Jacobs University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Jacobs University
Jacobs University , Bremen'de bulunan özel bir İngilizce dil üniversitesidir ve Almanya'daki en uluslararası akademik kurumlardan biridir. Dünyanın her yerinden son derece yetenekli ve açık fikirli öğrencileri cezbetmektedir. 120'den fazla ülkeden 1.500'den fazla öğrenci şu anda yerleşim kampüsümüzde yaşıyor ve eğitim görüyor. Almanya'nın önde gelen üniversite sıralamasında, Jacobs University sürekli olarak en yüksek notları aldı. 2001 yılında kurulan Jacobs University , doğa bilimleri ve mühendislikten sosyal bilimler ve ekonomiye kadar geniş bir lisans ve lisansüstü program yelpazesi sunmaktadır. Jacobs University lisansüstü portföyünde Veri Mühendisliği Yüksek Lisansı ve Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisansı bulunmaktadır. Jacobs University sınıf boyutları küçüktür ve her öğrenci için bir profesör kişisel bir akıl hocası ve akademik danışman olarak hareket eder. Öğretim üyelerimiz araştırma ve öğretimde konuları birden çok perspektiften ele alan disiplinler arası bir yaklaşım izlemektedir. Tüm dünyanın evinde olduğu bir kampüste, disiplinleri ve kültürel sınırları aşan bir eğitim veriyoruz. Jacobs University öğrencileri, yarının dünyasında fark yaratacak küresel vatandaşlar olarak mezun olurlar.

Kampüs hayatı
Jacobs University yeşil ve ağaç gölgeli kampüsü, öğretim ve araştırma için binalardan çok daha fazlasını sağlar. Avrupa'da eşi görülmemiş bir kültürlerarası topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. Bir Öğrenci Aktiviteleri Merkezi, çeşitli spor tesisleri, bir müzik stüdyosu, öğrenci tarafından işletilen bir kafe / bar, konser mekanları ve Dinlerarası Evimiz her zaman yapacak ilginç bir şeyinizin olmasını sağlar.

Konaklama
Jacobs University , kampüste yaşamak isteyen lisansüstü öğrenciler için kampüs içinde veya dışında cazip konaklama imkanları sunar.

Burslar ve Finansman Seçenekleri
Yüksek Lisans Veri Mühendisliği ve Yüksek Lisans Tedarik Zinciri Yönetimi için tüm başvuranlar, liyakate dayalı burslar için otomatik olarak değerlendirilir. Buna ek olarak, kabul edilen her aday, cazip finansman seçeneklerine sahip bireysel bir finansal paket teklifi talep edebilir.

Başvuru ve Kabul
Jacobs University lisansüstü programlar her yıl Eylül ayının ilk haftasında başlar. Nasıl başvurulacağına ilişkin ayrıntıları istemek için lütfen iletişim formunu kullanın. Sorgunuzu almak için sabırsızlanıyoruz.

Konumlar

Bremen

Jacobs University Bremen

Address
Bremen, Bremen, Almanya
Telefon
+49 421 20040

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin