IUBH University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası bir kariyer için başlangıç noktanız

IUBH University of Applied Sciences , lisans ve yüksek lisans programlarını kampüs içi modeliyle çevrimiçi, uzaktan eğitim modelleriyle birleştirir. Programlarımızın çoğu tamamen dijital olarak veya yerinde Berlin veya Köln yakınlarındaki Bad Honnef'te mevcuttur. Bu şekilde, uluslararası öğrencileri karşılamaya ve onlara ihtiyaçlarına uygun, rahat bir çalışma yolu sağlamaya odaklanabiliriz. Kurslarımızın tamamı İngilizce olarak verilmektedir ve içerikler uluslararası bir ortamda kariyer oluşturmak için uyarlanmıştır.

Çalışmanın daha esnek bir yolu

Yenilikçi ve dijital bir yaklaşımla tasarlanan IUBH International, akredite yüksek öğrenim programlarını kolaylık ve esneklikle sağlar. IUBH International'a katıldığınızda, dünyanın neresinden gelirseniz gelin ne zaman, nerede ve nasıl çalışacağınızı seçme konusunda çok daha fazla özgürlüğe sahipsiniz. Kampüs içi programlarımız artık iki ek girişle mevcuttur, Ocak, Nisan, Temmuz veya Ekim aylarında başlayabilirsiniz.

Gerçek iş değeri ile öğretim

Profesörlerimiz ve hocalarımız, teori ve pratiğin yakın bütünleşmesine büyük önem vermektedir. Eğitiminizi, mezun olduktan sonraki profesyonel gereksinimlere tam olarak uyarlıyoruz. Bir öğrenci olarak, günlük görevlerde uzmanlık bilginizi test edebilir ve günlük zorluklara çözümler geliştirebilirsiniz. Lisans programlarımızın çoğu, size ek pratik deneyim sağlamak için staj içerir. Kariyer Hazırlık Programımız, bireysel koçluk ve ağ oluşturma için sayısız fırsat sunar. Tüm bunlar size yeni bir kariyere veya iş tanıtımına hızlı bir şekilde giriş yapmanız için mükemmel bir temel sağlar ve sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

Optimum yüz yüze öğrenme için ideal altyapı

Kampüste, Berlin'de veya Bad Honnef'te okuyan öğrencilerin hem öğrenmek için ideal bir yere sahip olmalarını hem de öğrenci hayatının tadını çıkarmalarını istiyoruz. Çalışmalarına odaklanmak isteyen öğrenciler, kalabalık dershanelerde veya tozlu kütüphanelerde vakit geçirmek zorunda kalmamalı ve öğrenci deneyiminin tadını çıkarabilecekleri ve dinlenebilecekleri bir yere sahip olmalıdır. Konumlarımız size çalışmalarınız ve sağlığınız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar: modern seminer odaları, kütüphaneler, BT desteği, WIFI ve yemek seçenekleri. Ayrıca katılabileceğiniz birçok dernek ve spor kulübü vardır, böylece boş zamanlarınızın ve diğer öğrencilerinizle birlikte çalışmalarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Sadece IUBH Değil.

  • Dünya çapında akredite ve tanınan: Avrupa diplomasıyla kariyerinizi yükseltin
  • Esnek ödeme seçenekleri: Stressiz ve kolay!
  • Uluslararası ağınızı oluşturun: Diğer öğrenciler ve harika şirketlerle bağlantı kurun

Akreditasyon ve Sıralamalar

Öğrencilerimize birinci sınıf ve iyi yapılandırılmış lisans programları ile yüksek düzeyde kişisel destek sağlamaya büyük önem veriyoruz. Ödüllerimiz, akreditasyonlarımız ve sertifikalarımız bunu başarıyla yaptığımızı gösteriyor. Mevcut derece programlarımızın tümü FIBAA veya Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Ve IUBH , Bilimler Konseyi tarafından mümkün olan en fazla on yıllık bir süre için özel bir üniversite olarak tanınmıştır. Ayrıca birçok harici sıralama ve sertifika aldık.

Konumlar

Bad Honnef

Address
Mülheimer Str. 38
53604 Bad Honnef, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Berlin

Address
Rolandufer 13
10179 Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin