HTW Berlin University Of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Htw Berlin Uygulamalı Bilimler Berlin'in en büyük Üniversite

Fazla 13.000 öğrenci gövdesi ile Hochschule für Technik und Wirtschaft (Htw) Berlin Berlin Uygulamalı Bilimler büyük üniversitesidir. Mühendislik, Ekonomi, Bilişim Teknolojileri, Kültür ve Tasarım 70 civarında Lisans ve Master kursları ile, sunduğumuz niteliklerin aralığı etkileyici. Hem kompakt ve pratik odaklı, bizim derecesi ders, yabancı dil ve temel becerileri öğretim ile takviye edilebilir. Üniversite sıralamaları sürekli modern ve profesyonel eğitim önde gelen sağlayıcılarından biri olarak bize kurduk. Tesislerimizde iyi stoklanmış kütüphane, modern bir bilgisayar merkezi ve spor aktiviteleri çeşitli bir yelpazede yer alıyor.

Bir ödül kazanan üniversite Mükemmel bir akademik üne sahip olan, htw Berlin üniversite sektöründe olağanüstü yenilik için birçok ödül aldı; Bizim iç yönetim reformları için; Küçük ve orta ölçekli işletmeler ve start-up sunulan danışmanlık ve hizmet paketleri; ve toplumsal cinsiyet eşitliği ve bariyer özgürlük taahhüdümüz için. Üniversite sıralamaları sürekli modern ve profesyonel eğitim önde gelen sağlayıcılarından biri olarak bize kurduk.

İki noktada çalışma, eğitim ve araştırma Karlshorst'ta içinde Treskowallee kampüs ve Oberschöneweide de Wilhelminenhof kampüs: htw Berlin Çalışma, eğitim ve araştırma, iki noktada yapılır. Her iki yer uzun ve gururlu bir geçmişi var: Treskowallee kampüsünde listelenen binalar daha önce İktisat Koleji gibi, bir okul olarak ve GDR sırasında görev yaptı. Wilhelminenhof kampüs sanayi yenilik merkezi olarak uzun ve zengin bir geleneğe sahiptir. Berlin'in Güney-Doğu bulunan iki ünlü firmalara ev sahipliği oynadı, Allgemeine ELEKTRIZITÄTS-Gesellschaft (AEG) ve Kabelwerke Oberspree (kwo).

Konumlar

Berlin

HTW Berlin

Address
Wilhelminenhofstraße 75A, Berlin
12459 Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar