The University of Western Australia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UWA'da yaşamın gerçekten neye benzediğine dair bir fikir edin ve öğrencilerimizin en çok neyi sevdiğini öğrenin.

Batı Avustralya'da ilk sırada yer almaktan ve dünyanın en iyi 100 üniversitesinde yer almaktan gurur duyuyoruz.

Öğrenci için 5 Yıldız:

  • Öğretmen Oranı ve Öğrenci Talebi (GUG 2018)
  • Konularımızdan yedisi dünyanın ilk 50'sinde (QS 2018) yer alıyor.
  • Dünyanın en iyi 100 üniversitesinde 91. sırada (ARWU 2017)

Canlı öğrenci deneyimi

Swan Nehri'nin bitişiğinde bulunan Perth kampüsümüz, Avustralya'nın en nadide köylerinden biri olup, miras listesinde yer alan bahçeler arasında yer alan ikonik kumtaşı binalarıyla hizmet vermektedir. Perth'in ana alışveriş ve iş bölgesine sadece 10 dakika uzaklıkta ve şehrin muhteşem plajlarının çoğuna yakın konumdayız.

Kampüste, kafeterya, kütüphane, kitapçı, canlı bir kültürel bölge ve öğrenci hayatına tam anlamıyla katılabilmeleri ve katılabilmeleri için bir dizi kulüp ve dernek gibi bir dizi önemli kolaylığa sahip olacaksınız. Destekleyici Öğrenci Guildimiz, gönüllülükte elinizi deneyebileceğiniz, çeşitli konularda bağımsız tavsiyelerde bulunabileceğiniz veya kampüs içindeki ve dışındaki birçok farklı etkinliğe katılabileceğiniz anlamına gelir.

Yenilikçi kurs yapısı

Hangi hedeflere sahip olursanız olun, bir UWA derecesi bir olasılıklar dünyası yaratır. Bugünün işlerinin yaklaşık yüzde 40'ı 20 yıl içinde olmayacak (CEDA, 2015), bu yüzden geleceğin kariyerlerine daha iyi hazırlanacağımıza inanıyoruz.

Yenilikçi kurs yapımız, WA'daki türünün tek örneğidir ve küresel bir modele dayanmaktadır. Bu sizin çıkarlarınızı takip edebileceğiniz ve aynı zamanda kariyer fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Bu esneklik sizi kalabalıktan ayırır ve gelecekteki kariyerinizi korumanın anahtarıdır.

Sıralamalar ve derecelendirmeler

Öğrenci talebinde beş yıldız ve İyi Üniversiteler Rehberi 2018'de öğrenci: personel oranı aldık. UWA, Batı Avustralya'da ilk sırada yer aldı ve uluslararası olarak En İyi 100 üniversite olarak kabul edildi. Konu alanlarımızdan yedisi, Konu 2018'e göre QS World University Rankings'e göre dünyanın En İyi 50'sinde yer almaktadır.

  • Tarım ve Ormancılık
  • Anatomi ve Fizyoloji (13)
  • İnşaat ve Yapı Mühendisliği
  • Dünya ve Deniz Bilimleri
  • Maden ve Maden Mühendisliği (11)
  • Performans sanatları
  • Sporla İlgili Konular

Yüksek lisans sonuçları

UWA dereceniz geleceğiniz için bir yatırımdır. Mezunlarımız sürekli olarak ulusal ortalama başlangıç ​​maaşlarını ve Devlet mezun istihdam oranlarını aşıyor. Değerli profesyonel ağ fırsatlarına ek olarak size pratik, gerçek dünya deneyimleri sunan güçlü endüstri ortaklıkları kutlarız. Bu uygulamalı öğrenme yaklaşımı, işverenler tarafından çok değerlidir ve kariyere hazır olmanızı sağlar. Mezunlarımız ilham vermeye ve toplum üzerinde olumlu etki yaratmaya devam ediyor.

Dünyayı araştırma yoluyla değiştirme

Araştırma yoğun bir üniversite olarak, Sekiz Grubunun (ülkedeki en iyi araştırma üniversitelerinin koalisyonu) ve Dünya Üniversiteler Ağı'nın yalnızca iki Avustralya üyesinden biriyiz. Aynı zamanda, öğrenci deneyimlerine odaklanmış yüksek kaliteli, yoğun araştırma ağırlıklı üniversitelerin Matariki Ağı'nın bir kuruluş üyesisindeyiz.

Yıllar boyunca, Nobel Ödüllü Profesör Barry Marshall da dahil olmak üzere, yüksek kalibreli, dünyaca tanınmış personel, araştırmacı ve öğrencileri çekmeye devam ettik ve her yıl WA üniversitelerine yapılan araştırma fonlarının yaklaşık yüzde 80'ini aldık.

Konumlar

Crawley

Address
Stirling Highway, 35
6009 Crawley, Batı Avustralya, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin