MetFilm School Berlin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Met Film School Neredeyse 10 yıl önce Londra'da açıldı ve her türlü film yapımcıları kalkınan hedefleniyor. Birçok başarılı yıllar sonra, şimdi Berlin'de bir kampüs açmak için mutluyuz.

Biz de orada kendi kariyerlerinde başarılı eşlik genç sinemacılar için kanıtlanmış öğretim yöntemleri uygulamak vardır. Met Film School Berlin aktif bir film stüdyosunda seminer ve atölye öğrencileri ile çalışmak film endüstrisi gelen sinemacılar ve profesyoneller işledi. Biz eller hazırlamak için onların daha sonraki çalışmaları için öğrencilerimize öğrenme büyük önem veriyoruz. Sınıflar İngilizce olarak yapılmaktadır. Berlin'de eğitim çalışması sırasında Avrupa dışı ülkelerden gelen öğrenciler sağa 180/2 Etiketler (günde 4 saat) sahiptir.

Hands-on öğrenme: Deneyimli öğretim üyeleri ve meslek editörler yolda bizim öğrencilere eşlik onların kısa filmler yönlendirmek ve kesmek için, üretmek için kendini yazmak için. Özel ders, küçük gruplar halinde ve bazı durumlarda bizzat özel seminerler yanı sıra çevirerek ve yönetmenlik çalışmaları olağan hale gelmiştir.

İş için hazırlık: Tabii ki, bu ticari olarak başarılı filmler yapma öğrencilerimizi hazırlamak hedefimizdir. Aynı zamanda film endüstrisinin çok işlem bilgi vermek ve karmaşık dijital dünya içinde tüm profesyonel alanları ile öğrencilerimizin bilgi sahibi olmak istiyorum.

Tailor-made kursları: Öğrencilerimizin tutku, yetenek ve kararlılık göstermektedir ki bizim için önemlidir. Eğer sadece okulu tamamlamış ve zaten bir üniversite diplomasına sahip ve akademik deneyim ya da zaten istihdam ve kariyer değiştirmek istediğiniz olup olmadığını genişletmek istiyorsanız kapsamlı bir iki yıllık kurslar arıyor olun: Biz tam zamanlı çeşitli sunuyoruz - ihtiyaçlarını karşılamak, part-time ve hafta sonu kursları.

Konumlar

Berlin

Berliner Union-Film GmbH & Co. Studio KG

Address
Berliner Union-Film
Oberlandstraße 26-35

12099 Berlin, Berlin, Almanya
Telefon
+49 30 89758877

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin