Universidad Nacional de Misiones

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kaliteli yüksek eğitim hem üniversiteye , topluma hem de mezunlara fayda sağlar . İkincisi için kalite , daha büyük fırsatları , yukarı doğru bir kariyer yolu, sosyal tanınma ve kabul edilebilir ücret gibi faydalara dönüşür . Bu, daha iyi bir yaşam kalitesi ve karar vermede daha sorumlu bir yönetim yaratacak olan daha büyük sosyal hareketliliğe yol açar, çünkü mezun topluma bağlı hisseder ve aldığı bireysel faydaları geri vermeye karar verir.

O, bilim ve teknolojinin ilerlemesini, ekonomiyi geliştirmek, eşitsizlikleri, açık alanlar, akıllı ve sorumlu dayanışma üstesinden kültürel değerlerini tanıtmak için bir araçtır çünkü Lisansüstü eğitim, toplumumuzda stratejik bir rol oynar, yeniden sosyal kumaş ve farklı sektörler arasında karşılıklı ilişkiler, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için, onlarla birlikte katkıda bulunur.

Bu kavram altında Lisans Programı tarafından oynanan stratejik rol gelişecektir Universidad Nacional de Misiones . Tüm birimlerin çalışmalarında belden 2018-2022 UNAM Kurumsal Gelişim Planı, planlama sürecinde, öncelikli olarak alınmıştır mezunları dahildir. Eylem 5 gelişmesi politik-kurumsal hattın stratejik ekseni olarak, bir dizi hedef belirleyen, mezunları ile bağların güçlendirilmesi kurulmuş ve beklenen sonuçlar kurumsal düzeyde mezun arayan sayılabilir.

Temel zorluk UNAM kurumsal yaşamda mezunlarının hakiki katılımını teşvik etmek ve topluma sinerji ve üniversiteye katkılarını, üretmek ve insan ve onun mezunlarının mesleki gelişimini sağlayacak eylemler geliştirmek için taahhüt varsaymak olacaktır.

Konumlar

Argentina

Address
Fernando Elias LLamosas,9400
N3304 Argentina, Misiones, Arjantin

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: