Curtin University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünyada ilk sırada yer alan bir üniversitede okumak.

Curtin University , yüksek etkili araştırması ve güçlü endüstri ortaklıkları ile bilinen ve gelecekteki iş yerlerinde başarılı olmaları için öğrencileri hazırlayan yenilikçi, küresel bir üniversitedir.

sıralamalar

  • Dünyadaki üniversitelerin% 1'i , Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması 2019
  • Maden Mühendisliği ve Maden Mühendisliği Dünyasında İkincilik QS World University Ranking by 2019
  • 5 Yıldızlı İstihdam Oranı QS Yıldız 2018
  • Genel tecrübe, maaş başlangıcı, öğretim kalitesi, öğrenenin katılımı ve öğrenme kaynakları için 5 yıldızlı değerlendirme İyi Üniversiteler Rehberi 2019-2020
  • Araştırmanın% 95'i Research Australia 2018’de dünya standardı Mükemmellikte veya üstünde

Entegre öğrenme çalışması

Deneyimsel öğrenme işverenler tarafından çok değerlidir ve tüm kurslarımızda uygulanmaktadır. Eğitiminiz boyunca, gerçek yaşam alanlarını çoğaltan ve size gerçek yaşam deneyimi sağlayan, teknoloji açısından zengin ortamlara dalmış olacaksınız.

Kursunuza bağlı olarak, beceri ve bilginizi endüstri projeleri, stajlar, saha çalışması, araştırma girişimleri veya saha ziyaretleri yoluyla uygulayacaksınız. Bu gerçek dünya öğrenmesi sizi rekabette bir adım önde tutar ve size değerli profesyonel pozlar sunar.

Ayrıca Curtin'in işletme ve endüstri ile olan güçlü bağlantılarından da faydalanacak ve ağ oluşturma etkinliklerine, endüstri konuk konferanslarına ve atölye çalışmalarına katılma fırsatınız olacak. Endüstri ortaklarımızdan bazıları BHP, Cisco, Chevron, NASA, Tencent ve Woodside'dır.

Yüksek lisans sonuçları

Curtin'den bir yüksek lisans derecesi gelecekteki beklentilerinizi artırabilir. 2018 Öğrenme ve Öğretme Kalite Göstergeleri (QILT) raporu , Curtin’in yüksek lisans derecesi ile mezun olanların Batı Avustralya’daki yüksek lisans öğrencileri arasında en yüksek maaşları kazandığını tespit etti.

Pratik öğrenme ve uygulamalı deneyim , işyeri becerilerinizi güçlendirir, böylece mezun olduğunuzda kariyerinizde gelişebilirsiniz. Mezun olarak, profesyonel seyahatiniz boyunca endüstri ve meslektaş bağlantıları sağlayan 230.000 kişilik küresel bir mezunlar topluluğuna katılacaksınız.

Curtin öğrenci deneyimi

Batı Avustralya'daki Curtin Perth, modern binaları ve güzel doğal bahçeleri ile hareketli ve misafirperver bir kampüstür. Şehir merkezine sadece 15 dakika uzaklıktayız, bu nedenle büyük perakende satış mağazalarına, ticaret bölgesine ve kültürel etkinliklere yakınsınız.

Kampüste spor ve fitness, sosyal kulüpler, ücretsiz eğlence ve gönüllü çalışma gibi çeşitli etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Farklı yemek seçenekleri ve ders çalışmak, rahatlamak ve gevşemek için alanlar vardır. Ayrıca sağlık, çocuk bakımı, barınma, öğrenme ve kariyer desteği gibi destek hizmetlerine de erişebileceksiniz.

123304_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722e7cd3944dc55c_1280.jpgStockSnap / ×

Burslar

Çalışmalarınızda size yardımcı olmak için çeşitli burslar sunuyoruz. İşletme, beşeri bilimler, sağlık bilimleri, bilim ve mühendislik alanlarında yüksek lisans dersleri için burslar mevcuttur.

Araştırma

Araştırma mükemmelliği ve yenilikçilik konusunda lider bir kurumuz . Araştırmamız, endüstri ve toplum için tanımlanmış sorunları çözmeyi ve insan bilgisinin sınırlarını genişletmeyi amaçlamaktadır.

Endüstri, akademik ve hükümet gruplarıyla olan güçlü ortaklıklarımız, yerel ve küresel topluluklara büyük ölçüde fayda sağlayan araştırma sonuçlarına katkıda bulunan, dünyanın dört bir yanından seçkin öğrencileri ve çalışanları cezbetmektedir. Araştırma girişimlerimizden bazıları başarıyla yeni ürün ve hizmetlere çevrildi ve ASX'e kote olmuş şirketler haline geldi.

Konumlar

Perth

Curtin University

Address
Kent Street
6102 Perth, Batı Avustralya, Avustralya
Telefon
+61 8 9266 9266

Dubai

Curtin Dubai

Address
Block 11, 4th floor
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 4 245 2500

Moka

Curtin Mauritius

Address
QGC7+G8 Moka
Moka, Moka Bölgesi, Mauritius
Telefon
+230 401 6511

Singapur

Curtin Singapore

Address
90 & 92 Jalan Rajah
Singapur, Singapur
Telefon
+65 6593 8000

Miri

Curtin Malaysia

Address
CDT 250
98009 Miri, Sarawak, Malezya
Telefon
+60 85 63 0100 (GMT +8)

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin