University of Bayreuth

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Bayreuth

University of Bayreuth dinamik, araştırma odaklı bir kampüs üniversitesidir. 1975 yılında, disiplinlerarası bir kurucu misyonla Almanya'daki ilk üniversitelerden biri olarak kurulan, şimdi yenilikçi araştırma ve öğretimde öncü olarak kabul edilir. Çekirdek konu alanlarının ve stratejik olarak seçilen odak alanlarının gücüyle, Üniversite, Almanya ve yurtdışından gelen yaklaşık 13.500 öğrencisine ideal bir öğrenme ortamı, yakın denetim ve tamamen İngilizce dilinde yapılan çekici, uluslararası odaklı eğitim programları sunmaktadır.

University of Bayreuth , Times Higher Education (THE) dünya çapındaki üniversitelerin “50 yaş altı” sıralamasında görüldüğü gibi, dünyanın en iyi genç üniversiteleri arasında sayılmaktadır. University of Bayreuth etkileyici bir uluslararası ağa sahiptir ve sosyal değişimlere ve süreçlere yeni standartlar koymaya devam eden yeniliklerle cevap vermektedir. Bu nedenle, disiplinlerarası düşünme, eşsiz yeşil kampüsümüzde yürütülen ortak çalışmalarla sınırlı değildir. Disiplinlerarası birçok çalışma programımızda da kilit bir unsurdur. Halen, Üniversitenin yedi fakültesi tarafından sunulan yaklaşık 150 farklı çalışma programına kayıtlı yaklaşık 13.500 öğrenci bulunmaktadır.

University of Bayreuth disiplinlerarası araştırmalara odaklanır ve modern araştırma kuruluşları ve birinci sınıf araştırma altyapısı sayesinde mükemmel fırsatlar sunar. University of Bayreuth yabancı araştırmacılar arasında mutlu bir şekilde en popüler Alman üniversitelerinden biridir ve düzenli olarak Humboldt sıralamasında liderler arasında yer almaktadır.

v

Afrika Çalışmaları'nda uzun yıllardır uluslararası bir lider olmuştur; Bayreuth Uluslararası Afrika Araştırmaları Enstitüsü (BIGSAS), Alman federal ve eyalet hedefleri = "vernments" tarafından finanse edilen “Afrika Çoklu” Mükemmellik Kümemizin bir parçasıdır.

Unialt = "versity, öğrencilerine ve araştırmacılarına, bir öğretme ve araştırma enalt =" yaratıcılık için bol miktarda alanla canlandırma = "vity, böylece akademik özgürlük, bilimsel ilerleme, uygulama yönelimi, sosyal ve kültürel sorumluluk.

Sıkı sıkıya bağlı kampüsümüzün bir parçası olun ve Baalt = "varia mutlu bayram kenti olan Bayreuth, kesinlikle öğrencilerin elinde.

Konumlar

Bayreuth

Universität Bayreuth

Address
University of Bayreuth
95440 Bayreuth
Germany

Bayreuth, Bavyera, Almanya
Telefon
+49 921 550

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin