Resmi açıklamayı okuyun

RMIT küresel bir teknoloji, tasarım ve işletme üniversitesidir.

Avustralya'nın orijinal yükseköğretim kurumlarından biri olan RMIT Üniversitesi, mesleki ve mesleki eğitimde mükemmeliyet, araştırma ve endüstri ve toplumun ihtiyaçları ile ilgilenmek için uluslararası bir üne sahiptir.

RMIT, Sanat ve Tasarım alanında bir dünya lideridir; Mimari; Eğitim; Mühendislik; Gelişme; Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Sistemleri; İş ve yönetim; ve İletişim ve Medya Çalışmaları.

Bizim mirasımız

RMIT 1887'de Melbourne'de çalışan insanlara eğitim vermek amacıyla Working Men's College olarak kuruldu.

Yerlerimiz ve tesislerimiz

Melbourne ve Vietnam'daki kampüslerimiz, ödüllü binalar ve dünyanın en teknolojik olarak en gelişmiş tesislerinden bazılarına sahiptir.

Bizim eğitim

RMIT, eğitim programlarımız aracılığıyla öğrencilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun yaşamları için bir fark yaratır.

Yönetişim ve yönetim

Üniversitenin başarısını ve sürdürülebilirliğini sağlamak için sağlam yönetişim ve yönetim esastır.

Kolejlerimiz

RMIT Üniversitesi, üç akademik kolejde 17 okulda eğitim programları sunmaktadır.

Avustralya'nın 1887'de kurulan orijinal eğitim kurumlarından biri olan RMIT Üniversitesi, şu anda 13.000'i lisansüstü düzeyinde olmak üzere 84.000'den fazla öğrenciye sahip ülkenin en büyük üçüncü kurumudur.

Bizim sıralamasında

QS Sıralaması

RMIT, yüksek öğretimde mükemmellik için 5 Yıldızlı bir QS sıralamasına sahiptir .

Avustralya’da en yüksek dereceli 15., dünyada ise 250. sırada *

Dünyada 21. ve Avustralya'da 5. yıl 50 yaşın altındaki üniversiteler arasında (2019 QS Top 50 Under 50 index)

Üniversitenin akademik kadrosunun uluslararası profili için dünyada 40'ıncı *

İşveren itibarı için dünyada 108. (Avustralya'da 8., Victoria'da 3.) *

Sanat ve Tasarım dünyasında 12. (Avustralya'da en yüksek dereceli) ^

Dünyada Mimarlık ve Yapılı Çevre için 22. (Avustralya'da 4. en yüksek) ^

Lisansüstü istihdam için dünya çapında 95'inci (Avustralya'da 8.)

Dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında:

 • Eğitim
 • Mühendislik (Sivil ve Yapısal)
 • Mühendislik (Elektrik ve Elektronik)
 • Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Sistemleri
 • İletişim ve Medya Çalışmaları
 • Geliştirme Çalışmaları
 • İşletme ve Yönetim Çalışmaları
 • Muhasebe ve Finans

Dünyanın en iyi 150 üniversitesi arasında:

 • Mühendislik (Kimya)
 • Mühendislik (Mekanik, Havacılık ve İmalat)
 • Coğrafya
 • Sosyal Bilimler ve Yönetim

* 2018–19 QS Dünya Üniversitesi Sıralaması

^ 2019 QS World University Konularına Göre Sıralama

# 2019 QS Lisansüstü İstihdam Sıralaması

QS sıralaması en etkili ve yaygın olarak gözlemlenen uluslararası üniversite sıralaması arasındadır.

Diğer sıralamalar

RMIT, Dünya Üniversitelerinin 2018 Akademik Sıralaması'nda dünyanın en büyük 400 üniversitesi arasında yer almaktadır.

RMIT ayrıca, Times Higher Education Dünya Üniversiteler Sıralaması 2017–18'de ve Asya-Pasifik bölgesinde 74. sırada 401-500 bandında yer almaktadır.

RMIT, dünyanın en yoğun araştırma yoğun üniversitelerinin sıralaması olan 2018 Leiden Ranking 4'te 268. sırada yer alıyor.

RMIT, Fashion'ın 2017 Global Moda Okulu Sıralaması'nda 19. sırada, BoF'un En İyi 10 Uluslararası Moda Yüksek Lisans Programı'nda 9. sıradadır.

RMIT, 2018 QS Global Executive MBA sıralamasında dünya çapında 97. ve Asya-Pasifik bölgesinde 13. sırada; ve 2018 QS Tam Zamanlı MBA programında dünyanın en iyi 151-200.

RMIT, Global Executive MBA Sıralamasında 33. sırada ve 2018 Global MBA Sıralamasında ( CEO Magazine ) Yönetici MBA programı için 19. sırada.

Araştırmada Mükemmellik

RMIT'in araştırma çalışmalarının kalitesi, Avustralya Araştırma Konseyi tarafından onaylanmıştır.

Avustralya Araştırma için yapılan en son Mükemmellik değerlendirmesinde, RMIT, 13 araştırma alanında “dünya standartlarının çok üzerinde” ve diğer dokuz alanda “dünya standartlarının üstünde” olarak derecelendirilmiştir.

11 bilim dalında (tıp bilimleri dahil), mühendislik ve uygulamalı matematik, mimarlık, medya ve iletişim alanlarında yaptığımız araştırmalar, dünyanın en iyileri arasında yer aldı.

Victoria Uluslararası Eğitim Ödülleri

İlk Victoria Uluslararası Eğitim Ödülleri'nde, RMIT, Yılın Uluslararası Eğitim Sağlayıcısı Ödülü'nü ve Uluslararası Eğitimde Mükemmellik Ödülü'nü (Üniversite) aldı.

Mezunlar

300.000'den fazla mezunlar topluluğumuz dünya çapında yayılıyor ve News Corporation CEO'su Robert Thomson gibi liderleri içeriyor; BHP Billiton Başkanı Jacques Nasser; Çok ödül kazanan teorik fizikçi Dr. Amanda Barnard; ve eski Edinburgh Uluslararası Festival Direktörü, Sir Jonathan Mills AO.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Artık veri odaklı kararlarla, işletme operasyonlarının temel bir parçası olan bu program, size işletme için hazır bir problem çözücü olma platformunu sunar. ... [+]

genel bakış

Analytics, daha iyi bilgilendirilmiş kararlar almak için verileri analiz etme bilimi ve sanatıdır.

Bilgisayar bilimi, mühendislik ve işletmeden araç ve uzmanlığı bir araya getirerek, istatistik ve işlem araştırması geleneğine dayanmaktadır.

Bu disiplinlerin harmanı, analitiği kritik gerçek dünyadaki sorunları çözme kapasitesinde benzersiz kılar. Verilerin, ödüllendirici ve değerli bir kariyer yolu sağlayan kuruluşların başarısına önemli katkılarda bulunan bilinçli kararlar vermek için nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz.

Program, güçlü bir istatistik ve işlem araştırması çekirdeğiyle birleştirilen çeşitli seçmeli dersler arasından seçim yapmanızı sağlar.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Programlama arka planınız ne olursa olsun, ihtiyacınız olan BT becerilerini edinin. ... [+]

Bilgi teknolojisindeki kariyeriniz

Devam eden BİT becerileri eksiklikleri ve yıl içinde büyüyen mezunlara olan talep sayesinde, teknik uzmanlığınız ne olursa olsun, dünya çapında ödüllendirici rolleri güvenceye almak için iyi bir konumda olacaksınız.

Neden RMIT'de eğitim görüyoruz?

Devam eden BT becerileri eksikliği ve iş büyümesi ile, teknik yetenekli çalışanlara daha önce hiç olmadığı gibi ihtiyaç duyulmaktadır. BT uzmanlarımızdan birini seçin ve başarı için kariyerinizi kodlayın.

BT'nin temel alanlarında endüstri odaklı beceriler

Endüstri ortakları ile tasarlanan program, size uzmanlık seçiminize göre tasarlanmış teknik beceriler sunar: büyük veri yönetimi, bulut bilgi işlem, mobil bilgi işlem, güvenlik, yazılım mimarisi veya web sistemleri ve arama teknolojisi.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

İş ve devlet kurumlarında zorlu görevler için hazırlanmak için teknik ve liderlik yetenekleri geliştireceksiniz. Programımız, değişen BT ortamlarında inovasyon ve öncülük ... [+]

genel bakış

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın

En yeni iş BT bilgisini kazanın ve başarılı iş bilgi sistemleri çözümlerinin nasıl oluşturulacağını öğrenin.

Neden iş bilgisi teknolojisini inceliyorsunuz?

İş ve devlet kurumlarında zorlu görevler için hazırlanmak için teknik ve liderlik yetenekleri geliştireceksiniz. Programımız, değişen BT ortamlarında inovasyon ve öncülük etmeye hazır etik ve sosyal sorumlu profesyonelleri üretiyor.

Becerilerinizi geliştirin

İş ve BT çalışmalarının bir araya getirilmesiyle, bu program, teknik ve liderlik yetenekleri, etkili iletişim becerileri, yenilikçi profesyonel uygulamalar ve stratejik ve örgütsel becerilerden faydalanabilecek etik ve sosyal sorumlu profesyonelleri üretmek için tasarlanmıştır.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Fikirlerin öncülüğünü yaptığı venturous tasarım araştırmasına güçlü bir şekilde odaklanan RMIT'in Yüksek Mimarisi, size gelişmiş bir beceri seti ve öğrenme deneyimi sunar ... [+]

genel bakış

RMIT Architecture, tasarım mükemmelliği alanında uluslararası bir üne sahiptir ve tasarım inovasyonları yapan mezunlar yetiştirerek hem Avustralya'da hem de yurtdışında yol göstermektedir.

Fikirlerin öncülüğünü yaptığı venturous tasarım araştırmasına güçlü bir şekilde odaklanan RMIT'in Yüksek Mimarisi, size gelişmiş bir beceri seti ve öğrenme deneyimi sunarken, sofistike bir mimari anlayış geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İleri düzeyde öğrenilen mimari tasarımın temel becerilerini geliştirmeye devam edersiniz. Mimarlık ve tasarım temelli araştırma anlayışınızı geliştirecek, çeşitli beceriler edinecek, çok çeşitli öğrenim deneyimlerini üstlenecek ve kendi çalışmanızın eleştirel farkındalığını kazanacaksınız.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın! MPA'yı inceleyerek, kariyer gelişiminize ve muhasebe mesleğinin dünya çapında gelişmesine uzun vadeli bir yatırım yapıyorsunuz. ... [+]

genel bakış

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın

MPA'yı inceleyerek, kariyer gelişiminize ve muhasebe mesleğinin dünya çapında gelişmesine uzun vadeli bir yatırım yapıyorsunuz.

Neden profesyonel muhasebe çalışmalı?

RMIT'in Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisansı, muhasebe ve iş dünyasındaki teknik ve sosyal boyutların anlaşılmasını geliştirmek isteyen, özellikle muhasebe dışı geçmişlerden gelen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Becerilerinizi geliştirin Uluslararası Muhasebeciler Federasyonu (IFAC), CPA Avustralya ve Yeminli Mali Müşavirler Avustralya ve Yeni Zelanda, profesyonel meslek kuruluşları ve işverenlerin gelecekteki ihtiyaçları için gerekli adımları atmayı garantilemek için RMIT'in yüksek lisans profesyonel muhasebe programlarının hazırlanmasında yardımcı oldular.Kariyer seçimlerinizi genişletin MPA, birçok sektör ve sektörde kariyer için geniş tabanlı bir muhasebe ve iş yeterliliği sağlar. İlk kez muhasebede kariyer yapmayı düşünen herhangi bir disiplinden mezun olanlar için tasarlanmıştır ve endüstri tabanlı, pratik öğrenme için birçok fırsat sunmaktadır.Benzer fikirli profesyoneller ile iletişim ağı Şu anda muhasebe bilgisini gerektiren bir roldeyseniz, en son endüstri uygulamaları ve standartları ile hızınızı artırmanızı sağlayacağız. Kendi başınıza adım atmayı düşünüyorsanız, Start-Up'ın Seçmeli İş Becerileri, en iyi ayağınızı öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.... [-]
Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
18 - 24 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Bu program, mühendislik ve teknoloji tabanlı organizasyonların yönetiminde bireysel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir program ile liderlik rolleri için hazırlar. ... [+]

genel bakış

Çok çeşitli mühendislik yönetimi uygulamalarında beceri ve uzmanlık geliştireceksiniz.

Bu program sayesinde, aşağıdaki gibi güçlü yönler kazanacaksınız:

stratejik düşünmekyeni bir bakış açısından sorunları ele almakzorlu uygulama ve normlara meydan okumakyenilikçi yaklaşımlar geliştirmeksürekli değişen teknoloji tabanını nasıl yöneteceğimizi anlamakproblem ve / veya fırsat tanımına bir sistem yaklaşımı geliştirmek

Gerçek dünyadaki konulara maruz kalacaksınız:

risk ve fizibiliteyeniliği yönetmekgelişmekte olan sistemler düşünme yaklaşımlarıkalite YönetimiÇevresel Yönetim Sistemleridaha temiz üretimstratejik Planlamafinansal Yönetimperformans Yönetimiuluslararası konularTeknoloji Yönetimiayrıntılar... [-]
Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Bu ödüllü kurs ile peyzaj mimarlığı pratiğinde lider ve yenilikçi ol. ... [+]

genel bakış

Peyzaj mimarlığı, bir dizi yaratıcı fikir, yaşam sistemi, fiziksel materyal ve gelecekteki olasılıklar üzerinde çalışan bir tasarım disiplini. Karmaşık ve hızla değişen bir dünyada yaşamak için daha iyi yaşam biçimlerini öngörmek, araştırmak ve önermekle ilgilidir.

RMIT seçkin bir mesleki eğitim sunmaktadır, Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisans programı Avustralya Peyzaj Mimarları Enstitüsü (AILA) tarafından akredite edilmiştir. Program, yenilikçi öğretim ve araştırma yoluyla tasarım bilgisi, eleştirel düşünme ve tasarım savunuculuğunu teşvik etmek için dünya çapında bir tesis olarak tanınır.

RMIT'in Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisansı, sizi Peyzaj Mimarlığı pratiğinde lider ve yenilikçi olmaya ikna edecek.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Birçok sektörde karmaşık projeleri başarıyla teslim etmek için becerilerinizi geliştirin. ... [+]

genel bakış

Farklı sektörlerde talep gören bir nitelik ile proje yönetiminde kariyerinizi geliştirin.

RMIT'in Proje Yönetimi Yüksek Lisansı, tüm endüstrilerdeki şirketler için vazgeçilmez olan talep yönetimi ve liderlik becerileri ile donatılacaktır.

Bu program şu anda çalışan veya proje yönetimi alanında çalışmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Özellikle kariyerlerinde bir sonraki adımı atmak isteyen profesyoneller için önemlidir.

Bu program, güncel ve ortaya çıkan konulara ve eğilimlere cevap verme kapasitenizi geliştirmek için teorinin pratik uygulamasını vurgular. Proje yönetimi teorisi ve en iyi uygulama prensipleriyle eleştirel bir şekilde ilgilenecek ve gerçek dünyadaki proje bazlı örnekleri kullanarak proje yönetimi stratejilerini değerlendirecek ve uygulayacaksınız.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Siber Güvenlik Ustası, bilgi güvenliğinin kritik olduğu, gittikçe daha fazla bağlı bir dünya için gerekli olan becerileri sunar. ... [+]

genel bakış

Siber Güvenlik Ustası, bilgi güvenliğinin kritik olduğu, gittikçe daha fazla bağlı bir dünya için gerekli olan becerileri sunar.

Program, bir organizasyonun bilgi sistemlerini güvence altına almak için sizi matematiksel, teknik ve iş araçlarıyla donatmayı amaçlamaktadır.

Siber güvenlik, her ölçekteki kuruluşlar için hayati bir sorumluluktur ve günümüzün ağ dünyasında her zamankinden daha önemlidir.

En son internet solucanlarından kimlik hırsızlığına kadar, tehlike bir tık ötenizden başka bir şey değil.

Yerel alan ağı (LAN) güvenliği, şifreleme, Gelişmiş Şifreleme Standardı, RSA, akıllı kartlar, biyometri, etik korsanlık ve bilgi sistemleri risk yönetimi hakkında bilgi edineceksiniz.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

İster bir kariyer değişikliği arayışında olun isterse ana iş işlevlerini daha iyi anlamak istiyorsanız, bu yüksek lisans programı, gelişen küresel işyerleri düşünülerek t ... [+]

genel bakış

Bir Master of Commerce'den sonra kariyeriniz

İster bir kariyer değişikliği arayışında olun isterse ana iş işlevlerini daha iyi anlamak istiyorsanız, bu yüksek lisans programı, gelişen küresel işyerleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Neden Ticaret eğitimi?

RMIT, iş ve yönetim programlarının öğretimi için dünyanın en iyi 100 kurumu arasındadır. RMIT aracılığıyla bir Ticaret Master'ı okumak aşağıdaki avantajları sunar:

Kariyerinizi ilerletin

RMIT Master of the Master, mezunların dünyanın herhangi bir yerindeki üst düzey yönetim ve danışmanlık rollerinde uzmanlaşmak için gerekli becerileri sağlayarak sınıf ve işyeri arasındaki uçurumu kapatmak için tasarlanmıştır. Seçtiğiniz sektördeki liderlik rollerinde uzmanlaşmak için gereken becerileri geliştirerek kariyerinizdeki bir sonraki adımı atın.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
124 La Trobe Street
3000 Melbourne, Victoria, Avustralya