Leuphana University of Luneburg

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

saflaşma Leuphana 2007 yılından bu yana üniversitenin eşsiz bir özelliği olarak Almanya Üniversitesi için yeni bir model uygulamaya koydu. bahar 2009 olarak, Üniversitesi'nde yeniden kuruldu:

Fakültesi: ÇOKLU BAKIŞ MÜKEMMEL BÖLÜMÜ

birinci dereceden bir kolej, disiplinlerarası birleşik, disiplinler arası çalışma organize modeli (2007'den beri) Leuphana Lisans parçası olarak incelenebilir. Leuphana Koleji bağımsız ve sorumlu olup çalışmak onun bilgisi ile yetinmek isteyenler içindir.

ENSTİTÜSÜ: TEŞVİK CONNECT İLE DİSİPLİNLERARASI YÜKSEK

Enstitü eğitim, yönetişim alanlarında sunduğu

ÇALIŞMA VE ŞİRKET İÇİN YENİLİKÇİ EĞİTİM VE PRATİK İŞBİRLİĞİ: PROFESYONEL OKULU

Birlikte aynı çatı altında eğitim ve bilgi aktarımı ile oluşturulması ve yaşam boyu öğrenme için böylece en uygun koşulları getiriyor Profesyonel Okulu, (2009 yılından bu yana) verir. Yöneticiler üzerine meslek başlayanlar tarafından - Profesyonel Okulu ek nitelikleri kazanmak isteyen profesyoneller hedefleniyor.

DİJİTAL OKUL: ONLINE YÜKSEK ÖĞRETİMDE YOĞUN BAKIM

2012 Kamu sunulan Leuphana Dijital Okul Leuphana Üniversitesi sundu online kurslar paket ve genişleyecektir. Pilot elbette başarısının ardından "Think Tank - 21. Yüzyıl İdeal Şehir" mimarı Prof. Daniel Libeskind Leuphana Dijital Okulu yönetimi altında, online teklif genişleyen ve aynı zamanda bireysel Mentored Open Online Kursları iş bağlamlarda çevrimiçi öğretim sunmaktadır. Tüm çevrimiçi öğrenme fırsatları akran öğrenme ve sofistike online platform kullanımı ile tamamlanır edileceği dayalı öğretmenler, eğiticiler ve öğretmenler oluşan Dijital Okulu eşsiz bir eğitim kavramdır. Dijital Okulu online katalog, dünya çapında lisans gerektirmeyen ve ücretsiz olarak katılımcılara açıktır.

FAKÜLTELERİ ODAĞINDA EĞİTİM, KÜLTÜR, EKONOMİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK: BİLİM GİRİŞİMLERİ

Leuphana dört Transdisiplinerlik bilim girişimleri üzerinde araştırma faaliyetlerini yoğunlaşmaktadır. Yaklaşık 60 profesörlüklerle 2007 ve 2012 yılları arasında doldurulmuştur. Onlar Eğitim Araştırma / Öğretmen Eğitimi alanlarında ardından yaklaşık 150 profesör pekiştirmek, Yönetim

Konumlar

Lüneburg

Address
Leuphana University of Lüneburg
Universitätsallee 1

D-21335 Lüneburg, Aşağı Saksonya, Almanya