University of Bonn

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

130724_GroupphotoCommission.jpg

Avrupa Entegrasyon Araştırmaları Merkezi'nin (ZEI) izniyle

ZEI Misyonu

Avrupa Entegrasyon Çalışmaları Merkezi (ZEI) , Rheinischen-Friedrich-Wilhelms Üniversitesi Bonn'daki disiplinlerarası bir araştırma ve lisansüstü eğitim enstitüsüdür.

Avrupa Entegrasyon Araştırmaları Merkezi (ZEI), lisansüstü öğrencilere yönetişim ve düzenlemeye odaklanan Avrupa Çalışmaları'nda İngilizce konuşan bir Yüksek Lisans sunmaktadır. Uluslararası bir fakülte siyaset, hukuk ve ekonomi üzerine en yüksek bilimsel standartları, çeşitli yöntemleri ve bakış açılarını garanti eder. Avrupa siyasetinin karar alma merkezlerine pratik uzmanlar ve geziler, Bonn'daki ZEI'deki uluslararası atmosfere katkıda bulunuyor. ZEI derecesi, Avrupa iş piyasasına mükemmel bir girişi desteklemektedir.

ZEI, 1995 yılında Bonn-Berlin yasası temelinde ve Bonn Üniversitesi Senatosu kararıyla kuruldu.

University of Bonn Üniversitesi uluslararası alanda faaliyet gösteren, aktif olarak işbirliği isteyen ve açık konu öncelikleri belirleyen araştırma tabanlı bir üniversitedir. Akademik profilimiz sürekli olarak uluslararası alanda tanınan güçlü yönlerle şekillenmektedir. Ve önümüzdeki yıllarda, University of Bonn bu profili daha da pekiştirmeyi ve geliştirmeyi taahhüt eder. Bunu, profesörleri boşaldıklarında seçici bir şekilde yeniden tanımlayarak, tutarlı bir atama politikası izleyerek ve araştırma faaliyeti ile ilgili mevcut teşvikler üzerinde daha fazla geliştirerek hedefliyoruz.

Yaklaşık 200 yıllık bir geleneğe, 32.500'den fazla öğrenciye ve yurtiçi ve yurtdışında olağanüstü bir üne sahip olan Bonn, Almanya'nın önde gelen üniversitelerinden biri. Üniversitemiz, insanların biraz daha iyi yaşayabilecekleri harika bir şehirde ...

130723_DSC_02512.jpg

Avrupa Entegrasyon Araştırmaları Merkezi'nin (ZEI) izniyle

University of Bonn geleneği ve yönü, doğal olarak kurumu oluşturanlar, yani burada öğreten, öğrenen ve araştıranlar tarafından belirlenir. Tüm bu insanlar, özenle geliştirilen kurumsal profilimizden büyük ölçüde yararlanıyor:

  • Bonn, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir araştırma üniversitesidir, ancak bunu yaparken, uzun zamandır devam eden geleneklerimizi sürdürüyoruz.
  • Dünyadaki birçok farklı üniversite ve araştırma kurumu ile işbirliği yapıyoruz.
  • Dünya çapında tanınma ve beğeni toplayan benzersiz öğretim ve araştırma yöntemleri geliştirdik

131083_DSC_0165.JPG

Avrupa Entegrasyon Araştırmaları Merkezi'nin (ZEI) izniyle

131081_IMG_5104.jpg

Avrupa Entegrasyon Araştırmaları Merkezi'nin (ZEI) izniyle

Konumlar

Bonn

Address
Center for European Integration Studies (ZEI)
Genscherallee 3

53113 Bonn, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin