RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Almanya'nın en batı kenti olan Aachen (Aix-La-Chapelle), UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Aachen Katedrali'ne değil, aynı zamanda Almanya'nın Mükemmellik Üniversitelerinden birine de ev sahipliği yapıyor.

Elite Üniversitesi RWTH Aachen'de eğitim alın

RWTH Aachen Üniversitesi, Almanya'daki en büyük teknoloji üniversitesi ve kentin en önemli ekonomik faktörüdür. Her yıl çok sayıda uluslararası öğrenci ve bilim adamı üniversiteye, her ikisi de uluslararası olarak tanınan yüksek kaliteli eğitim programlarından ve mükemmel olanaklarından yararlanmak için geliyor. Aachen’in Hollanda, Belçika ve Lüksemburg’a yakınlığı ve çeşitli kültürel mirasları, üniversiteyi, diğer eğitim ve araştırma kurumlarıyla, işletme ve sanayi ile uluslararası işbirliği için eşsiz bir konuma getirmiştir. RWTH Aachen Üniversitesi, ulusal ve uluslararası endüstriler ve araştırma merkezleri ile yakın ve geniş kapsamlı bir işbirliğine sahip uzun bir geçmişe sahiptir ve bu rolün Avrupa Birliği açısından genişlemesiyle Alman ekonomisinin başarısına ve gelişimine etkin bir şekilde katkıda bulunmaktadır.


RWTH Aachen Uluslararası Akademisi - Fark

RWTH Aachen Uluslararası Akademisi, RWTH Aachen Üniversitesi'nin kar amacı gütmeyen bir yan kuruluşudur . Makine Mühendisliği Fakültesi ile yakın işbirliği içinde, Akademi, özellikle uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış Master programları sunmaktadır. Akademinin sorumluluğu örgütsel, idari ve ekonomik yönleri içerir; bunun üzerine bilimsel liderlik , akademik derecesi "Yüksek Lisans" olan RWTH Aachen Üniversitesi'ndedir .


ASIIN tarafından akreditasyon e. V.

Sistem akreditasyonunda kalite yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi için R WTH Aachen Üniversitesi ve RWTH Uluslararası Akademisi'nin ortağı 'ASIIN eV' dir. . RWTH Aachen Üniversitesi ve RWTH Uluslararası Akademisi Makine Mühendisliği Fakültesi ile işbirliği içinde sunulan tüm yüksek lisans programları ASIIN tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyonun, sürekli bir kalite güvence ve iyileştirme düzeyi sağlamak için düzenli aralıklarla güncellenmesi gerekir.


RWTH Aachen Üniversitesi Öğrencisi Olarak Avantajları

RWTH International Academy'de yüksek lisans programına katılan öğrenciler RWTH Aachen Üniversitesi'nden resmi bir Yüksek Lisans derecesi alırlar. Doğal olarak, çalışma süreleri boyunca RWTH Aachen Üniversitesi'nin resmi olarak tanınan üyeleridir ve üniversitedeki tüm avantajlardan ve öğrenci olanaklarından yararlanmaya hak kazanırlar: kütüphanelerde araştırma yapmak, WLAN ve yazılım tekliflerinden yararlanmak için Çeşitli spor ve boş zaman aktivitelerinden, vb. faydalanmak için. Ayrıca, öğrencilere tiyatrolara, müzelere, sinemalara veya bazı telefon ve mobil iletişim sağlayıcılarına gitmek için indirim fırsatları hakkında danışın.

(Profile Picture Peter Winandy tarafından)

Konumlar

Aachen

RWTH Aachen University

Address
Campus-Boulevard 30
52074 Aachen, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Telefon
+49 241 80 99367

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin