Resmi açıklamayı okuyun

Profesyonel ve heyecanla, IEC personel ve ilişkili ortaklar tanıtımına devam İki zorlu hedefler

Bu amaçları gerçekleştirmek için, IEC personeli ve ilişkili ortaklarının gerekli profil son derece yüksektir. IEC personeli sadece program yönetimi konusunda uzmanlaşmış, aynı zamanda yeterlilik, teknik ve metodolojik alanlarda deneyimli değildir. , .

Yol gösterici ilke

Steinbeis Vakfı

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Steinbeis University Berlin - Institute of Executive Capabilities

Yüksek lisans programımızın "İşletme ve Örgütsel Psikoloji" potansiyeli modern örgütsel yaşamın günlük rutinlerinde uygulanabilir. Derecesi ders, güçlü bir pratik unsuru ... [+]

İşletme ve Örgüt Psikolojisinde Master

Ekonomimizin ve toplumumuzun dinamik gelişimi ve çalışma hayatının her alanında yarattığı birçok yeni zorluk, modern profesyonel ve yönetim yetkinliklerini gerektirmektedir.

Bu zorlukların üstesinden gelmek, insanların ve ekonomik alanın kesiştiği yerde, ticari ve örgütsel psikolojik becerilerini etkili bir şekilde uygulayabilen çok yönlü ve kapsamlı eğitim ve beceriye sahip uzmanlara ve yöneticilere ihtiyaç duyar.

Yüksek Lisans programı, size temel fonksiyonel ve yönetimsel uzmanlığı öğretir ve herhangi bir kuruluştaki işyerindeki birçok faktörü ve mekanizmayı anlamak ve şekillendirmek için ihtiyaç duyduğunuz kişisel becerileri geliştirir.... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Location address
Steinbeis-Hochschule
Institute of Executive Capabilities (IEC)
Ernst-Augustin-Str. 15
12489 Berlin

Berlin, Berlin, 12489 DE