International Media Innovation Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IMIM Online ve Almanya, Avusturya, İspanya ve ABD'de varlığı modüllerinde yürütülen bir part-time çalışma programıdır. Uluslararası medya değer zincirini temsil eden bütün bunlar - Bu şirketlerin orta yönetim seviyesinden yüksek potansiyel bireylere ve geliştirme, içerik, üretim, dağıtım, yönetmelik, finansman, pazarlama arayüzünde yenilikçi medya girişimcileri hedefleniyor. Öğrenciler pratik deneyim 5 yıl en az olmalıdır. Böyle ekonomi ve gazetecilik, iş ve sosyal sorumluluk, yenilikçilik ve geleneğin yanı sıra normatif akademik teori ve günlük iş uygulanan bilginin gibi farklı alanlar hem adresleri olarak disiplinler arası bir karakter, bu lisans programının merkezinde yer alır. IMIM gazetecilik ve medya Viyana için bir kooperatif (Steinbeis bağlı) Profesyonel Çalışmalar için Berlin Üniversitesi program ve fjum_forum olduğunu. Birçok burs nitelikleri, mali durumu ve istihdam kuruluşların bağlılık dikkate alınarak, medya ve Orta Doğu Avrupa ülkelerinde yaratıcı endüstriler katılımcılara verilecektir.

Profesyonel Çalışmalar Berlin Üniversitesi Almanya'nın ilk devlet onaylı Sürekli Eğitim üniversitesidir. Akademik üniversitenin yeni bir tür olarak, akademik araştırma, kalite ve öğrenciye kapsamlı bir hizmet ile öğretim en yüksek standartları bir araya getiriyor. Üniversite Lisans derecesi ders ve sertifika programları çalışan profesyoneller için sunuyor. Çalışmanın Onun ders çalışırken bir uzaktan öğrenme programı eğitimlerine devam etmek istiyorum ilk akademik derecesi ile insanları hedef almaktadır. İsabet çalışması modeli ve denetim kavramı bu çalışma öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

fjum_forum gazetecilik ve medya viyana 2011 yılında kurulan, kar amacı gütmeyen medya kurumudur. Fjum ağırlıklı orta kariyer gazeteciler için, yüksek kaliteli eğitimleri sunmaktadır. Bu uluslararası bir ağ çalışır, eğitmenler son derece Almanya, İngiltere, ABD, İsviçre ve diğer birçok ülkeden uzmanları kabul edilir. Fjum kendi eğitimleri, panel, olaylar ve kongreler gibi içi eğitimler katılmak için Avusturya ve Avrupa'dan gazeteciler, çarpanları, öğrenciler ve ilgili taraflara çekiyor. Sürekli ağını genişletiyor ve uluslararası işbirlikleri odaklanmak.

Konumlar

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Almanya

Viyana

Address
Viyana, Viyana, Avusturya

New York

Address
Manhattan
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Alicante

Address
Alicante, Valensiya Topluluğu, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin