HMKW

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft

HMKW çalışma, medya sektöründe heyecan verici perspektifler açıyor. Tasarım, gazetecilik ve iletişim, medya ve etkinlik yönetimi veya medya ve iş psikolojisi olsun, Berlin, Köln ve Frankfurt am Main'da pratik ve modern bir şekilde çalışıyorsunuz.

Özel üniversite, Bilim Kurulu tarafından tanınan ve kurumsal olarak akredite edilmiş bir devlettir. Tüm kurslar uluslararası olarak FIBAA tarafından tanınmış ve akredite edilmiştir.

Profesörlerimiz ve tüm öğretmenlerimiz, deneyimlerini pratiğe dönüştürerek, katı bir akademik eğitimin yenilikçi, pratik çalışmalarla birleştirildiği bir öğretime aktarırlar. Çalışmalarınızda ve iş piyasasında aktif olarak destekleneceksiniz.

HMKW , sağlam bir akademik eğitimi, çeşitli pratik projelerde iş ile birleştirir. Akademik müfredatı tamamlayan çok sayıda gerçek kurum ve iş kurumu ile çok gerçek sorular ve proje görevleri ile işbirliği yapmaktayız. Bu ağlar kariyer girişi ve kariyer için fırsatlar sunar.

Dersler, özellikle teorik anlama ve pratik olarak uygulanabilir becerilerin edinilmesini hedeflemektedir. Çalışmalarınızın sonunda, kariyeriniz için yaratıcı, medya ve iş sektörlerinde çok çeşitli becerilere sahip olacaksınız.

Altı dönem (klasik lisans programları) veya sekiz dönem (ikili, entegre lisans programları) sonrasında, performansınız ve başarınız ile gurur duyacaksınız.

Yüksek lisans programları, İngilizce olarak Berlin'de ve Almanca olarak Köln'de öğretilmektedir. Mesleki veya tam zamanlı olarak çalışabilirsiniz. HMKW , ERASMUS programına katılır ve Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan öğrenciler ve üniversitelerle değişim ve işbirliğine bağlıdır.

Konumlar

Berlin

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Ackerstraße 76

13355 Berlin, Berlin, Almanya
Telefon
+49 30 467769300

Köln

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Höninger Weg 139

50969 Köln, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Telefon
+49 30 467769300

Frankfurt

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft Theodor-Heuss-Allee 108 (Erdgeschoss) 60486 Frankfurt
Frankfurt, Hesse, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin