University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Public Administration and Finance

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Uygulamalı Bilimler Ludwigsburg Üniversitesi Kamu yönetiminde yönetiminin eğitimde uzmanlaşmıştır. yaklaşık olarak 2500 öğrenci Üniversite profesör ve doçentlerin bir dizi tarafından verilmektedir. İki fakülte,

İşletme ve Hukuk Vergi ve İş Hukuku

dört teklif Lisans derece iki usta derece. tüm başlangıçta kayıtlı öğrenciler üzerinden% 98 seçtikleri çalışma programını tamamlamak.

onların lisans çalışmalarını tamamladıktan mezunları profesyonel bir ortamda edindiği bilgi ve becerileri uygulamak edebiliyoruz. didaktik kavram bilimsel çalışmaları teşvik ve mezunlara bir özgür, demokratik ve sosyal hukuk devleti bağlamında sorumluluk duygusu vermek için tasarlanmıştır. programlar akademik, kişisel, sosyal, ekip kurma ve iş becerilerini geliştirmek için öğrencilere.

Lisans programlarının bir ayırt edici özelliği, devlet ve belediye düzeyinde kamu idarelerinde staj şeklinde akademik çalışma ve pratik deneyim birleşimidir. mükemmel destek sağlamak Küçük çalışma grupları profesör ve öğretim görevlileri tarafından tek tek öğrencilere verilebilir. Lisans programları için başvuranlar geçerli yükseköğretim giriş yeterlilik (örn A-level) olması gerekir.

A ÜNİVERSİTE İki Usta programları sunmaktadır: Avrupa Kamu Yönetiminde tam zamanlı Yüksek Lisans Programı Üst düzey kamu hizmeti pozisyonlarda kariyer için mezunları hazırlar. Kamu Yönetimi Master part-time programı liderlik üzerine özel bir odaklanma ile ve bir üst yönetim pozisyonu arayan kamu idaresi çalışanları için tasarlanmıştır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Almanca

Görmek MA\'ler »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Avrupa idari yönetiminde usta

Kampüs Tam zamanlı 4 dönem October 2019 Almanya Ludwigsburg

Yüksek lisans programının amacı, kendi yöntemleri, siyaset, ekonomi ve Avrupa Birliği Üye Devletlerinin kültür ve Avrupa entegrasyonu ilerleyen bağlamında Avrupa kurumları da dahil olmak üzere, idari, hukuki ve sosyal yapıların, daha derin bir anlayış sağlamaktır. [+]

Yüksek lisans programının amacı, kendi yöntemleri, siyaset, ekonomi ve Avrupa Birliği Üye Devletlerinin kültür ve Avrupa entegrasyonu ilerleyen bağlamında Avrupa kurumları da dahil olmak üzere, idari, hukuki ve sosyal yapıların, daha derin bir anlayış sağlamaktır.

Program, profesyonel, metodolojik Avrupa'da uygun hale kişisel ve sosyal anahtar nitelikleri verir. Iletişim, hukuk, ekonomik ve organizasyon becerileri ilerici Avrupa bütünleşmesinde yetkin katılmaya olanak tanır.

Yüksek lisans programının hedef kitlesi kimdir?

Bir kariyer belediyelerde referans Avrupa puanla başlamak - Avrupa'ya ilişkin bir kariyer, hak kazanmak için - yüksek lisans programı "Avrupa İdari Yönetimi" hedef grubu, özellikle mezunları Kamu Yönetimi veya hukuk, iktisat ya da sosyal bilimler alanında, bir okul vardır yüksek kamu hizmeti, sivil toplum kuruluşları ya da sanayi erişim imkanı ile devlet, federal bakanlıklar veya Avrupa yönetimleri ararlar.... [-]