NIT Northern Institute of Technology Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

On NIT Northern Institute of Technology Management Hamburg sorumlu yönetim görevlerini devralacak dünyadan mühendisleri öğrenirler. Hamburg-Harburg Teknik Üniversitesi (TUHH) ile işbirliği içinde, özel enstitü sunmaktadır 1999 yılından bu yana iki tam teşekküllü master derecesi olan bir İngiliz çalışma programı: Bilim ve MBA veya Teknoloji Yönetimi Yüksek Lisans mühendislik Usta. Dünya çapında 300'den fazla mühendislik lisans mezunları bir yer için geçerli NIT Hamburg. Sadece yaklaşık 35 yüksek potansiyeller seçilen tüm dünya çapında gerçekleşecek kişisel görüşmeler içindir. Birçok öğrenci şirketler ve vakıflar kendi derece burs olsun. Öğrenciler çoğunlukla daireler yaşayan NIT TUHH kampüsünde -Bina - Uluslararası döviz dahil.

MBA derecesi de işin paralel katılmak ve böylece profesyonel deneyimli mühendis ve yüksek lisans öğrencileri taşımak sonraki kariyeri için kendilerini hazırlayabilirler. İngilizce seminer akşamları ve hafta sonları yapılmaktadır. Birçok şirket stratejik personel gelişiminin bir parçası olarak MBA programı düşünün. Yani onlar kendi mühendisleri özellikle uluslararası yönetim uygulamaya uygun hale getirilmiş. Buna ek olarak, gelişmiş NIT işletmeler için eğitim fırsatlarının özelleştirilmiş.

En çalışmalarda NIT seçilme Teknoloji Yönetimi Uzmanlık Girişimcilik Yönetiminde klasik parça yanındadır. Ünlü üniversite profesörleri ve dört kıtadan uygulayıcıları burada öğretir. Bunlar araştırma ve uygulama den geniş bir bilgiye sahip ve yönetim eğitimi ve kültürlerarası yumuşak becerileri sırasında mühendisler verir. Takım halinde çalışma müfredat, hem de öğrendiklerini uygulamak ve ekonomide bir dayanak bulmak için üç aylık bir kurumsal staj önemli bir parçasıdır.

Şu ana kadar 61 ülkeden potansiyel liderler onu çalışmalar var NIT başarıyla. Onlar teknoloji yönetiminde kapsamlı know-how ile mesleki kariyerini getirmek değil, aynı zamanda mühendislik-iyi hazırlanmış. Birçoğu şirketlerinde dünya çapında artık ağı olduğu aktif olan NIT vardır.

Konumlar

Hamburg

NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH

Address
Kasernenstrasse 12,
21073 Hamburg, Hamburg, Almanya
Telefon
+49 40 42878-3787