Deakin University - Institute for Frontier Materials

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Deakin Üniversitesi dünya standartlarında mezunları ile bir üst puan üniversitedir. Deakin dünya çapında üniversitelerin üst% 3 sıralanır ve öğrenci memnuniyeti için güçlü bir üne sahiptir.

Sanayi odaklı lisans programları ve güçlü bir uluslararası görünüm Deakin mezunları global iş için hazır olduğu anlamına gelir.

öğrenme Bizim yaklaşımımız, ancak yüksek kaliteli araştırma bağlılığımızı ödün vermeden gerçek dünya tecrübesi ve profesyonel uygulama vurgu yapıyor. Deakin araştırma öğrencilere yenilik ve gelişmek için fırsat sunan genç ve dinamik bir üniversitedir.

Frontier Malzeme Enstitüsü

Avustralya'nın önde gelen malzemeler araştırma kuruluşlarından biri olarak tanınan, Frontier Malzeme Enstitüsü (IFM) malzeme bilimi ve mühendisliği araştırma yenilik ve mükemmelliği teşvik eder.

IFM malzemeleri tasarım ve performans yenilikler sayesinde toplumun karşılaştığı önemli sorunlardan bazılarını ele amacıyla kurulmuştur. Amacımız yenilikçi üretim teknolojilerini geliştirmek; ve enerji verimliliği, kaynak ve altyapı sürdürülebilirlik.

Konumlar

Burwood

Deakin University, Geelong Waurn Ponds Campus

Address
221 Burwood Highway
Burwood
Victoria 3125 Australia

Burwood, Yeni Güney Galler, Avustralya
Telefon
+61 3 5227 1100

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin