OnCampus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

oncampus kim?

oncampus size yarı zamanlı çevrimiçi uzaktan eğitim ve çevrimiçi eğitim kursları işgal etmek seçilen devlet kolejleri fırsatı verir. Biz Uygulamalı Bilimler Lübeck Üniversitesi% 100 iştiraki ve e-öğrenmede Avrupa mega sağlayıcısı olmayı şirket tarihinin 15 yılı aşkın gelişmiştir.

70 kişi yarı zamanlı online lisans programlarının ve bilimsel çevrimiçi eğitim kursları oluşan bir ekip ile, Lübeck geliştirilen ameliyat ve pazarlanmaktadır. programları 150'den fazla profesör, şirketler ve kurumların becerilerini birleştirir. Yeni kitlelere ve yeni işbirliği biçimlerine açılması üniversiteler dijital stratejinin merkezinde yer alır. Bu Uygulamalı Bilimler kompozit Sanal Üniversitesi üniversiteler ile işbirliği dahildir.

Kalite güvence ve sertifika

ders kayıtları yeni lisans programları yoluyla katına ve son beş yıl içinde öğrenci sayısı bakımından daha var. müşteri ihtiyaç ve mümkün olduğunca beklentilerini karşılamak Böylece, oncampus süreçleri sürekli optimize edilmiştir ve kalite yönetim sistemleri ISO 9001 standartları tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, hizmet öğrenme ve değerlendirilen belirli süreçleri sistematize ISO 29990 e belgelidir. Biz rekabetçi bir ortamda oncampus sürdürülebilir konumlandırma için bir başka önemli markalarını belirledik.

bizim gelişme

2001 kurulan Sanal Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Başlat Online Lisans Programları Medya bilgisayar bilimleri ve endüstri mühendisliği

2003 oncampus GmbH üniversite ağının hizmet sağlayıcısıdır

Yumuşak beceriler için çevrimiçi eğitim 2005 Başlangıç

2009 Başlat online kurslar işletme ve bilgisayar bilimleri

, Kimya, LifeSience IT alanlarında 2011 Lansmanı Sürekli mesleki eğitim

işletme ve bilgisayar biliminin 2013 Yarı zamanlı çevrimiçi yüksek lisans programları

makine mühendisliği, gıda, turizm ve denizcilik sektörü için yeni eğitim - 2014 deneme aşaması LINAVO "net öğrenme, yere tırmanmaya"

Kalkınma ve 10 ek Lisans uygulanması ve Yüksek lisans programlarına 2017 tarafından önemli ölçüde profesyonel öğrenci, yeni hizmetlerin geliştirilmesinde sanayi ile stratejik işbirliğinin payını artırmak

100.000'den fazla üzere MOOC katılımcıları artan 2020 yaklaşık 50 yeni MOOCs,

Ne oncampus uzaktan öğrenme alanında sunduğu?

Eğer lisans veya uzaktan eğitim oncampus içinde yüksek lisans derecesine satın alabilirsiniz. bilimsel çevrimiçi eğitim kurslarda bir üniversite sertifikası ile tamamlayabilirsiniz.

Lisans derecesi:

Lisans alan, iş idaresi, endüstri mühendisliği, işletme, bilgisayar bilimi ve medya bilgisayar bilimi çalışmalar arasında seçim yapabilirsiniz.

Master derecesi:

Usta bölümünde, kurslar Medya bilgisayar bilimleri ve Endüstri Mühendisliği (ardışık) arasında seçim yapabilirsiniz.

Master derecesini devam edelim:

gelişmiş master programlarında mesleki deneyim dayanmaktadır. Bizimle (devam) İşletme, Ekonomi bilgisayar bilimi ve Endüstri Mühendisliği lisans programları yapılandırabilirsiniz.

Çevrimiçi eğitim kursları:

Yanımızda çevrimiçi rezervasyon yapılabilir eğitim kursları sunuyoruz. Biz beslenme, bilgisayar bilimi, kariyer planlama, yönetim, denizcilik sektöründe, tıbbi teknoloji, çevrimiçi medya, anahtar niteliklerin alanlarda kurslar (yumuşak beceriler), teknoloji ve iş sunuyoruz.

Çevrimiçi eğitim zorunlu

Ayrıca, çevrimiçi gıda hijyeni, enfeksiyon kontrol ve iş güvenliği zorunlu eğitim oncampus sunmaktadır. Yani içeride gıda endüstrisinden çalışanlarınız için ilave eğitim / hızlı ve ucuz, kolay olmalı ve yerinde gerçekleştirebilir.

servis sağlayıcı

oncampus GmbH e-öğrenme alanında bir hizmet sunucusu olarak hareket ve geliştirir, üniversiteler, işletmeler ve kurumlar için online lisans programları ve sürekli eğitim kursları çalışır ve yarı zamanlı dağıtır.

mesleki e-öğrenme oncampus alanında tüm görevler için ortaktır. bizimle temas kurmaktan çekinmeyin!

misyonumuzu

biz kimiz - misyonumuz nedir?

Öğrenme hizmetleri FH Lübeck Enstitüsü ve oncampus GmbH yeni hedef grupların Üniversitesi açmak için internet ve multimedya kullanımı: Biz insanlara yardım, hem uzun vadeli istihdam korumak ve geliştirmek ve eğitim veya iş yerine dönmekte için.

Fachhochschule Lübeck ve kızı oncampus böylece başarıyla 1997th beri online uzaktan eğitim alanında Avrupa'nın önde gelen tedarikçileri geliştirdik

Ne için durmak?

İşbirliği ve ağ eylemlerimizin yol gösterici ilkelerdir. Bizim Kund_innen, Partner_innen ve Mitarbeiter_innen için sorumluluğumuzun farkındayız ve buna göre hareket ederler. Biz, açık görüşlü, açık fikirli ve samimi.

Biz profesyonel çözüm odaklı çalışmak. Yenilikçi teknik çözümler geliştirmek ve işi öğrenme iletmek için, özellikle de hayat boyu kullanın. Biz bir fırsat olarak heterojenliği görüyoruz.

Müşterilerimiz kimlerdir?

Bizim eğitim olanakları mevcut kullandığımız faaliyetlerin öğrencilerin odaklanma. Biz birçok kişi kaliteli eğitime erişim sağlamak ve onların becerilerini geliştirmede başarılı yardımcı olmak üzere üniversiteler, şirketler ve kurumlar ile ulusal ve uluslararası çalışırlar.

Bizim hedefleri nelerdir?

Biz zaman ve konum bağımsız, işbirlikli öğrenmeyi sağlamaktadır. Bu amaçla, sürekli yaşam boyu öğrenme optimal olan destekleyecek eğitim programları ve hizmetleri için internetin olanaklarını kullanırlar.

Bu talebi karşılamak için, ulusal ve uluslararası üniversiteler ve diğer ortaklarla işbirliği. Biz sürekli bir gelişim ve piyasa odaklı, yenilikçi, kaliteli süreçleri ve ürünleri güvence aracılığıyla hedeflere ulaşmak. Biz entegre bir yönetim sistemi kullanın.

Biz ulusal ve uluslararası eğitim pazarında FH Lübeck uzun vadeli rekabet gücünü güvenceye ve genişletmek için giriş yapısal bir oynayacak.

Ne yapabiliriz?

üniversiteler için tasarım, geliştirme, uygulama ve e-öğrenme metodolojisi ve altyapı dayalı yarı zamanlı online lisans programları ve daha ileri eğitim çalışırlar.

Öğrenciler online çalışma ve daha ileri eğitim görebilecek. Şirketler biz de özelleştirilmiş ve standartlaştırılmış çevrimiçi eğitim veriyoruz.

Nerede biz inşa edebilirsiniz?

Başarımız bir, motive adanmış ve nitelikli takım. Biz bir öğrenme örgütün öğretme metodolojisi hayat boyu öğrenme ve yönetiminde e-öğrenme teknolojileri geniş ve derin uzmanlığa sahiptir.

Biz sürekli, uzun vadeli odaklı personel gelişimini çalışırlar. Biz piyasadaki ekonomik olarak dayanıklı yüksek kaliteli eğitim ürün ve hizmetler sunmak amacıyla standartlaştırılmış, verimli süreçler ile çalışır. Biz yenilikçi ürünler ve prosesler geliştirmek için stratejik projeleri kullanın.

Konumlar

Almanya Çevrimiçi

Address
Almanya Çevrimiçi, Almanya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: