Furtwangen University/HFU Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

160 yılı aşkın için yenilik yoluyla geleceği oluşturma

Furtwangen Üniversitesi (HFU) Yüksek kaliteli öğretim, uygulamalı araştırma ve güçlü bir uluslararası yönelim onun fazla 160 yıllık tarihinin gurur duymaktadır. Biz Almanya'nın üniversite ligindeki hem öğrenciler hem de işverenler tarafından yüksek sıralanır ve mükemmel itibar Almanya'nın her yerinden yanı sıra dünya çapında 80'den fazla ülkeden gelen öğrencileri çekiyor.

Üç kampüste, on fakülte ve hem lisans tesisindeki 41 yenilikçi ve pratik derece kursları ve yüksek lisans seviyeleri ile, HFU Akademik fırsatlar geniş bir yelpazede sunuyor. Öğrencilerimiz küçük çalışma grupları ve profesörler ile kişisel temas mükemmel bir çalışma koşullarından faydalanmaktadırlar. Biz de ultra-modern laboratuvarlar, bir yüksek teknoloji IT altyapısı ve Almanya'nın en iyi kütüphanelerinden biri gibi olağanüstü destek hizmetleri ve olanaklar sunuyoruz. Bu, tüm birinci sınıf iş umutları ile büyük bir öğrenme deneyimi kadar ekler.

Neden bizi seçmelisiniz?

Modern ve yenilikçi derece kursları En kaliteli öğretim ve araştırma Öncü teknoloji eğitimi güçlü bir pratik elemanı ile Iş ile ilgili beceriler odaklanın Derece kursları Uluslararası odak Optimal öğrenci desteği ve denetimi Mükemmel iş olanakları

HFU Business School öncü ruhu ve dinamik bir atmosfer için ünlü mükemmellik için sıkıca kurulmuş merkezidir. 1000'den fazla iş adamları 1995 yılında kuruluşundan bu yana bizimle birlikte mezun olmuştur. Biz uluslararası iş piyasasının ihtiyaçlarına göre tam akredite yüksek sıralarda yer alan işletme derece sunuyoruz. HFU Business School, 21. yüzyılın küresel ekonomide başarılı bir rol oynamaya sağlayan, bir üst mesleki yeterlilik kazanacaktır. Ve bu bir sözdür!

Almanya'nın güneyindeki Black Forest bölgenin doğal güzelliği ile çevrili, HFU Business School çalışmalarınız için mükemmel bir ortam sağlar.

Konumlar

Villingen-Schwenningen

Address
Robert-Gerwig-Platz 1
78120 Villingen-Schwenningen, Baden-Württemberg, Almanya

Baden-Baden

Address
Jakob-Kienzle-Str.17
78054 Baden-Baden, Baden-Württemberg, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin