IUBH University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IUBH IUBH University of Applied Sciences IUBH Kampüs Çalışmaları, güçlü bir uluslararası odağa sahip olan kampüste derece programları sunmaktadır: tüm dersler İngilizce verilmektedir, müfredat uluslararası şirketlerin gelecekteki ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. 85'ten fazla ülkeden profesörler ve öğrenciler kampüste buluşuyor ve birlikte çalışıyorlar.

Binlerce öğrenciye kariyerlerinin başlangıcında veya kariyerlerini geliştirirken çeşitli çalışma modellerinde destek veriyoruz. Thüringen Eyaleti Ekonomi, Bilim ve Dijital Toplum Bakanlığı, IUBH Uluslararası Üniversitesi'nden yükseköğretim hukukunun tüm alanlarında sorumludur.

Görev beyanı

Uluslararası yönetim potansiyellerine hizmette

Uluslararası çalışan yöneticilerin profil gereksinimleri değişti. Bunu sadece hizmet sektöründe faaliyet gösteren devlet tarafından tanınan ilk özel üniversite olarak kabul ettik.

Cazip Lisans ve Yüksek Lisans kurslarımızla, yeni nesil yönetim için yeni standartlar belirlemek istiyoruz. Programlarımız, mezunlarımızı zorlu bir yönetim görevine hazırlamak için konuya özgü bilgi ve yumuşak becerilerin etkili bir şekilde aktarılması ile karakterize edilir.

Misyonumuz aşağıdaki dört başarı faktörünü içermektedir:

1. Uluslararası olma

IUBH küresel pazarın taleplerine yöneliktir

IUBH , küresel bir ortamda kariyer IUBH mümkün kılar. Bu inancı, İngilizce'nin kampüsümüzde kullanılan dil ve öğretim dili olması nedeniyle yaşıyoruz. Ayrıca diğer birçok ayırt edici özellik ile uluslararasılık kazandırıyoruz:

  • Dünyanın dört bir yanından uzmanlarımız ve öğretim üyelerimiz hem teknik bilgi hem de yumuşak beceriler öğretiyor.
  • Avrupa, Amerika, Avustralya ve Asya'daki ortak üniversitelerle birçok işbirliğimizi sürdürüyoruz.
  • Uluslararası talepteki IUBH dilleri, anadili İngilizce olan kişiler tarafından ileri seviyelerde öğretilir ve ek kültürlerarası iletişim yeterliliği geliştirilir.
  • Şu anda kampüslerimizde 110'dan fazla milletten / ülkeden öğrenci var.

Öğrencilerimiz için uluslararası taahhüdümüz birçok yönden karşılığını verir. Yaklaşık. Mezunlarımızın% 75'i uluslararası bir ortamda başarıyla çalışmaktadır.

2. Pratik Uygunluk

Teori ve uygulamanın yakın entegrasyonu mükemmel kariyer beklentileri sağlar

IUBH pratik yönlendirme ilk elden deneyimlenir. Müfredatın bunu yansıtan birden fazla yönü vardır, örneğin, staj dönemleri, endüstri uzmanları ve şirketlere geziler ile tartışmalar ve konferanslar dahil. Teori ve pratiğin bütünleşmesi her öğrenci için günlük bir gerçekliktir. Konferansları kapsamında IUBH proje çalışması ve vaka çalışmaları sunmaktadır.

IUBH eğitim almanın faydalarının çoğu, IUBH ve fakültesinin endüstri ile sürdürdüğü yakın işbirliği sayesinde mümkündür. Fakültemiz tüm DAX 30 şirketleriyle temasa geçmiştir, uluslararası pazarda tanınmaktadır ve 3.000'in üzerinde iş ortağı ile iyi bir ağa bağlanmıştır.

3. itibar ve kalite

Çok sayıda sertifika ve ödül, mükemmel IUBH itibarını IUBH

IUBH düzenli olarak değerlendirmelerde en yüksek puanları almaktadır. Saygın akreditasyonlar, ortaklıklar ve üyelikler, üniversitenin ve programlarının yüksek kalitesini gösterir.

2009 yılında, kurumsal akreditasyonunun bir parçası olarak, IUBH en yüksek kalite mührünü Alman Bilim ve Beşeri Bilimler Konseyi'nden (Wissenschaftsrat) aldı: 10 yıl boyunca koşulsuz akreditasyon.

IUBH , Uluslararası İşletme Akreditasyon Vakfı (FIBAA) tarafından akredite edilmiştir ve şu ana kadar beş altın FIBAA prim mührü olan çalışma programlarından beşini almıştır. Bu nedenle IUBH , beş veya daha fazla prim mühürü kazanan Almanya'nın önde gelen üniversitelerinden biridir.

2012 yılında IUBH , mesleki eğitim ve öğretim almanın bir yolu olarak IUBH çalışma programlarını onaylayan Hansa Sertifikasyon Ajansı'ndan da kalite mührü aldı.

2012 yılında IUBH , İnternet Seyahat Satışları Derneği'nin (Verband Internet Reisevertrieb eV / VIR) en iyi işbirliği ortağı olarak onurlandırıldı.

IUBH , küresel ağ "Otel Fark Okulları" nın (eski adıyla "Dünyanın Önde Gelen Otel Okulları") ve ağdaki tek Alman üniversitesinin kurucu üyesidir. Aynı zamanda çift diploma turizm çalışma programları Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) tarafından onaylanmış ilk ve şimdiye kadarki Alman üniversitesidir. IUBH , Birleşmiş Milletler akademik ağı "Global Compact" a, "Ağırlama Yönetimi Eğitim Konseyi" ne (CHME) ve "Quality Circle Events Studies" nin kurucu üyesidir. İşletme alanında, IUBH sürekli olarak üst grupta yer almaktadır. Mevcut CHE Sıralamasında IUBH en yüksek puanları aldı: “genel çalışma koşulları” kategorisinde (sınıf 1.6) ve “pratik yönelim” kategorisinde (1.7).

4. İstihdam edilebilirlik

IUBH Mezunları iş piyasasında yüksek talep IUBH

Mezunlar anketimizin sonuçları kendilerine hitap ediyor: Mezunlarımızın yüzde 94'ü ilk üç ayda iş buluyor ve iki yıl sonra yüzde 80'inin zaten yönetim sorumluluğu var.

Bu mükemmel sonuçlar, profesyonel uzmanlık eğitimine ek olarak, sosyal ve kültürlerarası yetkinlik eğitimine odaklandığımıza dayanmaktadır. Öğrenciler bu bilgi ile yurt dışına çıktıklarında kültürlerarası zorluklarla çok daha kolay baş edebilirler.

Çalışma programının kısa süresi ve küçük öğrenme gruplarında çalışmak da profesyonel dünyaya girmek için avantajlıdır. Bu koşullar öğrenciler arasında değişim ve fakülteye yakınlık açısından kolaylaştırıcıdır - etkili öğrenme için gereklidir.

IUBH , şimdi etkileyici kariyerlere geri dönebilen mezunlarıyla gurur duyuyor. Kariyer yolları, derece programlarımızın iş profilleri kadar çeşitlidir.

Sadece IUBH Vimeo hakkında değil.

Farklı Yaptıklarımız

Tamamen İngilizce öğretiyoruz - sizi uluslararası bir kariyere hazırlamak için

İngilizce küresel bir dildir ve olmaya devam etmektedir. Özellikle uluslararası bir ortamda birçok işverenle, mükemmel İngilizce dil becerileri size daha iyi iş ve kariyer fırsatları sunar. Tamamen İngilizce öğretiyoruz, böylece yabancı dil becerilerinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

İngilizce yaşamak ve okumak - IUBH

  • Eğitiminiz tamamen İngilizce'dir - bu nedenle önemli uzmanlık bilgisini öğrenir ve kendinizi sözlü ve yazılı olarak ifade etme yeteneğinizi geliştirirsiniz.
  • Ayrıca, kampüsteki uluslararası öğrencilerle yaşıyor ve çalışıyorsunuz, böylece günlük hayatınızda İngilizce bilginizi derinleştirebiliyorsunuz.
  • Yurtdışında staj veya dönemler, İngilizcenizi pratik bağlamda uygulama ve daha da yüksek seviyede dil yeterliliği elde etme fırsatı verir.

Uluslararası temaslar kurun ve kültürlerarası deneyim kazanın - yurtdışında staj sırasında veya yurt dışında bir dönemde

IUBH , yıllardır Kuzey ve Güney Amerika, Asya, Avustralya ve Avrupa'daki üniversitelerle kapsamlı ortaklıklar sürdürmektedir. Bu, öğrencilerimizin yararlanabileceği yabancı ortak programlarının çeşitliliğinin çok çeşitli olduğu anlamına gelir. Uluslararası Ofisimiz, yurtdışında eğitim ile ilgili sorularınız için merkezi irtibat noktasıdır.

Ayrıca, yurtdışında da tamamlayabileceğiniz Lisans programlarımıza bir staj entegre ettik. Staj, dilinizi ve uzmanlık bilginizi doğrudan uluslararası bir ortamda bulunan şirketlere uygulama fırsatı verir.

Uluslararası ilgili eğitim içeriğiyle sizi uluslararası kariyeriniz için en uygun şekilde hazırlıyoruz

Programlarımızın eğitim içeriği, uluslararası bir ortamda daha sonraki bir kariyer için mükemmel bir temel sağlar. Hem genel yönetim modülleri hem de konuya özgü içerik için size uluslararası bir bakış açısı sunmaya özen gösteriyoruz. Bu, kariyerinizde bir avantaj elde etmenizi sağlar.

Konumlar

Bad Honnef

Address
Mülheimer Str. 38
53604 Bad Honnef, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Berlin

Address
Rolandufer 13
10179 Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin