach Üniversitesi hem bağımsızlık, verimlilik ve çekiciliğini sağlamak için yeterli boyutu vardır.

. 4 Biberach Üniversitesi bölgesel faaliyet ve uluslararası diğer üniversitelerle bölgelerinde stratejik işbirlikleri sürdürmektedir.

. 5 Biberach Üniversitesi bölgesel ve ulusal şirketler için araştırma, geliştirme ve hizmet görevleri çekici bir ortağıdır.

. 6 Üniversite şehir ve ilçe Biberach saygı eğitim kurumu olarak farkında göreceli önemini bulunan ve kendi imaj yaratma ve profil katkıda bulunur.

Konumlar

Biberach

Hochschule Biberach

Address
Biberach University of Applied Sciences
Karlstrasse 11

88400 Biberach, Baden-Württemberg, Almanya
Telefon
+49 7351 5820

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin