Photoacademy & Living Faces Berlin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fotoğraf veya Make-up tutku mi?

Bir meslek ve dünyanın en canlı başkentlerinden birinde başarılı bir kariyer halinde hobi açmak ister misiniz? Sonra Berlin, sınırsız olanaklar City hoş geldiniz. Yaşam tarzı, müzik, sanat ve moda trendi ayarı Berlin, Almanya'nın başkenti. Hepsi burada başlıyor!

Fotoğrafçılık ve Yaratıcı Make-up yaratıcı okula hoş geldiniz. Photoacademy Berlin ve Yaşam Yüzler - bir okul, iki yolu olasılık.

Ağları oluşturma, sinerji oluşturulması.

Bu sloganı uyarak Photoacademy Berlin ve Yaşam Yüzler profesyonel bir Fotoğrafçı olmak veya Make-up sanatçısı için eşsiz bir eğitim konsepti sunuyoruz. Tek bir yerde tüm.

Eğitimin her alanda kendi ana odak vardır:

  • Photoacademy Berlin on iki aylık programı Profesyonel Fotoğrafçılık sunuyor - Yaşam Yüzler sertifikalı Makyaj Artist olmak için bir on iki aylık program sunuyor.

Olursa olsun ilgilenen hangi alanda, biz size bireysel gelecek planları sizi desteklemek için çalışıyoruz öğretmenler son derece kararlı bir ekip ile kişisel bir öğrenme ortamı sunuyoruz.

Okul Berlin merkezinde bulunan Malzfabrik (www.malzfabrik.de) gerekçesiyle dayanmaktadır. Gelecek fotoğrafçılar ve makyaj sanatçıları okulun 1000sqm karşılamak ve günlük olarak çeşitli projelerde yaratıcılıklarını alışverişi. Ağlar programı sırasında zaten oluşmuş ediliyor.

Profesyonel ders Eğer iş bu alanda karşılaştıkları ve medya alanında başarılı bir kariyer için hazırlar gelecekteki zorlukların üstesinden yardımcı olur.

Berlin - yaratıcı ve internationial

Berlin moda ve yaşam tarzı hızlı değişiklikleri yansıtır. Kentin genelinde muhalif stilleri dünyadan gençler için Berlin çok cazip kılmaktadır. Trendler burada yaratılmakta ve bireysel yaşam kavramların çeşitli kent oluşturur atmosfer parçasıdır. Aynı şekilde, Berlin çok genç bir şehir. Kendi vatandaşlarının% 20 yirmi beş yaşın altında. Dünyalar yaratıcı sahne Berlin'e geliyor. Berlin yerlerden biri, geçim giderleri diğer büyük şehirlere kıyasla oldukça düşük olmasıdır. Değişen bu kalbinde, tarihi şehir bizim okulumuz. Buradan tüm fotoğraf çekimleri için şehrin üzerinde sonsuz heyecan verici konumları kullanmak için fırsat var. Müzeler, fotoğraf sergileri veya Moda Haftası gibi çeşitli kültürel olanakları esinlenerek alın.

Sen yaşamak için bir yer bulmak için yardıma ihtiyacınız?

Tabii ki yaşamak için bir yer bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Bir daire paylaşmak için eğer tercihinizi Biz de diğer öğrenciler ile bağlayabilirsiniz. Sadece bize sorun.

Bir Okulu olarak bizim Talep

Bir fotoğrafçı ya da make-up artist çalışma hayatına hazırlamak bizim görevimizdir. Kenara size profesyonel alanda en iyi olmak için gereken becerileri öğretmek, biz de nasıl iş açısından düşünmek yanı sıra çok önemli pazarlama tarafında özen sizi eğitmek için size öğretmek. Sadece serbest piyasada yaratıcı bir profesyonel olarak çalışmak için nasıl bilenler var başarılı olacaktır. Her öğrenci bireysel ilgi vardır. Eğitiminiz boyunca sizin kişisel ihtiyaçlarınızı tartışmak ve bir çalışan veya serbest-lancer olarak çalışma hayatı için en iyi mümkün olduğunca sizi hazırlayacaktır.

Ayrıca her öğrenci bir derece ile, ancak profesyonel bir portföy, kişisel ana ve kartvizit yanı sıra kariyer okulun son gününü izleyen başlar nasıl bir yol haritası değil sadece okulumuzu bırakır.

Bu hedeflere ulaşmak için, biz kendi alanında başarılı olan ve sektöründe bugün talepleri ne farkında olan öğretmenler ile çalışıyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için sert ve kararlılıkla çalışmaya hazır değilseniz, o zaman biz bu hedefleri mümkün kılmak için sizi eğitmek olabilir. Yani, profesyonel bir fotoğrafçı ya da burada Berlin'de makyaj sanatçısı olarak kariyerine başlamak.

Konumlar

Berlin

Address
Bessemerstr. 16-22
12103 Berlin, Berlin, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: