TUM School of Management Executive Programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yönetici Eğitim Merkezi:

A Yönetici Eğitim Merkezi (AET) ve Yönetim TUM Okulu fakültede ileri eğitim faaliyetlerini birleştiren ve bilgi transferini ve önemli bir faaliyet alanı olarak üniversite ve iş dünyası arasındaki diyaloğu sağlar. Bizim yönetici eğitim girişimleri kanıta dayalı yönetici eğitim doğrudan kendi yolunu bulacaktır temel alanlarda son araştırma sonuçlarını sağlayarak, okulun ana öğretim ve araştırma konuları yönlendirilmektedir. Özel dikkat her zaman pratik yönleri ve düzenli bir yüksek profilli Yönetici Eğitim Kurulu tarafından onaylanır bulguların potansiyel uygulamalar verilir.

Yönetim ve geleceğe yönelik teknolojiler için bir coşku ile, AET kapsamlı bir ileri eğitim programı sunmaktadır: In bizim Yönetici Eğitim programları, Kanıta dayalı yönetim bilgi endüstri uzmanlığı karşılar. Amaç yüksek etkili ve sorumlu liderler ve uzmanlar olma yolunda üst düzey yöneticiler 've teknik uzmanların bilgi, beceri ve kişisel gelişimi teşvik etmektir. Münih merkezli, AET tüm dünya genelinde üst düzey yöneticilere cazip programlar yaparak, önde gelen kuruluşları dünya çapında bir ağ korur.

Yönetici Eğitim Merkezi'nde Programları:

Yönetici MBA İnovasyon ve İş Yaratılış Executive MBA İş ve BT Executive MBA Özelleştirilmiş Programları Sertifika Programları ve Yönetici Eğitimleri Yoğun Öğrenme ve E-Öğrenme / Karma Eğitim

Konumlar

Münih

Address
Technical University of Munich
TUM School of Management
Arcisstraße 21

80333 Münih, Bavyera, Almanya

Münih

Address
Technische Universität München
Arcisstraße 21

D-80333 Münih, Bavyera, Almanya

Münih

Address
TUM Campus Heilbronn at the Bildungscampus Heilbronn
Am Bildungscampus 3
74076 Heilbronn

74076 Münih, Bavyera, Almanya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: