Kühne Logistics University

Giriş

Lojistik Üniversitesi

Dünyanın tek lojistik üniversitesinde lojistik eğitimi alın!

Kühne Logistics University (KLU) Hamburg limanında bulunan devlet tarafından tanınmış özel bir üniversitedir.

Kar amacı gütmeyen Kühne-Stiftung tarafından desteklenen KLU, lojistik, tedarik zinciri yönetimi ve işletme alanlarından oluşan geniş bir yelpazede ders ve araştırma hizmetleri sunmaktadır. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarımızda uluslararası öğrenci profili, yüksek kalitede akademik kadro, özel bir eğitim ortamı ve kapsamlı bir işbirliği ağı mevcuttur. İdari MBA derecemiz, seminerler ve uluslararası yaz ve sonbahar okullardan oluşmakta ve profesyonellere sahip oldukları teknik bilgileri genişletmeleri için mükemmel bir olanak sunmaktadır.

KLU, uluslararası akademik kadrosu ve lojistik ile ilgili işletme unsurlarındaki araştırma uzmanlığı ile benzersizdir. Almanya, Avusturya ve İsviçre'deki işletme fakülteleri 2012 “Handelsblatt” araştırma sıralamasında en iyi üniversiteler arasında yer almıştır.

Hamburg, Almanya

Lojistik eğitimi için daha iyi bir yer olamaz!

Doğu Avrupa ve küreselleşme sayesinde dört milyon sakini olan Hamburg metropol alanı, oldukça zengin bir şehirdir.

Su üzerindeki bu metropol Kuzey Avrupa'nın en doğudaki şehri olup bu da onu Doğu Avrupa için ideal bir liman haline getirmiştir. Denizaşırı ülkeler Orta ve Doğu Avrupa ile Baltık bölgesine hizmet veren küresel bir merkez olan Hamburg, Avrupa lojistiği tarafından gerçekleştirilen küresel ticaretin kesişim noktası olmasının avantajından yararlanmaktadır.

Hamburg limanının tarihi merkezi olan “Speicherstadt” eski bir depo bölgesi olup 19. yüzyılın sonunda inşa edilmiş dünyanın en güzel deposudur. Bu arka plana karşın modern HafenCity eski liman alanında inşa edilmekte olup Kühne Logistics University tam burada, Hamburg'un kalbinde ve sahilin hemen yanında yer almaktadır. Öğrenciler eğitim için ve kendilerini evlerinde hissetmeleri için ihtiyaçları olan her şeyi bulabilirler. Buna modern ekipmanlar, ineraktif eğitim ve sınıflar, modern tesisler, kablosuz geniş bant erişim, gelişmiş bir kütüphane ve araştırma için gerekli veri bankalarına erişim dahildir.

Konumlar

Hamburg

Address
Kühne Logistics University - KLU
Grosser Grasbrook 17


20457 Hamburg, Hamburg, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin