Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ludwig-Maximilians-Universität München üniversitesi Münih'in göbeğindedir. LMU Münih , 500 yıldan fazla bir geleneğe sahip, Avrupa'nın önde gelen araştırma üniversitelerinden biridir. Gelecekteki yıllarda araştırma profilimizi geliştirmek ve uluslararası düzeyde konumumuzu güçlendirmek için üst düzey üniversite araştırmalarını teşvik eden Almanya çapında bir rekabet olan Excellence Initiative'deki başarımızı temel alıyoruz.

Akademisyenlerimizin bilgi birikimi ve yaratıcı zekası, sadece Mükemmellik yarışmasındaki başarımızın değil, aynı zamanda birçok ulusal ve uluslararası üniversite sıralamasında tanınan LMU’nun üstün araştırma dengesinin temelini oluşturur. Yaklaşık 700 profesör ve 3.300 akademik personel, üniversitenin 18 fakültesinde araştırma yürütür ve ders verir; beşeri bilimler ve kültürel bilimler, hukuk, ekonomi ve sosyoloji veya tıp ve tüm bilim dallarını kapsayan geniş ve farklılaşmış bir yelpaze sunar bilimleri. Gerçek bir “ evren ” olarak LMU Münih , disiplinlerarası çözümler üreterek insanoğlunun, toplumun, kültürün, çevrenin ve teknolojinin karşılaştığı daha karmaşık soruları ele almak için eşsiz bir zorunluluk ve zorunluluktur.

Münih Yönetim Okulu'nun rekabetçiliği temel olarak enstitülerimiz tarafından sağlanmaktadır. Kurumlar, kendileri için, özellikle kendilerini elinde tutan profesörler tarafından karakterize edilir ve bu nedenle, araştırma ve öğretimin stratejik uyumunu belirler.

Ludwig-Maximilians-University'deki Münih Yönetim Okulu, öğrencilere günlük görevlerin tamamlanmasında yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunan bir dizi komite ve tesis kurmuştur.

Konumlar

Münih

Address
Münih, Bavyera, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin