University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eberhard Karls Universität Tübingen Tıp Fakültesine Hoş Geldiniz

Tübingen Üniversite Hastanesi'nin klinik bölümleri ve tıbbi bakım ve teorik tıp enstitüleri ile birlikte Tıp Fakültesi Tübingen , Baden-Württemberg'de tıp eğitimi ve yüksek öğrenim için en büyük kurumlardan biridir .

Vizyonumuz

Uluslararası düzeyde tanınan klinik araştırma ittifakları, hastadan yararlanma nihai hedefi ile hastalık süreçlerinin tanı, tedavisi ve önlenmesinde yeni yollar oluşturmak için temel, hastalığa yönelik ve hasta odaklı araştırmaları entegre etmektedir.

Bu mükemmeliyet ortamında, tıp ve diş hekimliği öğrencileri kapsamlı, araştırma konusunda bilgilendirilmiş bir klinik eğitim alırlar.

Tıp Fakültesi sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye ve yeni gelişmelere açık olmaya kendini adamıştır. Yeni lisans programları oluşturuluyor ve teknoloji transferi endüstri ve ekonomi için bir teşvik sağlıyor.

Tıp Fakültesi Tübingen Üniversitesi Hastanesi'nde araştırma ve öğretim organize etmekle suçlanıyor. Sözcü ve yönetici başı dekan. Fakülte Yönetimi Ofisi, Tıp Fakültesinin işlerini yürütmekten sorumludur.

Konumlar

Tübingen

Address
Geissweg 5
72076 Tübingen, Baden-Württemberg, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: