Munich Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Münih Business School'da sunulan çalışma programları

Lisans, Yüksek Lisans ve Yönetici Eğitim DBA programı aracılığıyla İşletme kurslarında Master Ranging - Münih Business School devlet akredite tam zamanlı veya yarı zamanlı programlarının geniş teklif ile ikna ediyor.

Neden MBS?

MBS tanıyalım

20 yıldan fazla üzerinde ve eşsiz rehberlik toplanan deneyim zenginliği alacak bir başarı - 2015 yılında, MBS Alman "WirtschaftsWoche'nin" Uygulamalı Bilimler tüm özel Üniversiteleri sıralamasında İşletme konusunda ilk sırada yer aldı prensipler.

Münih Business School'da öğrenim Nedenleri

Uluslararasılık

Münih Business School bir Almanya'nın en uluslararası üniversitelerdir. Onun uluslararasıcılığın çalışma kavramının çok özel özellikleri ile karakterizedir.

pratik Alaka

çalışma programının temel ilkesi, uluslararası operasyonlar ile ulusal ve uluslararası pratik çalışmalar ve ulusal ve uluslararası pratik tutulumu aşamalarında, sıkı entegrasyonu ile oluşturulan şirket içinde iş içeriği, kasıtlı yönlendirme olduğunu.

Kişilik

Gelecekteki zorluklar başarılı yönetimi yüksek mesleki niteliklere değil, aynı zamanda bazı kişilik özelliklerine sahip değil sadece yarının liderleri gerektirir.

bireysel Destek

kişisel ve bireysel bir atmosfer birçok ana akım üniversiteler aksine çalışmaları için izin verir

KALİTE GÜVENCESİ

Almanya'nın önde gelen işletme okullarından biri, iç ve dış panellerin değerlendirmeleri Münih Business School konular kendisi.

Çalışmanın Dili

Münih Business School'da bazı programlarda, biz tamamen İngilizce (İngilizce Track) ya da Alman ve İngilizce kursları karışımı (Alman Track) ile çalışmalarını tamamlamak için sunuyoruz.

Münih Business School Misyonu

Başarılı yöneticiler temel bilgi ve kapsamlı uluslararası deneyime güçlü bir temel sahiptir. Onlar güçlü, sorumlu rakamlar ve diğer insanlara karşı sırasıyla hareket. Onlar düşünmek ve girişimci bir şekilde müzakere ve toplum içindeki yerini vicdan bilgisiyle kararlarını. Bu inançlar bizim uygulama temelini oluşturur. Aşağıdaki misyon ifadesi bizim ortak idealler ve hedefler için bağlayıcı bir çerçevedir.

MBS Çalışma Programları

çalışan profesyoneller için tam zamanlı çalışma ve part-time çalışmaları

Altı yarıyıl, MBS de BÖLÜMÜ International Business programı uluslararası işletmecilik bilgi ve becerileri sağlam bir temel oluşturmaktadır.

Münih Business School MASTER programları, derinleştirmek uzmanlaşmak, ya da uluslararası işletmecilik bilgi ve becerilerini genişletmek hedefliyoruz.

MBS lisans programı tam zamanlı bir program olarak veya çalışan profesyoneller için part-time programı olarak İşletme (MBA) Master sunuyor.

MBS portföy Bavyera Eyalet Eğitim Bakanlığı, Bilim ve Sanat tarafından akredite İşletme Doktor (DBA) doktora çalışmaları ile tamamlanır.

MBS Öğrenciler için Hizmetler

Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Planlama

Öğrencilerimiz her zaman kendi çalışmaları vurgulamak olarak yurt dışında kaldıktan açıklar. Uluslararası Merkezi bu projelerle öğrencilere yardımcı olur. MBS onları yurt dışında ve çok daha kaldıktan düzenlemenize yardımcı olur.

mesleki kariyerleri haline Başlangıç ​​için, son sınıf öğrencilerin bireysel duruma uygulama stratejilerini adapte ve kariyer planlaması için perspektifler geliştirmek için fırsat verilmiştir.

MBS Kariyer Merkezi, diğer şeylerin yanı sıra, kariyer hedeflerine belirtmek için ve bu hedefe ulaşmak için stratejiler geliştirmek, öğrenim ders optimize onlara yardım bire bir görüşmelerde bunları destekliyor.

Konumlar

Münih

Munich Business School

Address
Elsenheimerstraße 61
80687 Münih, Bavyera, Almanya
Telefon
+49 89 5476780

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin