WHU – Otto Beisheim School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

WHU - Yönetim Otto Beisheim Okulu öyle her şeyde mükemmellik peşinde. Bu felsefe iddia tarafından çizildi "Yönetim Eğitimde Mükemmellik." Biz ilkesine WHU öğrencileri ve personeli (Tutku), sosyal sorumluluk (People) için kendi çağrı ve sadakat motivasyon ve özveri ile mükemmellik hedefimize ulaşmak olduğunu sonuçları (Performans) saymak.

tutku

Girişimci, yenilikçi düşünme ve eylem teşvik etmek, biz nişan ve tüm ilgili taahhüt ile karakterize bir entelektüel ve yaratıcı bir ortam sağlar.

Insanlar

Biz pekiştirmek teşvik etmek ve öğrencilerimizin, mezunlarımızın ve öğretim bir toplumda karşılıklı güven, destek ve saygı ile bireysel kişisel gelişim ve sosyal sorumluluk meydan.

performans

Biz öğrencilerimize sunmayı taahhüt ediyoruz olağanüstü uluslararası odaklı ve up-to-date WHU kendi araştırma üzerine inşa eğitimi ve öğretimi.

Tutku, İnsanlar ve Performans bizim programlarının taşlarıdır. Eğitmek ve ekonominin liderlerini yetiştirmek geleceğin: Sadece aktif girişimci yaklaşımları ve ilerleme yenilik biz hedefimize ulaşabiliriz. Karşılıklı güven, destek ve saygı doğan her zaman mevcut WHU ruhu, iş okulda geçirdiği süre sonra uzun dayandı. Bu iş ve toplum içinde sorumluluk kabul bireyin hazırlar. WHU performans kültürü mükemmel öğrenci ve mezunları yanı sıra, art arda bağımsız sıralaması ve akreditasyon tarafından tanınan mükemmel araştırma ve akademisyenler, hem de yansımaktadır.

Konumlar

Vallendar

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
WHU Campus Vallendar
Burgplatz 2

56179 Vallendar, Rheinland-Pfalz, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited